Mgr

Lidia Kulpińska verifiedCreated with Sketch.

Logopeda, Terapeuta, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt Pani doktor z rodzicami, ale przede wszystkim z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że po zaleconych ćwiczeniach będzie o wiele lepiej.

 • Szukasz logopedy? Pacjenci polecają:

  Maria Marlena Stachowiak
  Maria Marlena Stachowiak
  Logopeda
  Obornicka 85 lok 204 Galeria Sucholeska 2piętro, Suchy Las
  Serdeczna, sympatyczna i pomocna Pani Logopeda. Potrafi stworzyć ciepłą atmosferę podczas wizyty. Profesjonalne… więcej

  Joanna Kaczor
  Joanna Kaczor
  Logopeda, Terapeuta, Diagnostyk
  Gwarna 11 lok nr. 5, Poznań
  Do Pani Joanny Kaczor trafiliśmy z moim 6. letnim synem po kilku latach bezskutecznej terapii u logopedy przedszkolnego.… więcej

  Anita Baum
  Anita Baum
  Psychoterapeuta, Psycholog, Logopeda
  Kościelna 12b, Września
  Jak najbardziej polecam Panią Anitę Baum. Jest to rzetelny profesjonalny psychoterapeuta bardzo pomogła mi i moim… więcej

  Jolanta Garbaczewska
  Jolanta Garbaczewska
  Logopeda, Psycholog, Terapeuta
  Gdańska 80A, Bydgoszcz

  Monika Pawelska-Smak
  Monika Pawelska-Smak
  Logopeda
  Sybiraków 8, Bydgoszcz
  Dzięki Pani Monice moja niepełnosprawna córka zaczęła powtarzać samogłoski. To bardzo kompetentny i zaangażowany… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista logopeda i neurologopeda. Zajmuję się konsultacją, badaniem i terapią logopedyczną wad wymowy oraz zaburzeń mowy wynikających z uszkodzeń bądź dysfunkcji ośrodkowego układu nerwowego. W prywatnym gabinecie logopedycznym pracuję z pacjentami w każdym wieku – od niemowląt do ludzi w wieku dorosłym i seniorów, którzy z różnych przyczyn utracili lub tracą możliwości komunikacji.

   Podstawą mojej pracy jest stymulacja polisensoryczna oraz integracja wiedzy z zakresu neurologopedii, pedagogiki, psychologii, medycyny i lingwistyki. Leczę: elizje, substytucje,ę dyslalie – kappacyzm, gammacyzm, lambdacyzm, (para)sygmatyzm, (para)rotacyzm, afazję, dyzartrię i jąkanie. Zajmuję się też takimi wadami i zaburzeniami mowy, jak opóźniony rozwój mowy, mowa bezdźwięczna, autyzm, kłopoty z połykaniem, czy nadmierne ślinienie się. Stosuję leczenie Metodą Krakowską, terapię wad i zaburzeń mowy.

   Z wykształcenia neurologopeda, logopeda i pedagog. Jestem członkinią zarządu Polskiego Związku Logopedów. Przyjmuję pacjentów w prywatnym gabinecie.

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry kontakt Pani doktor z rodzicami, ale przede wszystkim z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że po zaleconych ćwiczeniach będzie o wiele lepiej.

  • M
   Lokalizacja:

   Pani Lidia to kobieta z sercem na dłoni :) Jej pomoc, zaangażowanie i troska pozwoliły mi rozwiązać mój problem. Nadal jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy i umiejętności, które tworzą perfekcyjną całość. Będę ją polecać do końca życia :) A gabinet, w którym przyjmuje oceniam celująco!

  • A
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Oceniam bardzo pozytywnie.
   Pani Lidia jest sympatyczną osobą z odpowiednim podejściem do małych dzieci. Plus za bardzo szczegółowy wywiad aby znaleźć gdzie tkwi problem z wymową.

  • M
   Lokalizacja:

   Po dwóch wizytach - świetny człowiek i świetny fachowiec. Bardzo dokładny wywiad, zalecenia i ćwiczenia. Czekam na kolejne wizyty wierząc, że efekty pojawią się szybko :)

  • Lokalizacja: Usługa: diagnoza logopedyczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty :) Wszystkie informacje zostały nam przedstawione dokładnie a wątpliwości doprecyzowane. Teraz tylko z synkiem ćwiczyć :) Otrzymałam przydatne materiały oraz bezpośredni numer do kontaktu. Polecam Panią serdecznie :)

  • Opinia z dnia 06.06.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG