Dr n. med.

Leszek Lewandowski verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Dziekuje za wszystko..
  Jestem mama po stracie i bardzo trudnych doswiadczeniach po mojim pierwszym porodzie...jescie nikdy netrafilam na tak troskliwego lekarza ...na zawsze bede panu wdieczna za wspaniala, troskliwa i profesionalna opieke jak i rozwiazanie ciazy. Dzieki panu przetrwalam okres ciazy z nadzieja ze wrocimy do domu z maluszkiem. Dziszaj jestem mama cudownego 8m synka :)

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Makowski
  Tomasz Makowski
  Ginekolog
  Rzeczypospolitej 5, Warszawa
  Jestem pacjentka dr. Makowskiego od 27 lat. Dzięki dr żyję. Może czasami mało mówi ale jest fachowcem i wie co… więcej

  Jadwiga Leszczyńska
  Jadwiga Leszczyńska
  Ginekolog
  Rzeczypospolitej 5, Warszawa
  Pani doktor wnikliwie i wszechstronnie opiekuje się zarówno mną, jak i moją córką, wykazując się szeroką wiedzą,… więcej

  Robert Gardocki
  Robert Gardocki
  Ginekolog
  Al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa
  Doktor jest bardzo konkretny i kompetentny, pilnuje altualności badań i widać, że interesuje go zdrowie pacjenta,… więcej

  Prof. Urszula Stopińska-Głuszak
  Prof. Urszula Stopińska-Głuszak
  Endokrynolog, Ginekolog
  Rzeczypospolitej 5, Warszawa
  Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki. Ogromna wiedza oraz cierpliwość. Pani doktor odpowiada na każde pytanie.… więcej

  Ewa Surynt
  Ewa Surynt
  Ginekolog, Onkolog
  Al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa
  Najlepszy ginekolog jakiego miałam do tej pory: rzeczowa, konkretna, przy zabiegach delikatna, informuje o wszystkim,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Wykształcenie: Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie
   Doświadczenie zawodowe:
   od 2000 – Klinika Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie
   1998-2009 – wykładowca na Akademii Medycznej w Warszawie
   2003 – staż doskonalący w zakresie ginekologii operacyjnej w Szpitalu Uniwersyteckim w Goteborgu

   Miejsce zatrudnienia: Klinika Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka ul. Kasprzaka 17a w Warszawie oraz Szpital Medicover Al. Rzeczypospolitej 5 w Warszawie.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Pro Life Medical Care

  Plac Przymierza 6, Praga-Południe, 03-944 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  82 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Dziekuje za wszystko..
   Jestem mama po stracie i bardzo trudnych doswiadczeniach po mojim pierwszym porodzie...jescie nikdy netrafilam na tak troskliwego lekarza ...na zawsze bede panu wdieczna za wspaniala, troskliwa i profesionalna opieke jak i rozwiazanie ciazy. Dzieki panu przetrwalam okres ciazy z nadzieja ze wrocimy do domu z maluszkiem. Dziszaj jestem mama cudownego 8m synka :)

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: ciąża

   Najcudowniejszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić. Ciepły, cierpliwy, dostępny o każdej porze dnia i nocy. Nie mogłam wybrać nikogo lepszego do prowadzenia ciazy i porodu. To dzięki niemu nie zwariowałam będąc w ciazy ;) bardzo Panu dziekuje !

  • M
   Lokalizacja: Pro Life Medical CareUsługa: druga ciąża + cc

   To było drugie cc u doktora Lewandowskiego i u nikogo innego nie byłabym tak spokojna o dzidziusia... wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, wysoką kulturą osobistą, cierpliwością i poczuciem humoru. rzadki zestaw zalet, polecam z całego serca.... - potwierdzam to w 100%. Z pierwsza ciążą-cc trafiłam w IMiD na pana doktora przez przypadek akurat miał dyżur a przy drugiej ciąży nie wyobrażałam sobie już nikogo innego - także cała ciąża i cc. Warto przyjeżdżać nawet 60 km na wizytę. Polecam z czystym sumieniem i mimo że to już ponad dwa lata to jeszcze raz dziękuje za poświęcenie które dla nas pan doktor zrobił.... bardzo bardzo dziękujemy jeszcze raz!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: cesarskie cięcie

   Niezwykle profesjonalny lekarz z pasją. Takich lekarzy już nie ma. Wspaniale przeprowadzone cięcie cesarskie - sprawnie, w miłej spokojnej atmosferze. Sprawił, że tak ważne wydarzenie jak narodziny dziecka były piękna i radosną chwilą. Chwilą, której nie zapomina się do końca życia. Poza dużą wiedzą, czujnością i dokładnością doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Blizna po cięciu niewielkich rozmiarów. Bardzo szybkie gojenie - bez problemów. Już kilka dni po porodzie czułam się bardzo dobrze.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Prawdziwy lekarz z powołania, pasjonat. Niezwykle profesjonalny i dokładny, jednocześnie serdeczny, sympatyczny, otwarty i empatyczny. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: poród naturalny

   Kulturalny, życzliwy, cierpliwy, doświadczony lekarz. Przez poród przeprowadził mnie bezpiecznie i w dobrym nastroju.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Najlepszy ginekolog na świecie!! :) prowadził moją ciążę, powikłaną i bardzo dla mnie stresującą, zlecał potrzebne badania, był dostępny pod telefonem o każdej porze dnia i nocy i nie raz z takiej formy kontaktu korzystałam. Zawsze miły i uśmiechnięty. Dr Lewandowski był obecny również przy porodzie dzięki czemu czułam ogromny komfort psychiczny i miałam poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduję się na "powtórkę" to tylko pod opieką dr :)

  • A
   Lokalizacja: Instytut Matki i DzieckaUsługa: rozerwanie jajowodu przez ciąże pozamaciczna

   Trafiłam do doktora na dyżur w imid byłam od razu operowana bo miałam 2 litry krwi w brzuchu. Doktor pomyślnie przeprowadził operacje, po której wszystko jasno wytłumaczył. Profesjonalistą!!!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, wysoką kulturą osobistą, cierpliwością i poczuciem humoru. Rzadki zestaw zalet, polecam z całego serca. Odbierał mój pierwszy poród synka, szkoda że nie mogłam przyjechać na drugi (mieszkam daleko od Warszawy). Zarówno przed, w czasie i po porodzie czułam się w rękach doktora bezpiecznie i pomimo nerwów wiedziałam, że zajmuje się mną naprawdę kompetentny lekarz. Niestety nie mogę powiedzieć tego o drugim porodzie, czego bardzo żałuję. Z perspektywy czasu dla takiego poczucia bezpieczeństwa, jak i przeprowadzonego cc warto przyjechać nawet z daleka o ile to możliwe. Blizna po pierwszym cc była w skali mikro, po drugim cc mam bliznę dwa razy większą, brzydszą a do tego podejrzenie o zrosty. Dziś wiem, że zrobiłabym wszystko by jednak drugie cc też wykonał doktor Lewandowski. Nic dodać, nic ująć.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

   Niestety nie polecam wizyty u tego Pana w przypadku jakichkolwiek problemów ginekologicznych. Pan doktor po wysłuchaniu wywiadu (nadmieniam, że choruję także na niedoczynność tarczycy i Hashimoto) i wykonaniu poglądowego USG stwierdził, że on nie ma w zasadzie w moim przypadku nic do roboty, ponieważ powinnam się udać do kliniki leczenia niepłodności, gdyż moje jajniki nie pracują. Zaznaczam, że stwierdził to jedynie na podstawie USG. Polecił nawet swojego kolegę i stwierdził, że jak już zajdę w ciążę, to mogę się do niego zgłosić. Mogą sobie wszyscy tylko wyobrazić, jak poraziła mnie taka informacja. Udałam się jednak do poleconego lekarza, który zlecił szereg badań i okazało się, że on nie widzi żadnego problemu z płodnością. Może i Pan Lewandowski jest dobrym położnikiem, niemniej jednak nie polecam wizyt u niego nikomu, kto ma jakiekolwiek problemy hormonalne.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG