Lek.

Leszek Czerwiński verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Terapeuta, Seksuolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D

  Uważny, słuchający, rozwiał wszelkie wątpliwości dot. farmakoterapii. Spokojny,dający przestrzeń pacjentowi.Gorąco polecam.

 • Szukasz psychiatry? Pacjenci polecają:

  Andrzej Waniewski
  Andrzej Waniewski
  Psychiatra, Seksuolog, Psycholog
  Śliwkowa 19, Koszalin
  Bardzo pozytywna ocena. Lekarz bardzo spokojny i cierpliwy. Wspaniała atmosfera, już w poczekalni pacjent czuję… więcej
  Umów wizytę

  Rafał Strugała
  Rafał Strugała
  Psychiatra
  Koszalin ul. Holenderska 30, Koszalin
  Jak zwykle wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Pan doktor jest profesjolnalistą,dobrze dobrał mi leki. Teraz… więcej
  Umów wizytę

  Katarzyna Kupper-Spychalska
  Katarzyna Kupper-Spychalska
  Psychiatra
  Norwida 27, Żukowo
  Jak najbardziej polecam. Pani doktor szuka rozwiązań, nie bagatelizuje problemów, przyjazna i kompetentna. To dopiero… więcej
  Umów wizytę

  Ewa Szybicka
  Ewa Szybicka
  Psychiatra, Terapeuta
  Armii Wojska Polskiego 16, Puck
  Umów wizytę

  Daria Falencikowska
  Daria Falencikowska
  Psychiatra
  ul. Morska 127, Gdynia
  Niesamowita osoba, konkretną, rzeczowa, pomocna. Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili. Byłam z synem u tej Pani… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Rejestracja telefoniczna, czynna codziennie. Gabinet znajduje się w centrum Słupska, blisko dworca PKP i PKS, przy ul. Wileńskiej 7B, w budynku położonym między pensjonatem "Antonio" a restauracją "Etna". Dostępny bezpłatny parking. Przyjęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki po południu. Proszę o punktualne zgłaszanie się na umówione spotkania, a w razie rezygnacji o telefoniczne odwołanie terminu. Przed założeniem karty proszę okazać dowód osobisty. W celu rejestracji i w razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefonicznypod nr784607525. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych, uzależnień, diagnostyką i leczeniem zaburzeń seksualnych oraz zaburzeń więzi. W przypadku osób mających trudności z poruszaniem się możliwe jest umówienie wizyty domowej na terenie Słupska.

   Leszek Czerwiński, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, specjalista psychiatra, dodatkowo ukończył studia podyplomowe w dziedzinie psychoterapii oraz studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii klinicznej. Zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym od 2001r. Posiada wszechstronne doświadczenie zdobyte podczas lat pracy w akredytowanym szpitalu na ogólnym oddziale psychiatrycznym, oddziale odwykowym i w poradni zdrowia psychicznego, a także na licznych stażach specjalizacyjnych w profilowanych ośrodkach klinicznych. Od 2010r. prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską oferującą szeroki zakres świadczeń, całościowe podejście do pacjenta i sprawdzone metody leczenia oparte na aktualnej wiedzy. Umowa z NFZ na wystawianie recept na leki refundowane. W Słupsku od 2014r.

   Kwalifikacje zawodowe:
   - specjalizacja z psychiatrii (2009)
   - studia podyplomowe w dziedzinie psychoterapii (2007 i 2012)
   - studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii klinicznej (2015)

  Specjalizacje

  • Psychiatria
  • Psychoterapia
  • Seksuologia

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   Uważny, słuchający, rozwiał wszelkie wątpliwości dot. farmakoterapii. Spokojny,dający przestrzeń pacjentowi.Gorąco polecam.

  • Wizytę oceniam słabo. Zostałem przyjęty z tego 5 minut trwało wypełnianie karty pacjenta, 20 minut rozmowy i nawet jeszcze przed upływem 30 minut doktor już zapraszał mnie na następny raz bo na dzisiaj już wszystko. Oczywiście skasował mnie 100zł. Jedno spotkanie miało trwać 45-60 minut w zależności od tego jak się ułoży. Temat nie został zgłębiony, nic konkretnego się nie dowiedziałem. Moim zdaniem odradzam i nie pójdę drugi raz do tego specjalisty.

   Leszek Czerwiński2016-11-27

   Odnosząc się do Pańskiej krytycznej oceny lekarza na forum publicznym odpowiadam, że czas trwania pierwszej wizyty może wynosić 45- 60 minut zależnie od powagi sytuacji. Średnio zajmuje on 30 minut. Jest to czas, który pozwala mi na zebranie wywiadu, postawienie wstępnej diagnozy, udzielenie informacji zwrotnej i zaproponowanie dalszego postępowania.

  • A

   pomógł mi ,gdy nie wierzyłam już w nic .Rewelacyjny ,żałuje ze nie trafiłam do niego wcześniej .Polecam.

  • M

   dobry lekarz,trafia w leki,ja leczyłam się 3lata i żadnych rezultatów. Po wizycie u PANA DOKTORA była zaraz poprawa. POLECAM BARDZO.!!!!!!!
   Bardzo dziękuje za leczenie. Marta

  • P

   Nie pozostaje obojętny na problemy pacjenta, słucha, rozmawia, pomaga. Wyprowadził mnie na prostą z fatalnego stanu. Polecam.

  • P

   Kiedy myślałem że zwariuję zgłosiłem się do tego lekarza i pomógł mi w ciagu paru wizyt. Nie znam innych takich lekarzy tylko tego ale skutecznie mi pomógł i tak go oceniam.

  • Profesjonalista w każdym calu. Prawdziwy lekarz z powołaniem do niesienia pomocy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Uważnie słucha, analizuje problem, podejmuje dyskusję i prowadzi do rozwiązania problemu. Oddany pacjentowi w 100%. Wyprowadził mnie na prostą, gdy "leżałem już na dnie". Naprawdę gorąco polecam tego wybitnego specjalistę - zobaczysz, że po wizycie i rozmowie z dr Czerwińskim zaczniesz "dostrzegać słońce w swoim życiu".
   Dziękuję Panu za pomoc.

  • G

   sympatyczny, ciepły człowiek. człowiek otwiera się przed nim jak przed przyjacielem a nie lekarzem. bardzo pozytywny w kontakcie. sluży fachową poradą