Leszek Jaroszewski

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

15 opinii +dodaj

Leszek Jaroszewski - Terapia Par, Terapia Indywidualna. Bytomskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej i Pomocy Psychologicznej. www.gabinetarche.pl, Jeśli interesują Państwa inne… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Skuteczność leczenia
Doświadczenie zawodowe
Terapię par

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ArcheUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolona. Już po pierwszej wizycie pokazal mi gdzie tkwi problem I jak sobie z nim poradzic. Ale jeszcze dluga droga przede mna.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ArcheUsługa: konsultacje psychologiczne

  Swietny specjalista. Podczas wizyty panuje bardzo spokjna, przyjemna atmosfera, sprzyjająca otwarciu się . Pan Leszek "otworzył mi oczy" i nakierował na rozwiązanie mojego problemu za co jestem niezmiernie wdzięczna :)

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ArcheUsługa: konsultacje psychologiczne

  Nie ma lepszego Psychologa niż Pan doktor Jaroszewski!!!!! Po prawie 2 latach poszukiwań, teoriach i konsultacjach lekarskich (neurolog, kardiolog, psychiatra itp) gdzie stawiano różne diagnozy trafiłem do Pana doktora. I po dosłownie kilku sesjach niemal wszystkie objawy zniknęły!!!!!! określił mi prawdopodobną przyczynę objawów i to się wszystko potwierdziło. Dlatego żadne moje słowa podziękowania i znania nie wystarczą!!!!! W dodatku wystarczy psychoterapia.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ArcheUsługa: psychoterapia par

  Terapia par u Pana Leszka to duze przezycie ale warto jesli komus zalezy na ratowaniu związku. Nawet jesli trzeba troche poczekac na wolny termin. My czekalismy miesiac. Sesje sa prowadzone sa przez pare psychologów- seksuologów jednoczesnie, obiektywne i profesjonalne podejscie. Terapia pomogła bardzo też w sferze intymnej. Wiele sie o sobie dowiedzielismy przez te pół roku.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Arche, Leszek Jaroszewski, Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy PsychologicznejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Potrafi podejść do pacjenta w sposób delikatny. Rozumie co się dzieje w życiu człowieka po kilku minutach rozmowy. Potrafi znaleźć nawet kilka sposobów na zmianę dotychczasowego złego myślenia.
  Dziękuję bardzo za pomoc.

  Leszek Jaroszewski2018-05-13

  Dziękuję i pozdrawiam :)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Arche

  Bardzo dobry a przede wszystkim doświadczony specjalista.
  Zmienił diagnozę z którą do niego przyszłam z innego gabinetu.
  A nie było mi łatwo kolejnej osobie mówić o problemach i zaufać, Teraz jest o nieeeebo łatwiej żyć, choć terapia trwa i pewnie potrwa jeszcze . Jeśli ktoś szuka Doświadczenia i trafności diagnozy to właśnie znalazł.

  Leszek Jaroszewski2018-01-24

  Pani Kasiu. Dziękuję.
  p.s. Będzie dobrze! Pani to wie:)

 • C
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ArcheUsługa: psychoterapia par

  Terapia małżenska W tym gabinecie dla tych którzy chcą rzeczywiście pomoc sobie z kryzysem w związku to najlepszy wybór. Jesteśmy z partnerką po kilku sesjach a różnica jest ogromna. Nie spodziewalismy się tego. Dwoje psychologów z dużym doświadczeniem podczas spotkania daje poczucie obiektywizmu i wnosi dodatkową wartość. Ta terapia przede wszystkim bardzo daje do myślenia....

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Arche

  Pan Leszek jest najlepszy. Doświadczenie i wyczucie! Co potwierdzają opinie i pacjentów i lekarzy, którzy kierują własnie do tego specjalisty. P Leszek ma dużą empatię ale potrafi także urealnić i pokazać rzeczywistość, co się może czasem nam nie podobać, bo nie jest po naszej myśli. p Leszka poleciła mi moja pani doktor, bo byłam w strasznym stanie i psychicznym i fizycznym a źródła nie szukałam w psychice no a jednak..... gdybym tak od razu do niego trafiła... i niesamowite jest kiedy uzyskujemy świadomość co z czego może wynikać, jaki ma to z nami związek. Tak jak niektórzy piszą , że czasem nie trzeba się nawet specjalnie odzywać a on spojrzy tylko i wie. Wie i już. :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Arche Bytomskie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ArcheUsługa: psychoterapia indywidualna

  Uważam, że Pan Leszek nie jest dobrym terapeutą. Chodziłam do p.Leszka prawie 2 lata, po czym nagle zakończył terapię stwierdzeniem, że nie jest w stanie mi już merytorycznie pomóc i źle mnie zdiagnozował. Uważam, że profesjonalny terapeuta nie robi takich rzeczy i nie kończy terapii z dnia na dzień. Mam żal do p. Leszka, czuję się pokrzywdzona, biorąc pod uwagę mój zmarnowany czas i pieniądze.

 • I

  Pełen profesjonalizm i doświadczenie jakiego próżno szukać gdzie indziej. Polecam wszystkim , którzy cenią fachowość.

  Leszek Jaroszewski2017-06-19

  Pani Iwono, dziękuję za opinię, cieszę się, że mogłem pomóc.

Pytania pacjentów (51)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leszek Jaroszewski - Terapia Par, Terapia Indywidualna. Bytomskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej i Pomocy Psychologicznej. www.gabinetarche.pl, Jeśli interesują Państwa inne terminy wizyt niż podane w kalendarzu, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny.

  Dyplomowany PSYCHOTERAPEUTA z 15- letnim stażem terapeutycznym i diagnostycznym. PSYCHOLOG o specjalności Psychologia Kliniczna i Osobowości. Absolwent Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego, który systematycznie rozwija swoje kwalifikacje w zakresie diagnozy klinicznej oraz seksuologii.

  Twórca Bytomskiego Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej "ARCHE", placówki w której współpracują doświadczeni psycholodzy-psychoterapeuci, psychiatrzy oraz trener i doradca zawodowy a także pedagog.

  Leszek Jaroszewski pracuje od wielu lat jako terapeuta indywidualny oraz jako terapeuta społeczności, jest także specjalistą od duchowości. Zajmuje się terapią indywidualną krótko oraz długoterminową, konsultacjami psychologicznymi a także terapią par, która prowadzona jest w gabinecie ARCHE, jednocześnie przez dwóch doświadczonych psychologów, co zapewnia obiektywizm i profesjonalny przebieg procesu terapeutycznego.

  Częsty gość audycji radiowych i telewizyjnych ( TVS, TVN, Radio Em, Radio Silesia, Radio Piekary) Zapraszany z wykładami przez róźne środowiska m in. Forum Kobiet, Akademia Rozwoju Osobistego, oraz w ramach prowadzonych akcji profilaktycznych przez Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu, Urząd Wojewódzki Katowice)

  Doświadczenie zdobywał między innymi na Oddziale Psychiatrii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet w Zabrzu oraz w Gabinecie Terapii Indywidualnej w Pułtusku.
  Mgr Leszek Jaroszewski pracuje pod stałą superwizją, głównie w oparciu o terapię w nurcie psychodynamicznym. Jest to terapia, która umożliwia skuteczny wgląd w nieświadome części naszej psychiki, a które mają podstawowy wpływ na nasze życie, rozwój i relacje, pozwala na dogłębną analizę przyczyn oraz trwałą zmianę w życiu Pacjenta.
  Ze względu na dbałość o profesjonaliizm w trakcie procesu terapeutycznego i najwyższą jakość świadczonej pomocy, w Gabinecie Arche nie prowadzi się terapii on line oraz telefonicznej.

  GABINET ARCHE świadczy pomoc dla osób które:

  -przeżywają problemy w związku, odczuwają pustkę, czują się nieszczęśliwi
  -mają problemy z relacjami (trafiają na "specyficznych" partnerów lub są samotni),
  -cierpią na schorzenia psychosomatyczne, tj. problemy ze snem, częste bóle głowy, brusizm
  -doświadczają kryzysu życiowego,
  -cierpią na depresję, obniżony nastrój,
  -mają zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia),
  -odczuwają lęk lub napięcie emocjonalne,
  -nie radzą sobie ze stresem (również związanym z pracą zawodową),
  -nie radzą sobie na skutek niskiego poczucia własnej wartości, nieśmiałości, trudności w kontaktach
  -doświadczyły przemocy fizycznej, psychicznej lub seksualnej,
  -tracą kontrolę nad swoją złością i agresją,
  -bez wyraźnych przyczyn medycznych nie mogą zajść w ciążę,
  -przeżywają żal po stracie (śmierć bliskiej osoby, poronienie, rozwód, utrata pracy,
  -chcą odkryć i rozwinąć swoje możliwości, znaleźć swoją drogę w życiu

  więcej informacji znajdziesz tu : https://www.gabinetarche.pl

  jeśli zainteresowana/y jesteś innymi terminami wizyt, niż podane w kalendarzu Znany Lekarz, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły bezpośrednio na stronie internetowej BYTOMSKIEGO CENTRUM PSYCHOTERAPII - Gabinet Arche.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Edukacja

 • 2006-2010 Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej. Całościowe szkolenie psychoterapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
 • uzyskane dyplomy mgr: Psychologia Kliniczna i Osobowości, Psychologia Zarządzania, Filozofia