Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Foniatra, Specjalista Otolaryngolog Jako foniatra zajmuje się pełną diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją zaburzeń głosu, mowy i słuc...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
5 opinii

Użytkownik zweryfikowany

rewelacyjna! leczyła mnie jako dziecko, jako nastolatkę i jako os. dorosłą - jest w pełni kompetentna, profesjonalna, wiele ścieżek starłam nim się zaleczyłam, ale dziei neij mogę pracować w zawodzie! polecam :)
p.s. kiedyś miała więcej uśmiechu na twarzy - życie wszystkich zmienia, ale za to dokształciła się i jest również audiologiem polecanym we Wrocławiu - zatem super!!!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pani, która zna się na tym co robi, skrupulatna i drobiazgowa do tego stopnia, że przedkłada papierki, formalności nad dobro pacjenta. Brak w niej ludzkich odruchów, oschła i niewzruszona. Niby profesjonalizm jest tu najważniejszy, ale przy tym braku wyczucia, a tym samym współczucia czy zwykłej ludzkiej życzliwości, wylewa dziecko z kąpielą. Mnie narobiła wiele kłopotów, nie polecam.


G

Bardzo dobra specjalistka. Leczy skutecznie, i przede wszystkim lekami, których ceny nie pochodza z kosmosu. Jeśli ktoś nie jest systematyczny i chętny do współpracy, to na pewno niech nie zgałasza się do tej specjalistki. Jest konkretna, wymagająca ale przy tym skuteczna:)


L
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałam z usług tej Pani 4 razy, zawsze na kasę chorych, czekajac kilka dnia na wizytę.
Badanie dokładne, przeprowadzone wywiadem zawsze z zaleceniem do kontroli- ale już bez skierownaia. Pania niezbyt wylewna, ale czy to oto chodzi?


P
Użytkownik zweryfikowany

Pomimo, że byłem chory i miałem skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu ,doktor szufnarowska nie przyjęła mnie. Byłem więc zmuszony napisać skargę do Rzecznika Praw Pacjenta przy NFZ w Legnicy. Arogancją swoją udowodniła, iż zdrowie pacjenta nie leży w jej kompetencjach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Foniatra, Specjalista Otolaryngolog Jako foniatra zajmuje się pełną diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją zaburzeń głosu, mowy i słuc...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania