Adres

ul. Pawa Kubiny 20, Wirek, Ruda Śląska
Przychodnia weterynaryjna "PasjoVet" S.C. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze odradzam wizyty u tego Pana!! Gdybym nie zdecydowała sie zmienic weterynarza mojego kota mogłoby juz nie byc. Pan doktor stwierdził infekcje, mimo mojego ciaglego powtarzania ze mi to wyglada na uraz, bo kot nie moze chodzic i ledwie żyje. Podano mu tylko coś na infekcje i lek przeciwbolowy i pozostawiono mojego kota z diagnoza "na oko" bez zadnych badań. Na drugi dzięn po braku poprawy inny lekarz zrobił tym razem badania i stwierdził uraz kregosłupa spowodowany omdleniem, ktorego przyczyna jest płyn w płucach. Byłam u doktora Kubiczka kilkakrotnie wczesniej i przynajmniej w przypadku mojego kota jego diagnoza zawsze brzmiała infekcja...moizm zdaniem brak odpowiedzialnosci, a to przeciez lekarz, dzieki niemu moj kot cierpiał dzien dłuzej niepotrzebnie. NIE POLECAM


T
Użytkownik zweryfikowany

Weterynarz z doświadczeniem i umiejętnościami, bardzo chętny pomóc zwierzakom. Bardzo polecam, ja jestem zawsze zadowolona z wizyty u Pana Kubiczka jak i również całego personelu "Pasjovetu". Naprawdę weterynarze z pasją do leczenia naszych pupili.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Kubiczek jest oddanym przyjacielem zwierzaków. Przez wiele lat opiekował się moimi zwierzakami: świnką morską i kain terierem Pusią. Dwa razy ratował jej życie, operując ją. Psica szybko wracała do zdrowia. Był też przy niej gdy musiała odejść. Bardzo dobry specjalista-chirurg, życzliwy i uczciwy człowiek. Obecnie pracuje w Chorzowie na przeciw Państwowej Straży Pożarnej wraz z dr. Pelką.


N
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę ze zwierzakami do Pana Doktora już ponad 20 lat i jestem bardzo zadowolona. Miły sympatyczny, a przede wszystkim przyjazny stosunek do zwierząt. Widać, że lekarz z powołania, kochający zwierzaki :) Godny polecenia !!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie