Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Konstucji 3 Maja 102, Gorzów Wielkopolski
Punkt Pobrań ASCANA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy chorób zakaźnych w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy chorób zakaźnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Punkt Pobrań ASCANA Inny

Leczę się u doktora Kwiatkowskiego od niedawna, ale wiem, że w końcu trafiłam na lekarza, który nareszcie pomoże zmniejszyć dolegliwości z którymi zmagam się od wielu lat, a które były przez wielu różnych lekarzy specjalistów bagatelizowane. Zarówno podejście do pacjenta, szczere zainteresowanie jego samopoczuciem, efektami leczenia oraz przede wszystkim wiedza i kompetencje sprawiają, że można zaufać temu lekarzowi.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zostaliśmy z córką na lodzie. Lekarz podjął się i rozpoczął leczenie, przyjął przelew, przepisał leki, zlecił badania i ... do dziś nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu aby skonsultować wyniki i kontynuować leczenie. Dziecko ma wyniki pozytywne na boreliozę a my musimy szukać nowego lekarza. Samo dodzwonienie się, w celu rozpoczęcia leczenia, było b.trudne. Nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Prawie dwa miesiące temu konsultowałam się z panem doktorem telefonicznie. Pan doktor zalecił mi wykonanie testów na boreliozę, które miał ze mną skonsultować.

Wyniki testu są pozytywne a doktor jakby zapadł się pod ziemię. Od tygodnia nie mogę się z nim skontaktować. Nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu i nie odpisuje na smsy.

Zadzwoniłam do jednej z przychodni, w której przyjmuje doktor - bo przeszło mi przez myśl, że może jest na urlopie, bądź się rozchorował, ale nie - pan doktor przyjmuje normalnie!

Ave przysięga Hipokratesa i szacunek do ludzi!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Punkt Pobrań ASCANA borelia

Przy okazji chciałabym jeszcze raz podziękować dr Kwiatkowskiemu. Jako jedyny nie potraktował mnie jak ufo. Wyleczył mojego syna w momencie kiedy traciłam wszelkie nadzieje. Mimo ogromy pracy i minionych lat świetności nadal jest cierpliwy i odpowiada na pytania.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowanie polecam - dr. Kwiatkowski to lekarz, ktory ma na wzgledzie dobro pacjenta i szuka wszelkich sposobow by skutecznie pomoc, tym bardziej doceniam, ze w dzisiejszych czasach dobry fachowiec i pomocna zyczliwa osoba w jednym to niekoniecznie standard wsrod wszystkich lekarzy;


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Uważny i dokładny z ogromnym doświadczeniem. Nigdy nie lekceważy objawów u pacjenta. Stara się pomóc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Punkt Pobrań ASCANA Borelioza przewlekła

Dr Kwiatkowski jest przede wszystkim lekarzem ostrożnym w postępowaniu. Bardzo uważnie słucha pacjenta i szybko wyciąga wnioski. To co mnie do niego przekonało, to właśnie ten wyraźny rys odpowiedzialności za moje zdrowie i bezpieczeństwo. Ponieważ terapia boreliozy jest długotrwała i trudna, dr Kwiatkowski jest wymagający w stosunku do pacjenta i oczekuje wzajemności w podejściu do terapii. Jeśli ktoś myli to z arogancją, to najpewniej z powodu arogancji własnej, rzutowanej na lekarza. Nie wiem, jak w kraju, ale w Lubuskiem i Zachodniopomorskiem nie znam lepszego specjalisty od boreliozy i zakażeń pokrewnych. Jestem bardzo zadowolony z opieki tego lekarza, jest to człowiek mądry, odpowiedzialny i leczy skutecznie tych, którzy chcą się wyleczyć (czyt. poważnie podchodzą do w s z y s t k i c h zaleceń).


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, Przede wszystkim konkretny. Polecam zarówno jako pediatrę oraz jako lekarza chorób wątroby.


P
Użytkownik zweryfikowany

lekarz który traktuje cię z góry, który uważa że pozjadał wszystkie rozumy ale nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe wątpliwości pacjenta, całkowity brak kompetencji! traktujący Cię z pobłażaniem, Na pytanie odnośnie objawów konkretnej choroby zamiast udzielić odpowiedzi każe ci sobie sprawdzić w internecie! Typowy przypadek lekarza który robi łaskę że przyjmuje kogoś z kontraktu NFZ. Nie polecam nikomu tego lekarza, nawet jeśli miał gorszy dzień to nie usprawiedliwa w żaden sposób jego zachowania i traktowania pacjenta w ten sposób.


G

Dokładny, pracuje też w szpitalu i ma spore doświadczenie.
Potrafi porazmawiać.
Sami spwdzicie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie