Lek.

Leszek Kuczkowski

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt Pana Doktora, a jeszcze bardziej moja matka. Nie każdy fachowiec to specjalista i nie każdy Doktor świadczy usługi domowe, co jest dodatkowym plusem gdyż nie każdy pacjent jest w stanie dotrzeć do gabinetu. Dziękuję za to, że Pan doktor tak szybko zareagował. Oczywiście polecam wizyty u Pana Leszka.

 • Szukasz psychiatry? Pacjenci polecają:

  Andrzej Waniewski
  Andrzej Waniewski
  Psychiatra, Seksuolog, Psycholog
  Śliwkowa 19, Koszalin
  Bardzo pozytywna ocena. Lekarz bardzo spokojny i cierpliwy. Wspaniała atmosfera, już w poczekalni pacjent czuję… więcej

  Rafał Strugała
  Rafał Strugała
  Psychiatra
  Koszalin ul. Holenderska 30, Koszalin
  Pierwsza moja wizyta u tego typu specjalisty, więc nie mam skali porównawczej, aczkolwiek to co chciałem uzyskałem.… więcej

  Katarzyna Kupper-Spychalska
  Katarzyna Kupper-Spychalska
  Psychiatra
  Norwida 27, Żukowo
  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. wiele Alternatyw i sposobów leczenia .osoba Życzliwa z ogromną wiedzą… więcej

  Ewa Szybicka
  Ewa Szybicka
  Psychiatra, Terapeuta
  Armii Wojska Polskiego 16, Puck
  Pani doktor rzeczowa,empatyczna,zainteresowana wcześniejszą historią choroby. Szczerze polecam. Jędrek więcej

  Piotr Wrześniewski
  Piotr Wrześniewski
  Psychiatra, Lekarz medycyny pracy
  Morska 127, Gdynia
  Jestem bardzo zadowolona po wizycie u doktora Wrzesniewskiego. Chodze do niego regularnie i zawsze moge liczyc… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt Pana Doktora, a jeszcze bardziej moja matka. Nie każdy fachowiec to specjalista i nie każdy Doktor świadczy usługi domowe, co jest dodatkowym plusem gdyż nie każdy pacjent jest w stanie dotrzeć do gabinetu. Dziękuję za to, że Pan doktor tak szybko zareagował. Oczywiście polecam wizyty u Pana Leszka.

  • M

   Jestem zaskoczony postępami jakie robie. Zacząłem sie leczyć bo czułem że wszystko jest do niczego, tak w pracy jak i w życiu osobistym. Praca mnie wykańczała. Przez niezadowolenie kłóciłem sie z żoną i oddalilismy sie od siebie. Po paru tygodniach dużo sie u mnie zmienia. Z żona jestesmy blisko, duzo rozmawiamy i jest na prawdę dobrze. Czuję, że bardzo dojrzewam jako osoba, lepiej pracuję i lepiej mi się żyje. Polecam wszystkim!

  • A

   Zgadzam się z powyższymi opiniami. Zdecydowałam się na umówienie na wizytę do Pana Doktora dzięki Waszym bardzo pozytywnym opiniom. No i warto było. Moje dotychczasowe życie było bardzo ciężkie, ale dzięki paru wizytom dochodzę do siebie i zaczynam żyć na nowo. Serdecznie polecam wizyty u Pana Doktora. Dodatkowo krótki czas oczekiwania na wizytę - jest ważne, a nawet bardzo, bo nikt nie chce czekać z rozwiązaniem problemów miesiącami. Polecam!

  • A

   Pana Doktora poleciła mi znajoma. Faktycznie naprawdę warto!Na początku nie było za łatwo i był moment, że nie bardzo wierzyłam że może mi coś pomóc. Ale teraz okazuje się że dobrze że dałam sobie czas, bo zaczynam lepiej ze wszystkim sobie radzić. A moja sytuacja była trudna. Dalej łatwa nie jest, ale nie przerasta mnie tak jak kilka tygodni temu. Teraz widzę światełko i sporo sił na nowe lepsze życie. Polecam!

  • L

   Specjalista godny polecenia. Od poczatku wzbudził moje zaufanie, jestem bardzo zadowolona i otwarcie polecam Pana Doktora usługi.

  • R

   Specjalista godny polecenia. Pełen empatii, uważnie słuchający, a przy tym czujny i realnie oceniający sytuację. Nie jest łatwo zrobić pierwszy krok i szukać pomocy u psychiatry.

  • A

   Zdecydowanie polecam Pana doktora dla tych, którzy chcą z dokładnością przeanalizować swoje problemy, słabości. Jestem dużo bardziej pogodna i wesoła, potrafię znowu być zadowolona z tego co mam, co mnie otacza. Nauczyłam się patrzyć na to co dobre i zamiast stać i czekać aż coś się samo zmieni, to zmieniać to samej. Ze spotkań z panem Leszkiem wyciągałam dla siebie coś bardzo ważnego i pomocnego do dalszego życia i bycia. Dziękuję!

  • P

   Przyznaję, że wizyty u Pana Leszka bardzo mi pomogły i prawie z każdego z nich wynosiłam fragmenty układanki. W rezultacie nauczyłam się panować nad swoimi lękami, niepokojem, strachem. Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę, co jest ogromnym plusem. Specjalista godny polecenia.

  • A

   Zanim zaczęłam szukać specjalisty, sądziłam, że to zbędne wydawanie pieniędzy i każdy powinien sam dac sobie radę. Po pierwszym spotkaniu zostałam zaskoczona. Pan Doktor nie mówił "będzie dobrze", nie oferował banalnego pocieszenia, tylko pod koniec spotkania z pozornie błahych kwestii wyciągnął wniosek, którego sama nie widziałam przez całę swoje życie. Na kolejnych spotkaniach było podobnie, p. Leszek prowokuje do samodzielnego myślenia i znajdowania odpowiedzi w sobie, a przy tym cały czas jest obok. Gdyby nie on, pewnie dalej bym stała w miejscu. Lekarz godny polecenia.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG