Krzysztof Drąg, pediatra

Krzysztof Drąg

Pediatra, Lekarz medycyny pracy

12 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Z. Nałkowskiej 15, Gdynia-Suchy Dwór
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
12 opinii

T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Konkretny Specjalista. Wyrozumiały Lekarz profesjonalnie pochodzący do choroby. Świetna komunikacja.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Pan doktor jest niesamowitym specjalistą , korzystamy z jego usług od 16 lat ...leczy już( bardzo rzadko) nam drugie dziecko. Dzięki doktorowi nasze dzieci nie biorą wcale antybiotyków . Pozdrawiamy


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Odradzam tego Pana. Trafiłem z silnym bólem gardła. Nie potrafił odróżnić zapalenia wirusowe od bakteryjnego. Gdyby nie moja wskazówka dostał bym leki, które by mi nie pomogły. W tym samym czasie byłem z synem. Również nie rozpoznał choroby u syna.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Krtań syna

Witam tez mialan stycznosc z tym Panem doktorem na pogotowiu ns Bialowieskiej Potraktowal nas bardzo zle za pierwszym razem byl opryskliwy i mie widzial problemu a syn ma czesto problemy z ktrania i sie dusi Za pierwszym razem kazal podawac syrop i w nocy trafilismy do szpitala a innym razem siedzial w gabinecie i slyszal szczekahacy kaszel dziecka to nawet nie wyszedl z gabinetu tylko pielegniarce mowil ze jechac do szpitala albo jeszcze wtedy na zwirku wigory Ciekawe co bedzie teraz jak zmienili ze znowu w nocy tyljo szpital muejsku gdynia bialowieska lub redlowo Jesli jescze kiedys trafie na tego lekarza a nie zechce mnie przyhac zazadam tego na pismie


K
Użytkownik zweryfikowany

Wczoraj byłam na wizycie w Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni SP ZOZ na ul. Białowieskiej 1. Zgłosiłam się z silnym bólem w podbrzuszu i wynikami laboratoryjnymi. Pan Doktor potraktował mnie jak intruza, co dało się odczuć podczas wywiadu. Zamiast skupić się na moich dolegliwościach, powtarzał po co przyszłam i dlaczego nie zgłoszę się z tym do lekarza rejonowego. Dodam, że było po godz. 22:00, mój lekarz w następnym dniu nie przyjmował, a ból był nie do wytrzymania. Od kilku dni brałam antybiotyk, który nie skutkował. Pan Doktor widząc wyniki posiewu moczu, stwierdził, że bakteria, która wyszła /miano bardzo wysokie/ nie wymaga leczenia. Jestem pacjentem onkologicznym, a zostałam potraktowana przedmiotowo. Lekarz zaproponował zastrzyk przeciwbólowy, którego odmówiłam. Następnego dnia udałam się do Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni. Zostałam przyjęta i na podstawie opisu oraz wyników, które przedstawiłam również Panu dr Drągowi poprzedniej nocy, otrzymałam pomoc oraz udzielono mi porady. Antybiotyk zmieniono na skuteczniejszy. Chcę zwrócić Państwa uwagę na to, iż Pan dr Drąg zasugerował, że antybiotyk nie jest w ogóle tu konieczny, ponadto nie słucha pacjenta, co mu dolega i zaleca leczenie według subiektywnego odczucia, nie opierając się na wynikach badań.


L
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy pediatra ,wysłucha,postawi odpowiednia diagnozę,cudowny człowiek ,naprawdę polecam ,syn uwielbia Doktora


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Krzysztof Drąg jest wspaniałym lekarzem, rzeczowym,konkretnym zawsze zapisuje leki po których dziecku przechodzi , stawia trafną diagnozę w 100% , bardzo miły, wspaniałe podejście do dzieci , nigdy nie odmawia pomocy ,zawsze wszystko tłumaczy krok po kroku jak postępować, można o wszystko się spytać zawsze udziela odpowiedzi PANA KRZYSZTOFA DRĄGA MOŻNA OBDARZYĆ PEŁNYM ZAUFANIEM DLATEGO NIGDY NIE SKORZYSTAM Z PORADY INNEGO PEDIATRY TYKO PANA KRZYSZTOFA DRĄGA GORĄCO POLECAM


A
Użytkownik zweryfikowany

06 lutego 2014
Wielokrotnie korzystałam z usług tego specjalisty, zarówno prywatnie jak i w publicznym ośrodku zdrowia. Lek K. Drąg cechuje się wysokim profesjonalizmem. Jest osobą konkretną, posiadającą ogromną wiedzą, przy tym także bardzo miłą, życzliwą i z odpowiednim podejściem do dzieci. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom jak i dorosłym.

Aleksandra


D
Użytkownik zweryfikowany

Niestety mnie również źle potraktował, gdy przyszłam z 3 miesięcznym kaszlącym dzieckiem. Był niemiły podnosił glos, bo mu glowe zawaracam, a mam swoją przychodnie. Tego dnia niestety nikt nas nie chciał przyjąc tyle bylo już osob ponad normę, dlatego pojechałam na białowieską po 18. Pomimo tego, że osłuchowo było wporządku i gardlo czyste chciał zapisac antybiotyk, nie przyjelam. Następnego dnia już z dzieckiem było lepiej. Szkoda mi słów na to jak zostałyśmy obsłużone. Rok wcześniej ten sam lekarz był u mnie prywatnie do starszego dziecka, rozmowa było zuuuupełnie w innym tonie :)


Z

LEKARZ KRZYSZTOF DRĄG JEST NIEKOMPETENTNY.PEWNEJ SOBOTY POJECHAŁAM Z CÓRKĄ NA POGOTOWIE POWODEM TEJ WIZYTY BYŁA GĘSTY KATAR GORĄCZKA 39i9 BIEGUNKA.LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE MAMY WŁASNEGO RODZINNEGO LEKARZA I MAMY UDAĆ SIĘ DO NASZEJ PRZYCHODNI.NAWET NIE RACZYŁ NAS WPUŚCIC DO GABINETU I OCENIĆ STAN ZDROWIA MOJEJ CÓRKI.NIGDY NIE SPODKAŁAM SIĘ Z TEGO TYPU SYTUACJI.NIE MIEŚCI MI SIĘ TO W GŁOWIE.OBOWIĄZKIEM LEKARZA JEST ZADBANIE O DOBRO PACJĘTA.DO DZIŚAJ ŻLE WSPOMINAM TĄ WIZYTE.PODKREŚLAM ŻE BYŁA TO SOBOTA.OD TAMTEJ PORY JEŻELI JEST KONIECZNOŚĆ POJECHANIA NA POGOTOWIE ZASTANAWIAMY SIĘ 3 RAZY Z MĘŻEM NAD TĄ DECYZJĄ.NIKOGO NIE CHCE OCENIAĆ Z POWODU JEDNEGO TAKIEGO INCYDENTU ALE NIE UKRYWAM ŻE PAN DOKTOR ZRAZIŁ MNIE.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie