Adres

Łukowska 15, Lublin
Lublin

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lublin bol plecow

KATARZYNA.K
Bardzo polecam .Mily i bardzo profesjonalny.Mam staly uraz kregoslupa po wypadku samochodowym kiedy nic juz nie pomaga Pan Krzysztof iglami i masazem dziala cuda.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lublin rehabilitacja sportowców

Bardzo konkretne i profesjonalne podejscie do problemu. Przemily i uprzejmy fizjoterapeuta, pomogl mi ze spietymi miesniami (lydki i miesnia dwoglowego), a mojemu szfagrowi z plecami. Po wielu masazach i aktywnym rozluznianiu, ktore zawiodly zdecydowalam sie sprobowac igly i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam, Miły człowiek i bardzo profesjonalny. Odczułam dużą ulgę w kręgosłupie po rehabilitacji. Inni fizjoterapeuci niestety pomagali mi na góra jeden dzień, później ból wracał. Nic takiego nie przydarzyło mi się po wizycie u Pana Krzysia


J
Użytkownik zweryfikowany

WSPANIAŁY, PROFESJONALNY FIZJOTERAPEUTA, GODNY POLECENIA.
Po operacji złamanej ręki w łokciu byłam rehabilitowana przez różnych ''specjalistów". Przypominało to głaskanie kota. Efekty były bardzo mizerne, groziło mi inwalidztwo. Brak zgięcia i wyprostu w łokciu. Na szczęście trafiłam do Pana Krzysia Woźnego Przez wiele miesięcy chodziłam do Niego na rehabilitację łokcia i barku. Po każdej mobilizacji odczuwałam ulgę, mniejszą sztywność i większą ruchomość ręki. Teraz jest bardzo dobrze. Mam sprawną rękę. PANIE KRZYSIU DZIĘKUJĘ.
Gorąco polecam Pana Krzysia Woźnego, ponieważ jest świetnym fizjoterapeutą. Poza tym jest miły, serdeczny i bardzo komunikatywny.
Joanna Janowska.


N
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny człowiek, bardzo fachowy i mądry. Mocno polecany przez innych pacjentów. Na szczęści trafiłam po długim czasie "leczenia" i są już duże efekty jego niesamowicie sprawnych rąk. Do tego jest przemiłą osobą, dla której naprawdę liczy się pacjent. POLECAM!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie