Adres

Stomatologia Szałwińscy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja protetyczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Puławska 303,

Stomatologia Szałwińscy

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w szeroko pojętej stomatologii estetycznej i odtwórczej: licówki, korony, mosty, protetyka na implantach. Od wielu lat z sukcesami za...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna
  • Chirurgia stomatologiczna

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Odbyłam ponowne leczenie kanałowe pod mikroskopem, które wiązało się z paroma długimi wizytami u Doktora.
Jestem pod wrażeniem umiejętności Doktora Kowalczyka, Jego pełnego profesjonalizmu i zaangażowania w to co robi. Świetny kontakt z klientem, ogromna wiedza i cierpliwość. Widać, że jest pasjonatem w tym co robi, nie ważne czy jest to zakładanie opatrunku, wyjmowanie złamanych narzędzi czy udrażnianie kanałów każdą czynność wykonuje precyzyjne i z największą starannością. Przy czym wszystko tłumaczy i wykazuje się niesamowitą cierpliwością i poczucie humoru zarówno w stosunku do klienta jak również swoich współpracowników. Dba o komfort fizyczny i psychiczny klientów. Czułam się zaopiekowana a najlepszym dowodem na powyższe słowa jest mój nowy, zdrowy ząb, który bardzo mnie cieszy brakiem bólu każdego dnia .
Bardzo polecam Doktora Kowalczyka i będę wracać w razie potrzeby bo wiem, że jestem w dobrych, profesjonalnych rękach.

Ś
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Szałwińscy Inny

Świetny specjalista. Abstrahując już od magicznych wręcz umiejętności i wiedzy, jestem zachwycona podejściem Pana Doktora do pacjenta.. znajdzie sposób na każdego. Leczenie jest bezstresowe..

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Szałwińscy Inny

Bardzo dobry lekarz. Trafiłam na doktora przez problem z górną jedynką. Musiałam wyleczyć w niej korzeń - groziło mi, że będzie trzeba usuwać, a jedynka to ząb, który pierwszy rzuca się w oczy. No ciężko bez niej, wiadomo;)
Dr Kowalczyk na spółkę z dr Szałwińskim brawurowo przeprowadzili zabieg resekcji. Przy okazji skutecznie mnie rozbawiając (dziękuję im za to, bo strasznie bałam się tego zabiegu).
Potem dr Kowalczyk wymienił mi koronkę w tej jedynce. Wygląda pięknie, świetnie dopasowana kolorem, kształtem. W ogóle nie widać, że to koronka:) Tak więc polecam bardzo.


U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologii Efektdent Filip Cezary Browski Inny

Jestem pacjentką doktora Kowalczyka od kilku lat. Z czystym sumieniem mogę napisać, że jest to najlepszy lekarz na jakiego można trafić. Duże doświadczenie, dokładność, delikatność i super podejście do pacjenta. Wizyty u doktora to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, empatia, miła atmosfera. Wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo delikatny. Najlepszą oceną niech będzie fakt, że podczas jednej z wizyt udało mi się usnąć :) Dr Kowalczyk sprawił, że chodzę na wizyty z przyjemnością i już nie boję się leczenia stomatologicznego. Bardzo dziękuję i będę polecać każdemu :)


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy Pana doktora. To wspaniały specjalista i wybitny fachowiec, przy tym bardzo zaangażowany, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Tworzy przyjazna atmosferę w gabinecie, wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia również w trakcie zabiegu. Oba zabiegu ( diagnostyka pod mikroskopem i usuniecie zęba) zostały przeprowadzone precyzyjnie i bezboleśnie. Dzięki Panu doktorowi cały lęk i niepokój, jaki towarzyszył mi w poczekalni, zniknął po przekroczeniu progu gabinetu. Dziękuję Panu doktorze. Z przyjemnością i pełnym zaufaniem będę przychodzić na następne wizyty.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologii Efektdent Filip Cezary Browski Inny

Umiejętne podejście do trudnego pacjenta. Leczenie kanałowe na jednej wizycie. Nic dodać nic ująć. Polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologii Efektdent Filip Cezary Browski leczenie kanałowe

Pan Doktor to Mistrz leczenia kanałowego! Naprawił mi fantastycznie zęba po nieudanym leczeniu kanałowym w przeszłości . Do tego całość leczenia przeprowadził na jednej wizycie. Jestem zachwycona i wszystkim polecam !


A
Profil zweryfikowany

Na dr Kowalczyka trafiłam przez przypadek ale na szczęście okazało się, że jest świetnym stomatologiem z rewelacyjnym podejściem do pacjenta – wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na pytania, bardzo sympatyczny . Dba o dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia, cierpliwy, delikatny. Póki co u dr Kowalczyka przeleczyłam kanałowo pod mikroskopem dwa zęby-zero komplikacji czy powikłań. Trzeci ząb będzie leczony za tydzień :)


B
Profil zweryfikowany

naprawdę szczerze polecam pana Doktora, fachowa, sprawna pomoc, nie ma się czego obawiać podczas wizyty


M
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Miałem u niego leczenie kanałowe - szybko, sprawnie, profesjonalnie. Żadnych komplikacji. Odpowie na każde pytanie. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania