Lucyna Długoń, logopeda Tychy

mgr Lucyna Długoń

Zapisz

Logopeda więcej

14 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Rolna 44 -48, Suble, Tychy
Neurologopeda

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 2 lat
Gotówka

Diagnoza logopedyczna 60 minut • od 100 zł

Terapia logopedyczna 30 minut • od 50 zł

Terapia logopedyczna/neurologopedyczna w domu pacjenta 60 minut • od 90 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem logopedą z 11- letnim stażem pracy, od trzech lat neurologopedą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na stanowisku logopedy w przedszko...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Neurologopedia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Rolna 44 -48, Tychy

od 100 zł

Neurologopedaul. Rolna 44 -48, Tychy

od 50 zł

Neurologopedaul. Rolna 44 -48, Tychy

od 90 zł

Neurologopeda

Opinie

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani doktor dostałam się na praktyki logopedyczne. Już na początku wiedziałam, że tę naukę i p. Lucynę będę wspominać przez całą swoją drogę logopedyczną, a jestem na jej początku. Posiadaną ogromną wiedzą i praktyką chętnie się dzieli, dzięki czemu zyskałam rzeczowy ogląd rzeczywistości na terapię logopedyczną, a jej pasja i miłość do swojej pracy jest tak duża, że zaraża nią wszystkich dookoła. Pani Lucyna to nie tylko terapeuta od wad wymowy, ale ma gruntowną wiedzę z zakresu różnych dziedzin, także medycznych, aby namierzyć oraz usunąć bariery w komunikacji językowej, które mogą zburzyć rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny pacjenta. Jest osobą zaangażowaną, zawsze przygotowaną, pełną zapału i energii, zainteresowaną i twórczą osobą z ogromem ciepła dla innych, czego oczekuje też od swoich praktykantów. Bardzo dziękuję za przekazaną mi wiedzę i zaufanie. Mam nadzieję, że uda mi się być takim specjalistą i terapeutą w przyszłości jak Pani Lucyna. Polecam z całego serca i jako nauczyciela, i jako terapeutą.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Neurologopeda terapia logopedyczna

Gorąco polecam Panią Lucynę, to świetny specjalista w swojej dziecinie, stosujący metody na światowym poziomie. Pomogła moim córka które wg. Innych specjalistów miała być przypadkiem nieuleczalnym . Dziękujemy Pani Lucyno ! :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Lucyna jest profesjonalistką, bardzo oddaną swojej pracy. Do swoich obowiązków podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Miła, ciepła, o wielkim sercu i ogromnej empatii. W gabinecie Pani Lucyny uświadomiłam sobie, jak wiele błędów popełnił niestety poprzedni logopeda. Posiada specjalistyczny sprzęt, w który sama inwestuje. Już na samym początku wyjaśniła szczegółowo, jak będzie wyglądał plan pracy przez kolejne miesiące. Słucha uważnie i reaguje adekwatnie do zgłaszanych problemów, bądź wątpliwości. Pani Lucyna jest niezwykle pomysłowa i stara się urozmaicić terapię na wszelkie możliwe sposoby. Jej entuzjazm udziela się natychmiast, a godne pochwały jest to, że na każdym spotkaniu pracuje wspólnie z pacjentem. Polecam Panią Lucynę, gdyż jest świetnym specjalistą, a przy okazji także dobrym człowiekiem.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Neurologopeda terapia logopedyczna

Profesjonalizm! to pierwsze słowo które nasuwa mi się mówiąc o Pani Lucynie. Zajęcia poprzez różnorodne zabawy, które mój syn uwielbiał. Co wizyte biegł z ciekawością co będzie dzisiaj nowego. Angażował się całym sobą bo na końcu czekała go słodka nagroda :) - polecam! Mama Kubusia :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Neurologopeda terapia logopedyczna

Z całego serca polecam Panią Lucyne. Jej zaangażowanie oraz kreatywność jest nie do opisania. Co za tym idzie rezultaty z terapii są szybkie i skuteczne.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Lucyna jest najlepszym specjalistą w swoim fachu, profesjonalistą w każdym calu.
Ma doskonałe indywidualne podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych.
Zawsze pogodna, przygotowana(teoretycznie i praktycznie), pełna pasji, nowych i różnych pomysłów. oraz wiary w końcowy sukces.
Szczerze polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z całym sercem polecam Pana Lucynke. Jest to kobieta o złotym sercu i dusza aniola.Jest cudowna logopedka spełniajaca sie w swoim zawodzie.Ma doskonałe podejscie do dorosłych i dzieci (moje 2dziewczynki miały zajecia) z Pania Lucynka i po kazdych zajeciach nie umiały sie doczekac kiedy beda nastepne. Prowadzi zajecia indywidualnie przez gry i zabawy z dziecmi, gdze widac rezultaty. Szczerze polecam Pania Lucynke bo pomogła juz wielu osoba.


M
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca polecam Panią Lucynkę!Jest nie tylko profesjonalnym logopedą, ale także pasjonatem swojego zawodu .Aby pomóc pacjentowi, zdecydowała się na podjęcie dodatkowego kierunku studiów.Dla mnie to logopeda z powołania:) Trafiłam do niej z moją córeczką, która miała dość duży problem z wymową.Mała, a przy okazji jej młodszy brat z utęsknieniem czekali na zajęcia. Pani Lucynka zawsze pogodna,przygotowana, pełna nowych pomysłów, gadżetów zawsze potrafiła zająć dzieci tak, że czas mijał niepostrzeżenie, a ciekawie dobrane zadania domowe odrabiały z wielką przyjemnością :) Dziś Milka nie ma już żadnych problemów z wymową. Dziękujemy Pani Lucynko! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Neurologopeda jąkanie

Bardzo polecam p. Lucyne, miałem naprawde duże problemy z jąkaniem i płynnością mowy i byłem wcześniej u rożnych logopedów, ale dopiero p. Lucyna mi pomogła z moimi problemami. Pani ma świetne indywidualne podejście i bardzo dobrze zna sie na tym co robi.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z całego serca polecam Panią Lucynę, jest najlepszym specjalistą w swoim fachu. Mój syn uwielbiał wspólne zajęcia a najważniejsze, że bardzo szybko było widać efekty. Ważne tez było, że Pani Lucynka podchodziła do mojego dziecka indywidualnie, pomoce naukowe jakie przygotowywała były strzałem w dziesiątkę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem chłopakiem mam 23 lata i mam problem z mową. Problem polega na tym, że się seplenie za szybko mówię i w otoczeniu nowych ludzi dodatkowo strasznie się zacinam. Nawet jak siebie słyszę, że dobrze coś powiedziałem to druga osoba mnie nie zrozumiała i muszę jej to nie raz powtarzać po trzy razy. Chciałem się dowiedzieć czy w tym wieku możliwe jest wyleczenie tych wad?

Myślę, że musi się Pan wybrać do logopedy. Na terapię nigdy nie jest za późno. Specjalista na pewno zdiagnozuje problem.

mgr Lucyna Długoń

Mam 2,5 letnia córeczkę która w niektórych wyrazach daje język między zęby ale również są wyrazy które wypowiada dobrze. Czy powinnam się udać z córką do logopedy????

Koniecznie należy to skonsultować z logopedą. Wymowa międzyzębowa wymaga terapii pod okien fachowca. Oczywiście wszystko jest do wyprowadzenia.

mgr Lucyna Długoń

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem logopedą z 11- letnim stażem pracy, od trzech lat neurologopedą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na stanowisku logopedy w przedszko...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Neurologopedia

Powiązane wyszukiwania