Adres

ul.Kłopotowskieg 22, Praga-Północ, Warszawa
Centrum Medyczne - VITA MEDICA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Moje doświadczenie

O mnie

Wieloletni Pracownik Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku. Aktualnie zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób płuc w war...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Badania diagnostyczne


ul.Kłopotowskieg 22, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne - VITA MEDICA


Konsultacja pulmonologiczna

140 zł


ul.Kłopotowskieg 22, Warszawa

140 zł

Centrum Medyczne - VITA MEDICA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Ludzie omijajcie tego człowieka. Poszedłem do niego na wizytę z prześwietleniem płuc na którym zasugerowano, że mam guza na płucu. On zrobił drugie prześwietlenie z oznaczeniem, po czym stwierdził, że coś tam jest, ale żebym przyszedł na kontrolę za pół roku i wtedy się zobaczy. Na szczęście mój internista wypisał mi zieloną kartę, jestem już po operacji w Centrum Onkologii, wycięto mi dwa guzy. A ten człowiek stwierdził że coś tam jest na płucach, ale trzeba to kontrolować i za pół roku zbadać. Czy tak powinien zachować się lekarz?? Skoro coś zauważył powinien zlecić dodatkowe badania.
odradzam wizyty u tego człowieka.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, Konkretny i rzeczowy. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentom i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam


Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod opieką tego lekarza już ładnych parę lat. Dokładnie nie pamiętam bo problemy zaczęły się w 2002 r. a w międzyczasie byłem u różnych lekarzy. Teraz ponownie wróciłem ponieważ uważam, że njbardziej trafnie ocenia moją kondycję zdrowotną i aplikuje odpowiednie leki. Jest to zrozumiałe ponieważ przyszedł do przychodni ze szpitala w Otwocku. Przypadkowo, kiedy byłem tam na badaniach i obserwacji (ok.10 dni w 2008 r. ) słyszałem o nim wiele pozytywnych opinii. Pomyślałem, że jestem w dobrych rękach i to się sprawdza. Myślę ten Pan nie wykorzystuje swojego potencjału fachowego w przychodni ale cieszę się, że tam pracuje. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką doktora od ok. dwóch lat.Bardzo jestem zadowolona,ponieważ zawsze wyczuwam zainteresowanie ze strony lekarza moim stanem zdrowia.Ponadto po zastosowanym leczeniu czuję się zdecydowanie lepiej.Regularne wizyty i badania dają mi pewność,że w przypadku jakiegoś pogorszenia mojego stanu zdrowia (mam astmę) P.doktor od razu zareaguje i w porę udzieli mi odpowiedniej pomocy.Polecam wszystkim,którzy mają problemy oddechowe.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktokor jest wysokiej klasy specjalistą, odnoszącym się z szacunkiem do pacjentów. Opieka lekarska godna polecenia.


D
Użytkownik zweryfikowany

Odkąd jestem pacjentką Pana doktora, stan mojego zdrowia poprawił się znacznie. Znakomity specjalista. Słucha pacjenta. Leczenie zastosowane przez tego lekarza dało znakomite efekty. Odkąd choruję na astmę nie czułam się jeszcze tak dobrze. Polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Od czterech lat jestem pacjentka p.dr Pawelca ktory podjal sie leczenia wczesniej ustalonego schorzenia - rozstrzenie oskrzeli, nasilajacy sie kaszel oraz czeste infekcje drog oddechowych. Zastosowane leczenie po pewnym czasie doprowadzilo do poprawy ale zaawansowane schorzenie wymaga stalej konsultacji ze specjalista ktoremu ufam a jest nim p.dr Pawelec . Ja dokonalam wlasciwego wyboru. Wanda S


P
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Krzysztof Pawelec to bardzo dobry , godny polecenia innym pacjentom lekarz specjalista od chorób płucnych. Leczę się u niego juz od ponad 7 lat. To on zdiagnozował u mnie astmę oskrzelową i dobrał mi odpowiednie leki, po których zaczęłam wracać do świetnego stanu zdrowia. Byłam jego pacjentką jeszcze na Żoliborzu i potem znalazłam go na Pradze , gdzie nadal kontynuowałam leczenie z bardzo dobrymi skutkami. Biorąc leki przepisane przez doktora Pawelca w ogóle nie odczuwam ,że mam jakiekolwiek problemy płucne.
Każdemu kto ma problemy astmatyczne polecam tego lekarza, a on z pewnością znajdzie rozwiązanie problemu, ponadto jest człowiekiem bardzo sympatycznym, przyjemnym w rozmowie i z poczuciem humoru.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan dok.Krzysztof Pawelec to specjalista pummolog od astmy oskrzelowej jest lekarzem z powołania,bardzo konkretny,rzeczowy, wszystko wyjaśnia zrozumiale dla pacjenta,do tego miły i sympatyczny.Bardzo mi pomógł w uciążliwej astmie i strasznych dusznościach,obecnie jestem dobrze ustawiona za pomocą dobrze dobranych leków i nie mam większych problemów ze swoją uciążliwą chorobą,nie męczy mnie teraz tak bardzo. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu z problemami płucnymi.Mój lekarz przyjmuje na ul Dąbroszczaków nr 5.


E
Użytkownik zweryfikowany

Dr.Krzysztof Pawelec jest wspaniałym lekarzem. Jestem pełna podziwu za pełen profesjonalizm, za szacunek wobec pacjenta - o który coraz trudniej. Miły, ciepły wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy.
Bardzo mi pomógł przy moim przewlekłym kaszlu (początki astmy).Leki, które przyjmuję są bardzo skuteczne, leczę się od kilku lat i na chwilę obecną czuje się bardzo dobrze. Wiem, że jestem pod dobrą i fachową opieką. Bardzo dziękuję. POLECAM wszyskim.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wieloletni Pracownik Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku. Aktualnie zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób płuc w war...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Onkologia kliniczna
  • Choroby wewnętrzne