Adresy (2)

ul. Pocztowa 43, Goleniów
Polmed Goleniów (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Kaszubska 17/10, Szczecin
Gabinet prywatny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem chirurgiem witreoretinalnym, wykonuję operacje zaćmy, przecwjaskrowe i drobne plastyki powiek. Jestem ponadto asystentem w Klinice Okulistyki P...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja usunięcia zaćmy

Do pana doktora trafiłam z polecenia. Mój Tata poddał się u doktora Kuprjanowicza operacji usunięcia zaćmy. Operacja była bardzo trudna ze względu na zaawansowaną zaćmę. Po zabiegu oko bardzo bolało i nadal boli. Pan doktor uspokajał że wszystko jest ok. i że się ładnie goi. Niestety minęło 10 miesięcy od operacji u pana doktora i tata nadal nie widzi. Drugie oko zrobiliśmy już u innego lekarza. Na szczęście tym razem wszystko jest ok.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja odwarstwienia siatkówki

Pod koniec czerwca br. miałem wypadek, w trakcie zabawy z synem oderwał się jeden z elementów zabawki, który uderzył mnie w prawe oko, szczęście w nieszczęściu uderzenie poszło w powiekę, jak później lekarze ocenili siła uderzenia była tak duża , że gdybym dostał bezpośrednio w oko to pewnie by wypłynęło. Bezzwłocznie po wypadku pojechałem do szpitala tam przeprowadzono mi kilka jak nie kilkanaście badań by sprawdzić czy z okiem wszystko dobrze. Wszystko wskazywało, że oprócz bólu i szerokiej gamy kolorów opuchniętej powieki i okolic oka nic więcej wydarzyć się nie może a jednak.... po prawie czterech tygodniach od wypadku pojawił się problem z polem widzenia, od strony nosa zanikał obraz. Bezzwłocznie udałem się na kontrolę do szpitala, wyniki badań były bezlitosne, wypadek był jednak na tyle poważny, że w okolicach uderzenia, od strony skroniowej pękła i odwarstwiła się siatkówka. Odwarstwienie postępowało i było bardzo duże ryzyko, że osiągnie żółtą plamką co skutkowałoby praktycznie całkowitą ślepotą. Skierowano mnie na operację do Dr Leszka Kuprjanowicza, z początku był plan by wykonać witrektomię ale potem Pan dr Kuprjanowicz zaproponował by jednak wykonać wpuklenie. Operacja odbyła się w narkozie. Operacja zakończona pełnym sukcesem. Zastosowana metoda wpuklenia zatrzymała odwarstwienie. Dr Kuprjanowicz udowodnił jakim talentem dysponuje i jak swoją wiedzą, doświadczeniem i podejściem do pacjenta może pomóc tym którzy mają poważne problemy ze wzrokiem. Pokazał że można być człowiekiem pełnym empatii a zarazem prawdziwym z krwi i kości zdecydowanym i odpowiedzialnym fachowcem światowej klasy, co niejednokrotnie słyszałem z ust innych lekarzy z nim współpracujących. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej przez dr Kuprjanowicza operacji i bardzo się cieszę że w tak poważnej dla mnie sytuacji mogłem doświadczyć jego profesjonalizmu. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Rafał M.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem dość wybrednym pacjenem ale dr Kuprianowicz przekonał mnie do siebie. Wg. mnie to przede wszystkim super fachowiec w zakresie chirurgii oka. Usunął mi w klinice zaćmę z jednego oka i wszystko poszło b. dobrze. Bez problemu informował o wszystkim i już się umówiliśmy na drugie oko. B. serdecznie dziekuje. Andrzej.


R
Użytkownik zweryfikowany

Jestem osobą po dwóch zabiegach witrektomii na oko prawe wykonane na wskutek urazu oka (ciało obce w ciele szklistym). Korzystam z usług tego znakomitego moim zdaniem fachowca również prywatnie. Operacje zostały wykonane w SPSK2 na Pomorzanach (obydwie na znieczuleniu miejscowym) i to co ten chirurg wykonał jest niebywałe. Widzę lepiej aniżeli przed operacjami. Jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam wszystkim, ponieważ jest znakomitym okulistą a przede wszystkim chirurgiem. Do pacjentów podchodzi w sposób profesjonalny i z góry wskazuje najlepszy kierunek dalszych działań bez zaciemniania sprawy.


Użytkownik zweryfikowany

Byłam ,bardzo zadowolona zefektu wykonanego zabiegu przez P. dr .odmłodzenie powiek górnych/
Zabieg wykonany profesjonalnie ,efekt super.dziękuję za fachową i troskliwa opieke po zabiegu.
P.Dr. zawsze znalazł czas ,żeby mnie wysłuchac i udzielić odpowiedzi na moje zapytania
Serdecznie dziekuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem chirurgiem witreoretinalnym, wykonuję operacje zaćmy, przecwjaskrowe i drobne plastyki powiek. Jestem ponadto asystentem w Klinice Okulistyki P...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Okulistyka