Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 160 zł


Przyjmuję: dorosłych
Specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Konsultacje telefoniczne realizowane są w dniu zamówienia, najczęściej w ciągu 2-3 godzin od momentu zamówienia. Pacjent ma możliwość przesłania swoich badań lub zdjęć zmian chorobowych przed poradą - dokładne informacje jak to zrobić znajdują się na mojej stronie www.drnietubicz.pl


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


160 zł

DrNietubicz.pl - Teleporady lekarza rodzinnego

W promocji "Polecam doktora!" tylko za 1 PLN

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, od 2007 roku członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W 2015 roku ukończył szk...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Medycyna rodzinna

44 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA WOŁOSKA konsultacja online

Kompetentna i rzeczowa oraz miła i spokojna rozmowa. Ciekawe uwagi i spostrzeżenia co dalszego leczenia. Lekarz godny polecenia.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DrNietubicz.pl - telefoniczne konsultacje internistyczne konsultacja internistyczna

Miałam przyjemność rozmawiać z Panem doktorem przez teleporadę w zeszłym tygodniu. Z Panem Doktorem rozmawia się tak na luzie jak z wieloletnim kolegą. :) Bardzo miły, konkretny lekarz, który pyta bardzo szczegółowo o wszystko, aby zdiagnozować chorobę. Przepisał mi lekarstwa i dał zalecenia i dzięki temu od wtorku jestem zdrowa w pełni! Bardzo dziękuję za pomoc i polecam gorąco Pana Doktora. Lekarz z powołania, wszyscy powinni brać przykład. Nie traktuje człowieka jak śmiecia tylko jak człowieka. Cudowny człowiek!

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U pana Doktora od kilku lat leczy się zarówno mój mąż, jak i ja. Nazywamy pana Doktora- dr House, gdyż nie ma rzeczy, której nie wykryje czy nie wyleczy. Ma czas dla pacjenta, jest bardzo zaangażowany, zawsze wysłucha, a do tego posiada ogromną wiedzę. Jest bardzo sympatyczną, ciepłą i serdeczną osobą, a do tego jest po prostu skuteczny- lekarz idealny :-)


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo mocno polecam pana doktora. Jest specjalistą medycyny rodzinnej z gatunku tych, którzy twierdzą, że muszą się znać na wszystkim - i rzeczywiście się zna, ma bardzo szeroką wiedzę.

Przyszedłem do niego do Polmedu skonsultować nieprawidłowe wyniki badań czynnościowych wątroby. Pan doktor zlecił baaaardzo szeroką diagnostykę wszystkich możliwych przyczyn, omówił ich konsekwencje. Po powrocie z wynikami badań zlecił dalej badania w kierunku insulinooporności, mimo, że zarówno glukoza jak i insulina były w normie (doktor zwrócił jednak uwagę, że glukoza jest bliżej dolnej granicy, a insulina bliżej górnej).

Byłem ostatnio u dietetyka klinicznego specjalizującego się w schorzeniach hepatologicznych, żeby dobrać dietę do stanu zdrowia. Pani dietetyk wypisała listę badań do zrobienia - wszystkie miałem na świeżo wykonane na zlecenie dr Nietubicza. Jak podczas wizyty opowiedziałem jej o tym, co kolejno zostało mi zlecane i jak komentowane, rozszerzane i interpretowane poprzednie wyniki - stwierdziła, żebym się pana doktora trzymał, bo nigdy się nie spotkała z taką dociekliwością diagnostyczną. Tak właśnie zrobię!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zgłosiłem się do dr. Nietubicza, ponieważ inny lekarz odstawiał mi lek, który długo przyjmowałem i były wątpliwości co do wyników (np. cholesterol) i polecił mi dodatkowo kontakt z internistą w tej sprawie. Przychodziłem do dr. Nietubicza kilka razy w odstępach czasu w celu monitorowania swoich wyników, zlecił on też dużo różnych badań, które również komentował. Miał też wiedzę na temat możliwych działań niepożądanych leku, który przyjmowałem. Z biegiem czasu wiele wyników wróciło do normy, jedynie kwestie dotyczące wątroby wymagały konsultacji z hepatologiem, do którego mnie wysłał. Jest bardzo uprzejmym lekarzem, z którym dobrze mi się rozmawiało i bardzo zaangażowanym, bardzo jestem mu wdzięczny za pomoc.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem stałą pacjentką pana doktora, więc nie odniosę się do jednej wizyty, tylko całokształtu. Wyjątkowy lekarz, wspaniały. Niezwykle profesjonalny, świetny diagnosta, orientuje się we wszystkich specjalnościach medycznych, dzięki czemu sam potrafi zaradzić wielu problemom zdrowotnym lub sensownie pokierować pacjenta dalej. Widać, że się dokształca i cały czas jest na bieżąco, bo, jak wiadomo, medycyna nie stoi w miejscu. Zaangażowany w problemy zdrowotne pacjenta. Człowiek czuje, że ten lekarz naprawdę chce pomóc, zależy mu na wyleczeniu, poprawie kondycji zdrowotnej, nie odbębnia swojej roboty. Podejście do pacjenta ma genialne - życzliwy, delikatny, wszystko tłumaczy, dyskretny. Szuka tańszych, a równie skutecznych leków. Nigdy się nie spóźnia, bo szanuje swoich pacjentów. Prawdę powiedziawszy przez całe życie - a jestem w wieku średnim - tylko dwa razy spotkałam takiego medyka i On jest jednym z nich.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DrNietubicz.pl - telefoniczne konsultacje internistyczne ból kręgosłupa/rwa kulszowa

Prawdziwy lekarz z powołania, tacy lekarz są rzadko spotykani. Profesjonalista w każdym detalu, bardzo dobrze tłumaczy, dokładnie słucha i podchodzi indywidualnie do pacjenta i schorzenia.
Dodatkowo nieodpłatnie pomógł mojemu pół rocznemu synkowi. Zbadał go przy okazji, skontrolował dotychczasowe leczenie, potwierdził diagnozę i zalecił dodatkowe leki, na które wystawił receptę.
Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi i bardzo dziękuję za skuteczną pomoc dla mnie i syna.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kamica żółciowa

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent.Doktor Nietubicz to lekarz z powołaniem, bardzo konkretny, z indywidualnym podejściem . Diagnozę stawia w oparciu o wywiad i wyniki dodatkowych badań. Zaangażowany, wnikliwy, wykazujący się rozległą wiedzą, a przy tym bardzo wyrozumiały, cierpliwy i serdeczny. Nawet jeśli schorzenie jest trudne wlewa w duszę optymizm i siłę walki .Cudownie ,że spotkałam doktora na swojej drodze życia. Wdzięczna pacjentka


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Dr Nietubicz to najlepszy lekarz jakiego miałem okazję poznać. Jest to po prostu lekarz z powołania, który wykonuje swój zawód z bardzo wielkim zaangażowaniem, przy czym empatia i poświęcenie w pracy, to kolejne dodatkowe cechy Pana Doktora. Bardzo polecam, i wystawiam najlepszą opinię jaką mogę.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo polecam. Kompetentny,serdeczny, cierpliwy lekarz. Zleca bez problemu badania, kontroluje wyniki. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Prawdziwy lekarz rodzinny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania