Lek.

Leszek Czerwiński verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Terapeuta, Seksuolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D

  Uważny, słuchający, rozwiał wszelkie wątpliwości dot. farmakoterapii. Spokojny,dający przestrzeń pacjentowi.Gorąco polecam.

 • Szukasz psychiatry? Pacjenci polecają:

  Andrzej Waniewski
  Andrzej Waniewski
  Psychiatra, Seksuolog, Psycholog
  Śliwkowa 19, Koszalin
  Bardzo pozytywna ocena. Lekarz bardzo spokojny i cierpliwy. Wspaniała atmosfera, już w poczekalni pacjent czuję… więcej

  Rafał Strugała
  Rafał Strugała
  Psychiatra
  Koszalin ul. Holenderska 30, Koszalin
  Bardzo empatyczny i wsłuchany w pacjenta lekarz. Nigdy u doktora nie czułam się kolejnym numerkiem z kolejki, zawsze… więcej

  Ewa Szybicka
  Ewa Szybicka
  Psychiatra, Terapeuta
  Armii Wojska Polskiego 16, Puck
  Pani Doktor wyciągnęła mnie z ciężkiej nerwicy i depresji w niecały miesiąc. Wnikliwie analizuje problem i jest… więcej

  Daria Falencikowska
  Daria Falencikowska
  Psychiatra
  ul. Morska 127, Gdynia
  Niesamowita osoba, konkretną, rzeczowa, pomocna. Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili. Byłam z synem u tej Pani… więcej

  Leszek Mazurkiewicz
  Leszek Mazurkiewicz
  Psychiatra
  Mireckiego 11, Gdynia
  Jestem po drugiej wizycie u doktora. Lepiej trafić nie mogłam. Lekarz cierpliwie wysłucha, doradzi (jak przyjaciel).… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Rejestracja telefoniczna, czynna codziennie. Gabinet znajduje się w centrum Słupska, blisko dworca PKP i PKS, przy ul. Wileńskiej 7B, w budynku położonym między pensjonatem "Antonio" a restauracją "Etna". Przyjęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki po południu w ustalonych godzinach. Proszę o punktualne zgłaszanie się na umówione spotkania, a w razie rezygnacji o telefoniczne odwołanie terminu. Przed założeniem karty proszę okazać dowód osobisty. W celu rejestracji i w razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefonicznypod nr784607525. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych, uzależnień, diagnostyką i leczeniem zaburzeń seksualnych oraz zaburzeń więzi. W przypadku osób mających trudności z poruszaniem się możliwe jest umówienie wizyty domowej na terenie Słupska.

   Leszek Czerwiński, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, specjalista psychiatra, dodatkowo ukończył studia podyplomowe w dziedzinie psychoterapii oraz studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii klinicznej. Zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym od 2001r. Posiada wszechstronne doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy w akredytowanym szpitalu na ogólnym oddziale psychiatrycznym, oddziale odwykowym i w poradni zdrowia psychicznego, a także na licznych stażach specjalizacyjnych w profilowanych ośrodkach klinicznych. Od 2010r. prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską oferującą szeroki zakres świadczeń, całościowe podejście do pacjenta i sprawdzone metody leczenia oparte na aktualnej wiedzy. Zawarł umowę z NFZ na wystawianie recept na leki refundowane. W Słupsku od 2014r.

   Kwalifikacje zawodowe:
   - specjalizacja z psychiatrii (2009)
   - studia podyplomowe w dziedzinie psychoterapii (2007 i 2012)
   - studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii klinicznej (2015)

  Specjalizacje

  • Psychiatria
  • Psychoterapia
  • Seksuologia

  Usługi

  Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  ul. Wileńska 7B, 76-200 Słupsk, pomorskie

  Wizyta kolejna 100 zł
  Wizyta diagnostyczna (pierwsza) 150 zł
  Wizyta pary 150 zł
  Wizyta domowa 150 zł
  Konsultacje psychiatryczne
  Badanie psychiatryczne
  Profilowana farmakoterapia
  Psychoterapia integratywna
  Psychoterapia partnerska
  Konsultacje seksuologiczne
  Badanie seksuologiczne
  Terapia seksuologiczna
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Leszek Czerwiński
  Leszek Czerwiński
  Psychiatra, Terapeuta, Seksuolog
  Słupsk
  Jeśli pomimo wieloletniej diagnozy depresji i stanów lękowych od 2 lat nie przyjmuje Pani leków przeznaczonych do długoterminowej farmakoterapii tych zaburzeń, tylko stosuje Pani objawowo diazepam,… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   Uważny, słuchający, rozwiał wszelkie wątpliwości dot. farmakoterapii. Spokojny,dający przestrzeń pacjentowi.Gorąco polecam.

  • Wizytę oceniam słabo. Zostałem przyjęty z tego 5 minut trwało wypełnianie karty pacjenta, 20 minut rozmowy i nawet jeszcze przed upływem 30 minut doktor już zapraszał mnie na następny raz bo na dzisiaj już wszystko. Oczywiście skasował mnie 100zł. Jedno spotkanie miało trwać 45-60 minut w zależności od tego jak się ułoży. Temat nie został zgłębiony, nic konkretnego się nie dowiedziałem. Moim zdaniem odradzam i nie pójdę drugi raz do tego specjalisty.

   Leszek Czerwiński2016-11-27

   Odnosząc się do Pańskiej krytycznej oceny lekarza na forum publicznym odpowiadam, że czas trwania pierwszej wizyty może wynosić 45- 60 minut zależnie od powagi sytuacji. Średnio zajmuje on 30 minut. Jest to czas, który pozwala mi na zebranie wywiadu, postawienie wstępnej diagnozy, udzielenie informacji zwrotnej i zaproponowanie dalszego postępowania.

  • A

   pomógł mi ,gdy nie wierzyłam już w nic .Rewelacyjny ,żałuje ze nie trafiłam do niego wcześniej .Polecam.

  • M

   dobry lekarz,trafia w leki,ja leczyłam się 3lata i żadnych rezultatów. Po wizycie u PANA DOKTORA była zaraz poprawa. POLECAM BARDZO.!!!!!!!
   Bardzo dziękuje za leczenie. Marta

  • P

   Nie pozostaje obojętny na problemy pacjenta, słucha, rozmawia, pomaga. Wyprowadził mnie na prostą z fatalnego stanu. Polecam.

  • P

   Kiedy myślałem że zwariuję zgłosiłem się do tego lekarza i pomógł mi w ciagu paru wizyt. Nie znam innych takich lekarzy tylko tego ale skutecznie mi pomógł i tak go oceniam.

  • Profesjonalista w każdym calu. Prawdziwy lekarz z powołaniem do niesienia pomocy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Uważnie słucha, analizuje problem, podejmuje dyskusję i prowadzi do rozwiązania problemu. Oddany pacjentowi w 100%. Wyprowadził mnie na prostą, gdy "leżałem już na dnie". Naprawdę gorąco polecam tego wybitnego specjalistę - zobaczysz, że po wizycie i rozmowie z dr Czerwińskim zaczniesz "dostrzegać słońce w swoim życiu".
   Dziękuję Panu za pomoc.

  • G

   sympatyczny, ciepły człowiek. człowiek otwiera się przed nim jak przed przyjacielem a nie lekarzem. bardzo pozytywny w kontakcie. sluży fachową poradą

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG