Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bankowa, Wyszków
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
17 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

To jeden z najgorszych lekarzy z jakim spotkałam się w swoim życiu. Trafiłam do Pani doktor z krwawieniem... Wizyta nie trwała nawet 5 minut łącznie z rozebraniem się i ubraniem. Podczas usg nic nie chciała powiedzieć sama z siebie a na zadawane pytania nie odpowiadała. Nie wiedziałam co się dzieje. Nie widziałam w czasie badania ani obrazu usg ani wydrukowanego zdjęcia, które zostało rzucone na stół bez żadnego komentarza. Parę dni później okazało się, że serduszko mojego maleństwa nie bije... Także nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłabym takiego lekarza


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam p.dr.Lalak jest najlepsza.Wizyty bezstresowe,pacjentek bardzo dużo to znaczy że bardzo dobry lekarz.Nie zamienię pani dr.nigdy na innego lekarza.Anna Kłębek


M
Użytkownik zweryfikowany

Obie ciąże zagrożone porodem przedwczesnym,obie doprowadzone szczęsliwie do końca przez Panią Doktor. Reagowała szybko i konkretnie co dało nam dwójkę cudownych dzieci. Mogłam dzwonić zawsze i o każdej porze, nigdy nie zdarzyło się by nie odebrała telefonu i nie odpowiedziała na moje pytania. Wizyty były bardzo miłe,usg robione z dokładnością. Pierwszy poród naturalny,po 13 godzinach pojawiła się Pani doktor, zastała mnie z brakiem postępu porodu, dzięki niej w ciągu godziny dziecko było z nami,w mig znalazła się cudowna położna i anestezjolog do znieczulenia. Drugi poród to planowane cięcie,oczywiście wykonane przez naszą Panią Doktor. wszystko poszło zgodnie z planem,żadnych niespodzianek. Po obu porodach była zainteresowana moim stanem. Swoje zdrowie jeśli chodzi o sprawy ginekologiczne w pełni poświęcam Pani Doktor Lalak.


G
Użytkownik zweryfikowany

Szkoda gadać! po porodzie pozszywała mnie tak że musieli mnie drugi raz rozcinać! podczas porodu była bardzo nie miła, śmiała się a zaraz krzyczała, nie robiła sobie nic z tego że prosiłam o znieczulenie! aż dziw że kobieta może mieć takie podejście do drugiej cierpiącej kobiety! NIE POLECAM


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest osobą kompetentną,byłam u wielu lekarzy , tylko Ona mi pomogła.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pragnę bardzo serdecznie podziekować pani dr za wszelką pomoc i fachową opiekę .Chę zaznaczyć ,że u mnie jak i u koleżanek wagę płodu ocenia do 10 dkg Gratulacje Slę .Serdeczności dla doktor ::-)))))


C
Użytkownik zweryfikowany

Z dr Lalak miałam do czynienia dwa razy i nigdy więcej!!!! W obu przypadkach zawiodła po całości i nie polecam Jej nikomu. Utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie zna się kompletnie na tym co robi. Piszecie, że wizyty były miłe i mało stresujące, ponieważ nie miałyście problemów z ciążą. W moim przypadku było inaczej i już nie wiedziała co ma robić. Takie pomyłki, jakich się dopuściła w moim przypadku, są karygodne. To nie jest z mojej strony złośliwość, to są fakty!!! Uwierzcie, wiem co mówię!!!!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz!!!Każda wizyta podczas mojej ciąży była miła i bezstresowa.Obecność przy porodzie również świadczy o opiece nad swoją pacjentką i profesjonalizmie pani doktor.Nie dam złego słowa powiedzieć lecz tylko mogę polecać!!! Ja i moja córeczka-)) dziękujemy


M

Ja chcę tylko podziękować ,lecz czytając niżej to jako kobieta dorosła ,dziwię się ,,,,,ze nastolatka idzie do lekarza bez matki co chyba jest obowiązkiem na zgodę w badaniu takim,a już ta niby nastolatka chodzi kolejny raz ,to świadczy o wszystkim o niej !!!.Ja polecam doktor .


Użytkownik zweryfikowany

Nie jestem kompletnie zadowolona z wizyty. Jestem bardzo młodą dziewczyną, byłam wtedy u ginekologa po raz 2 w życiu i mam tak negatywne odczucia, że chyba długo nie odważę się pójść do tego specjalisty..
Dr podeszła do mnie dość olewająco, wchodziła mi w słowa, nie pozwalała dokończyć zdania.. Mimo, że nie zostałam zbadana(i cieszę się), to naprawdę nie wspominam tej wizyty miło.. A myślałam, że u kobiety, będzie miło i przyjaźnie..
Może inaczej jest w przypadku starszych kobiet, ale nastolatkom nie polecam..


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania