Lek.

Leszek Czerwiński

Psychiatra, Terapeuta, Seksuolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D

  Uważny, słuchający, rozwiał wszelkie wątpliwości dot. farmakoterapii. Spokojny,dający przestrzeń pacjentowi.Gorąco polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Rejestracja telefoniczna, czynna codziennie. Gabinet znajduje się w centrum Słupska, blisko dworca PKP i PKS, przy ul. Wileńskiej 7B, w budynku położonym między pensjonatem "Antonio" a restauracją "Etna". Dostępny bezpłatny parking. Przyjęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki po południu. Proszę o punktualne zgłaszanie się na umówione spotkania, a w razie rezygnacji o telefoniczne odwołanie terminu. Przed założeniem karty proszę okazać dowód osobisty. W celu rejestracji i w razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefonicznypod nr784607525. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych, uzależnień, diagnostyką i leczeniem zaburzeń seksualnych oraz zaburzeń więzi. W przypadku osób mających trudności z poruszaniem się możliwe jest umówienie wizyty domowej na terenie Słupska.

   Leszek Czerwiński, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, specjalista psychiatra, dodatkowo ukończył studia podyplomowe w dziedzinie psychoterapii oraz studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii klinicznej. Zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym od 2001r. Posiada wszechstronne doświadczenie zdobyte podczas lat pracy w akredytowanym szpitalu na ogólnym oddziale psychiatrycznym, oddziale odwykowym i w poradni zdrowia psychicznego, a także na licznych stażach specjalizacyjnych w profilowanych ośrodkach klinicznych. Od 2010r. prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską oferującą szeroki zakres świadczeń, całościowe podejście do pacjenta i sprawdzone metody leczenia oparte na aktualnej wiedzy. Umowa z NFZ na wystawianie recept na leki refundowane. W Słupsku od 2014r.

   Kwalifikacje zawodowe:
   - specjalizacja z psychiatrii (2009)
   - studia podyplomowe w dziedzinie psychoterapii (2007 i 2012)
   - studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii klinicznej (2015)

  Specjalizacje

  • Psychiatria
  • Psychoterapia
  • Seksuologia

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   Uważny, słuchający, rozwiał wszelkie wątpliwości dot. farmakoterapii. Spokojny,dający przestrzeń pacjentowi.Gorąco polecam.

  • Wizytę oceniam słabo. Zostałem przyjęty z tego 5 minut trwało wypełnianie karty pacjenta, 20 minut rozmowy i nawet jeszcze przed upływem 30 minut doktor już zapraszał mnie na następny raz bo na dzisiaj już wszystko. Oczywiście skasował mnie 100zł. Jedno spotkanie miało trwać 45-60 minut w zależności od tego jak się ułoży. Temat nie został zgłębiony, nic konkretnego się nie dowiedziałem. Moim zdaniem odradzam i nie pójdę drugi raz do tego specjalisty.

   Leszek Czerwiński2016-11-27

   Odnosząc się do Pańskiej krytycznej oceny lekarza na forum publicznym odpowiadam, że czas trwania pierwszej wizyty może wynosić 45- 60 minut zależnie od powagi sytuacji. Średnio zajmuje on 30 minut. Jest to czas, który pozwala mi na zebranie wywiadu, postawienie wstępnej diagnozy, udzielenie informacji zwrotnej i zaproponowanie dalszego postępowania.

  • A

   pomógł mi ,gdy nie wierzyłam już w nic .Rewelacyjny ,żałuje ze nie trafiłam do niego wcześniej .Polecam.

  • M

   dobry lekarz,trafia w leki,ja leczyłam się 3lata i żadnych rezultatów. Po wizycie u PANA DOKTORA była zaraz poprawa. POLECAM BARDZO.!!!!!!!
   Bardzo dziękuje za leczenie. Marta

  • P

   Nie pozostaje obojętny na problemy pacjenta, słucha, rozmawia, pomaga. Wyprowadził mnie na prostą z fatalnego stanu. Polecam.

  • P

   Kiedy myślałem że zwariuję zgłosiłem się do tego lekarza i pomógł mi w ciagu paru wizyt. Nie znam innych takich lekarzy tylko tego ale skutecznie mi pomógł i tak go oceniam.

  • Profesjonalista w każdym calu. Prawdziwy lekarz z powołaniem do niesienia pomocy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Uważnie słucha, analizuje problem, podejmuje dyskusję i prowadzi do rozwiązania problemu. Oddany pacjentowi w 100%. Wyprowadził mnie na prostą, gdy "leżałem już na dnie". Naprawdę gorąco polecam tego wybitnego specjalistę - zobaczysz, że po wizycie i rozmowie z dr Czerwińskim zaczniesz "dostrzegać słońce w swoim życiu".
   Dziękuję Panu za pomoc.

  • G

   sympatyczny, ciepły człowiek. człowiek otwiera się przed nim jak przed przyjacielem a nie lekarzem. bardzo pozytywny w kontakcie. sluży fachową poradą