Adresy i cenniki usług

 • Ars Medical

  Wojska Polskiego 43
  64-920 Piła, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • cudowna osoba, bardzo dobrze wszystko tłumaczy, traktuje pacjenta z szacunkiem, jest świetnym lekarzem, profesjonalistka!

 • Panie Piotrze (wypowiedz z 5grudnia 2012 roku) niech się Pan ogarnie, lekarz ma odpowiadać na Pana sms? dlaczego skoro tak źle się Pan czuł na lekach od dr Skorupskiej nie poszedł Pan do dr osobiście do Ars Medical-u czy też na Żeromskiego (nie wiem gdzie Pan chodził)? NIE WIERZE ze dr by Pana nie przyjęła w takiej sytuacji jakiej się Pan rzekomo znalazł. " bylem u pani doktor raz dostalem tabletki i zaczelem leczenie. Po kilku tygodniach bardzo zle sie czulem, jescze gorzej jak przed leczeniem." niestety to są jakieś brednie leki psychotropowe mają to do siebie, że przez pierwsze 2-3 tygodnie mógłby Pan się źle czuć, a nie po kilku tygodniach ich brania:) jestem też ciekawa w jakich godzinach Pan dzwonił do dr? Zapewne wie Pan doskonale w jakich godzinach i w jakich dniach odbiera telefony;)

  Dla mnie najlepszy lekarz jeśli chodzi o tę specjalizację, przez 10 lat brałam po 5-6 różnych leków na dobę w wysokich dawkach, miałam "stwierdzoną" przez "najlepszych" speców w tej dziedzinie z Poznania schizofrenie. w 2007 przeniosłam się do dr, dr Liliana przestawiła mnie na najnowsze leki dzięki którym przestałam być warzywem, jednak moja poprzednia wieloletnia diagnoza nie pasowała dr Lilianie, nie widziała mnie jako schizofreniczki, na dzień dzisiejszy przyjmuje trzy leki w bardzo małych dawkach ŻADNEGO neuroleptyku. podjęłam za namową dr Liliany psychoterapie indywidualna, zaczynam cieszyć się życiem które sens straciło dla mnie ponad 10 lat temu. do dr Liliany chodzę regularnie na wyznaczone wizyty i przyjmuje regularnie leki, nie ma lepszego specjalisty z tej dziedziny niż dr Liliana, byłam u wielu speców w Pile, Poznaniu i okolicach. Wszystkim z pełna odpowiedzialnością i szczerze Polecam dr Skorupska

 • Pani Skorupska ma opinie osoby, która wysłucha pacjenta do końca. Posiada także miłe usposobienie i wrażliwe nastawienie do pacjenta, wg mojej opinii jest dobrym specjalistą. Napisałem w zeszłym roku, że przez dość długi okres leczenia nie rozpoznała Ona u mnie schizofrenii paranoidalnej, co zostało stwierdzone przez innych lekarzy. Podejrzenie tej choroby według moich domniemań nastąpiło u nich dość szybko. Jednakże dalsze leczenie pod kontrolą Pani Skorupskiej nasuwało Jej kolejnych wątpliwości co stanu mego zdrowia i za Jej radą udałem się do kolejnego szpitala. Tam też potwierdziła się Jej ocena mego stanu zdrowia, z której wynikało, iż nie cierpię na schizofrenię lecz na pewne zaburzenia psychiczne, których objawy (według tego co udało mi się wyczytać) są zbliżone do części objawów wspomnianej choroby.
  Za zbyt pochopną, negatywną ocenę przepraszam.

 • Witam bylem u pani doktor raz dostalem tabletki i zaczelem leczenie. Po kilku tygodniach bardzo zle sie czulem, jescze gorzej jak przed leczeniem. Dokladnie przeczytalem ulotke i skutki uboczne ktore mialem byly opisane aby jak najszybciej skontaktowac sie z moim psychiatra czyli w tym wypadku z pania Skorubska. Dzwonilem kilka razy, wyslalem kilka sms-ow ale niestety nie otrzymalem zadej odpowiedzi!!!
  Owszem pani Liliana jest bardzo miła osoba , ale zachowanie panie doktor w moim przypadku bylo bardzo NIEPROFESJONALNE a w stanie jakim bylem ZAGRAZAJACE zyciu,
  Powiem szczerze ze jak by nie pomoc przyjaciol i rodziny oraz to ze odrazu odstawilem te tabletki to nieiwem czy napisal bym to teraz.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani Doktor pomogła mojemu mężowi jakieś 2 lata temu.Gdyby nie ona to nie wiem jak by to dzisiaj wyglądało.Pomogła mu wrócić do życia.Bardzo dobra fachowa pomoc.Dawno nie spotkałam takiego lekarza który podchodzi do ciebie jak do człowieka a nie tylko pacjenta.

 • Kilka lat temu byłam pod opieką Pani Doktor i jako jedyna potraktowała mnie jak człowieka, a nie jak schemat z książek. Pełna empatii, cierpliwości i profesjonalizmu w 100% Pani Doktor. Polecam. Pozdrawiam. Ex-Pacjentka

 • Wspaniały, kompetentny lekarz :) Kobieta pełna ciepła, empatii i zrozumienia. Potrafi uważnie słuchać i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Pomogła mi od nowa zobaczyć życie w barwnych kolorach. Dzięki niej, moja opinia o lekarzach psychiatrach uległa diametralnej zmianie. Dziękuje Pani Doktor :)

 • Osobiście uzyskałam pomoc,trafne diagnozy,dobre leki.
  DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR LILIANIE SKORUPSKIEJ.
  POLECAM każdemu pacjentowi!!!

 • Czy moze ktoś z Was wie, czy Pani doktor przyjmuje w grudniu prywatnie..? Pytam, bo nie odbiera telefonu komórkowego między godziną 20 a 21.00..? Proszę o odpowiedź...

 • Moja mama miała silną nerwicę ,płakała ,nie mogła spać,chodziła po nocach .Zaprowdziliśmy ja do Pani Doktor Skorupskiej. Nasza mama, pomimo wieku jest szczęśliwa, a my dużo spokojniejści. Pani Doktor Skorupska z Piły jest bardzo dobrym lekarzem, umie rozmawiać z pacjentem i ma się do niej zaufanie. Moi znajomi też do niej jeżdżą i warto !!!Ja leczę się przy okazji mamy i życie się odmieniło.Szkoda tylko, że nie trafiłam do Pani Doktor wcześniej.
  pacjent

Jesteś tym lekarzem?

490

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.