Adresy (2)

Pl. Na Bramie 8, Przemyśl
Gabinet Ginekologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B

Byłam jego pacjentką przy szpitalu, nie prywatnie, jednak traktowana byłam bardzo indywidualnie. Była to moja 3 ciąża, więc porównując tego lekarza do wszystkich(kilku) poprzednich, był najbardziej profesjonalny. Nie ignorował moich obaw i czułam się pod jego opieką bezpieczna. Miałam problemy dermatologiczne, osobiście postarał się o szybką konsultację dla mnie,choć mógł dać wyłącznie skierowanie.Oczywiście bezpłatnie. Pozatym kulturalny i miły człowiek.


T

Bardzo dobre podejście do pacjentki. Doświadczony, z długoletnim stażem. Jedyny cytolog, który sam ocenia preparaty, a nie wysyła ich do oceny innym, przez co skraca się oczekiwanie na wyniki. Nigdy nie spieszy się podczs przyjęć niezależnie czy to w gabinecie w szpitalu, czy w prywatnym. Polecam tego lekarza.


M

Spokojny, rzeczowy ,fachowy, troskliwy. Potrafi w sposób rzeczowy zrozumiay wyjasnic stan pacjentki a gdy jest to konieczne przekonać do zabiegu gdy tego wymaga stan zdrowia i wyjaśnić jakie są zagorżenia gdy pacjentak ma obawy czy powinna poddać się operacji.Gorąco polecam.


O

Polecam tego lekarza. Jest fachowy, dokładny przy badaniu, zawsze pyta czy kobieta ma jakieś pytania, wątpliwości i stara się na wszystkie odpowiedzieć. W moim przypadku wykrył poważne schorzenie, którego inny lekarz przez pół roku nie widział - dzięki czemu dostatecznie szybko można było wykonać operację. Jako prowadzący ciążę dr Zadzimski jest również warty polecenia. Może jest dość powściągliwy i dlatego niektórzy czują jakiś dystans, ale z pewnością jest bardzo kulturalny i miły.
Nie rozumiem negatywnej oceny zamieszczonej za to, że "sucho" potwierdził ciążę, bo nie widzę powodu, dla którego lekarz miałby się z ciąży cieszyć. Ja polecam.


A

Jestem pacjentką Pana Doktora od kilkunastu lat, od chwili zdiagnozowania mięśniaków do operacji i nadal. To świetny lekarz i bardzo dobry człowiek. Zapewniał mi wysoką jakość porad medycznych i pełny komfort psychiczny. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna. (Czy w Krakowie znajdę kogoś podobnego? zmieniłam miejsce zamieszkania) Agata J.


E

U tego lekarza byłam jeden jedyny raz - i na pewno OSTATNI!!! Potwiedził moje przypuszczenia dotyczące ciąży-czego też się spodziewałam.Zrobił to jadnak w tak zimny i szablonowy sposób,iż myślę że nieco lepsze podejście mają weterynarze informując właścicieli krów,że unasiennienie dało skutek pozytywny. Zdecydowanie odradzam tego specjalistę(....).EXpacjentka.
```
Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza.
```


E

Bardzo dobry lekarz, spokojny, bez piośpiechu wytłumaczy wszelkie wątpliwości dot. stanu zdrowia, odbytych badań itp. Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie