Leonard Gugała

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna małych zwierząt

  Najlepszy weterynarz w mieście, wiedza, intuicja, trafna diagnoza poparta dobrymi badaniami, bez zgadywania i podawania tego samego antybiotyku na wszystko, jak gdzie indziej. Moj pies jest w zadziwiająca rewelacyjnym stanie i to wszystko dzięki fachowej wiedzy i leczeniu Dr Gugały.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
   Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna małych zwierząt

   Najlepszy weterynarz w mieście, wiedza, intuicja, trafna diagnoza poparta dobrymi badaniami, bez zgadywania i podawania tego samego antybiotyku na wszystko, jak gdzie indziej. Moj pies jest w zadziwiająca rewelacyjnym stanie i to wszystko dzięki fachowej wiedzy i leczeniu Dr Gugały.

  • D
   Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna małych zwierzątUsługa: zerwanie wiązadeł

   Dzięki Panu Doktorowi Gugale moja Goldunia odzyskała sprawność .Polecam klinikę,sympatyczny team, profesjonalny weterynarz

  • M

   Bardzo polecam dr Gugałę i panią dr Kościńska ❤ mój piesek Snapciu trafił w bardzo dobre ręce mój Snapciu miał zabieg zamknięcia przepukliny i usunięcie prostaty . W czasie zabiegu okazało się że operacja była powazniejsza niż się spodziewali ale dali radę!! Będę im wdzięczna do końca życia ❤ i wszystkim będę polecać!!! Pozdrawiam

  • B

   Polecam dr Gugale.Super podejście do zwierzaków.Postawił.mi psa na nogi.Na wejściu do gabinetu postawił diagnozę i się nie mylił.Więzadło krzyżowe sortowane, jest lepiej niż można było się spodziewać.jeszcze operujemy drugie kolano.Wcześniej lekarz leczył mi psa ..... tabletkami.szkoda słów.Dr Gugala nie tylko pomógł mojemu psu ale i również mi u mojej rodzinie.

  • Bardzo polecam dr.Gugałę .Naszą jambiczkę potrącił samochód miała połamaną miednicę nie chodziła dwa dni jeździliśmy po lekarzach każdy machnął ręką że za parę tygodni samo się zrośnie...ale trzeba serca nie mieć żeby słuchać ,,płacz ,,psa z bólu. Dostaliśmy namiar do doktora kazał przyjechać i mimo wcześniej umówionych zabiegów od razu wziął pieska na stół.Na drugi dzień odebraliśmy naszą Mikusię,odrazu stała na łapkach widok ten bezcenny. Od operacji minęło 6 miesięcy nie ma śladu po zabiegu i nikt nigdy by nie zgadł że jest podkręcana na śruby biega ,skacze jak szalona nawet sam doktor był zaskoczony takim szybkim powrotem do zdrowia..Nie żałujemy ani jednej złotówki zapłaconej bo było warto!!!!
   POLECAM GORĄCO

  • Bardzo polecam dr Gugałe !!! To lekarz o wielkim sercem do zwierząt. Uratował mojego psa kiedy trzech innych weterynarzy postawiło na nim krzyżyk i odmówiło operacji. Prawdziwy profesjonalista. Doktor podjął się bardzo trudnej i skomplikowanej operacji stawu. Operacja się udała a mój pies biega jak kiedyś. Opieka w klinice była na wysokim poziomie. Mogłabym tak pisać w nieskończoność komplementy na jego temat ...POLECAM POLECAM POLECAM ! :)

  • Dr Gugała to najbardziej oddany zwierzętom lekarz jakiego znam. Nie wyobrażam sobie leczyć mego psa u kogokolwiek innego. Z naszym psem borykaliśmy się z zapaleniem uszu (średnio co 2-3 tyg). Po wizycie u Pana Doktora i operacji uszu, nie wiemy od kilku miesięcy co to stan zapalny. Przykłady bardzo szybkiej i co najważniejsze, efektywnej pomocy od Doktora mogę mnożyć. Pana dr Gugałę cechuje bardzo wysoki poziom kompetencji, kultury osobistej, zaangażowanie w pomoc także zwierzętom bezdomnym i bardzo dobre podejście nie tylko do pacjenta ale i do jego opiekunów. Zdecydowanie polecam.

  • Chcę podziękować dr Leonardowi Gugale oraz jego zespołowi za uratowanie mojego pieska Shar-peia Kastora. W 2004 roku Kastor był sparaliżowany od pasa po tylne łapy.Weterynarz w Gorzowie stwierdził, że tylko może psa uratować dr Gugała, gdyż ma odpowiedni sprzęt, zespół lekarzy no i co najważniejsze praktykę w leczeniu tego typu przypadłości. Liczył się czas od momentu porażenia. Operacja musiała odbyć się jak najszybciej.W nocy zwołano zespół lekarzy .Usunięty został krwiak między wypadniętymi dyskami, który spowodował paraliż. Jest rok 2015, w lipcu Kastor skończy 15 lat !!! a my dalej cieszymy się , że z nami jest. Jeszcze raz dziękuję doktorowi Gugale i całemu zespołowi.
   Jolanta Szczygieł

  • K

   Mój kot od 2 dni nic nie jadł, pojechałam do weterynarza na ul. Chopina w Szczecinie do gabinetu dr Gugały. Przyjął mnie inny wetarynarz, który nie miał pojęcia co jest mojej kotce, kazał przyjechać dnia następnego do dr Dąbrowskiego, zrobił tylko zastrzyk przeciwbólowy. Następnego dnia nie było żadnej poprawy więc znów tam pojechałam, kotka nie jadła i nie piła już 3 dzień. p. Dąbrowski zrobił zastrzyk z antybiotykiem i dał lek przeciwbólowy i zasugerował, ból dziąseł lub zębów. Kolejnego dnia znów pojechałam na umówioną wizytę, dr zrobił rtg głowy i szyi sugerując, że może kotka coś zjadła metalowego co wbiło jej się w okolice przełyku. Oczywiście nic nie było, kotka już 4 dzień nie jadła, a jest to 2.5 roczna kotka. Powiedział, że jak nie będzie poprawy w poniedziałek pod narkozą zbada jej zęby. Nie czekając już dłużej postanowiłam pojechać do innego lekarza wybór padł na lecznicę w Pałacyku na Książąt Pomorskich to była niedziela, dzwoniąc wcześniej. Pan dr przystąpił do badania oraz wykonał badanie krwi, w którym wyszło, że kot jest już odwodniony, a poza tym ma chorą wątrobę. Przystąpił do natychmiastowego leczenia, założył wenflon i podał kroplówkę oraz elektrolity, kot był już wycieńczony. Oprócz tego podał w zastrzykach wszystkie niezbędne lekarstwa do wyleczenia kota, jak również do podania w domu. Po tygodniowej kuracji i codziennych odwiedzinach przy naprawdę nie wysokich kosztach lekarz z lecznicy w Pałacyku uratował mi kotkę, dziś już sama spożywa karmę oczywiście specjalistyczną dla wątrobowców jak również raz w tyg jeżdżę na kontrolę. Pan dr nie ma wygórowanych cen jak na lecznica na Chopina, bierze min stawki, a przy podawaniu codziennych kroplówek i zastrzyków brał naprawdę śmieszną sumę 25 zł. Bardzo polecam lekarzy z Pałacyka na Książąt Pomorskich, lekarz wie co mówi i jest o tym przekonany. Fachowa pomoc czego nie mogę powiedzieć o lekarzach od dr Gugały. W mojej ocenie weterynarze z lecznicy w Pałacyku zasługują na najwyższą oceną, a co do weterynarzy z ul. Chopina to nie polecam nikomu, ja już nigdy tam nie pojadę!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Dla mnie wspaniały fachowiec i człowiek. Nie dość, że wyleczył mi sunię nietypową metodą to jeszcze zaczekał na spłatę leczenia. Bardzo dziękuję panu Gugale i tylko u niego będę leczyć moje sierściuszki.