Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
1 Maja, Śrem
Centrum Medycyny \Estetycznej sp. z o.o. Dolce Medical

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zły stan zdrowia

Mega specjalista kocha to co robi polecam wielka wiedzą i wielkie serce mam wielkie szczęście że na niego trafiłem dziękuję Panie doktorze


Użytkownik zweryfikowany

Lekarz wręcz doskonały. Trafiłem na Lutycką gdzie Pan Lekarz mnie zbadał. Zlecił szczegółowe badania ochrzanił innych lekarz.
Pomimo stwierdzenia bardzo poważnej choroby wyszedłem ze szpitala zadowolony.
Naprawdę wspaniały człowiek!


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny Pan Doktor a przy tym człowiek o wielkim sercu. Zleca szczegółowe badania, dba kompleksowo o pacjenta. Godny polecenia jako wyjątkowy specjalista z powolaniem wśród zwykłych rutynowych lekarzy. Potrafi podtrzymać pacjenta na duchu, zazartowac a przy tym w pełnej koncentracji słucha pacjenta i szuka przyczyny choroby aż do postawienia trafnej diagnozy. Dziękuję Panu Doktorowi za niezwykłą pomoc, ukoil nasze nerwy i dał poczuć że nie zostawi nas samych z problemem. Pelen szacunek za oddanie, ludzką życzliwość i nastawienie na pacjenta.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zabieg udał się pomyślnie . Pan doktor bardzo profesjonalny, konkretny, bardzo miłe podejście do pacjenta, duża wiedza, szerokie spojrzenie na problem chorego. Bardzo dobry lekarz!


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,miły, wspólczujący,sympatyczny, no same naj :) dzięki niemu szybko znalazłam się na stole operacyjnym, na sor na Lutyckiej trafiałam kilka razy nikt mi nie umiał pomóc, dr. Tomaszewski działał szybko,zlecał wszystkie badania by wyeliminować inne podejrzenia, zawsze z poczuciem humoru co pozwalało się w miarę uspokoić, poprosił na konsultację ordynatora i dzięki temu a przede wszystkim dzięki P.Krystianowi Tomaszewskiemu zostałam zoperowana i do dnia dzisiejszego a minęły blisko cztery lata nie byłam na sorze z bólami, przed operacją statystycznie cztery razy w roku. Jest Lekarzem przez duże L , to co robi robi z pełnym zaangażowaniem choć nie raz widziałam totalne zmęczenie na jego twarzy. Panie dr.Krystianie Tomaszewski, dziękuję Panu mam cztery lata spokoju bez bólu,który mi towarzyszył od nastu lat ! Pozdrawiam serdecznie, dziękuję
Jolanta Kaczor


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, empatyczny. Pomimo szeregu obowiązków na izbie przyjęć - bardzo miłe i kompetentne podejście do pacjenta, kompleksowe badania celem ustalenia prawidłowej diagnozy.
Oby więcej takich lekarzy.


Użytkownik zweryfikowany

Byłam przywieziona na Lutycką po wypadku i trafiłam pod opiękę pana dr. Tomaszewskiego. Brakuje mi słów uznania dla jego kompetencji, cierpliwości dla pacjenta i empatycznego podejścia.
Maria Kaniewska


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz.Trafiłam do szpitala z silnym bólem brzucha.Pan doktor bardzo szybko postawił trafną diagnozę.Czułam się zaopiekowana.Pan doktor był troskliwy,pełen empatii,wszystko dokładnie wyjaśnił.Panie Doktorze dziękuję! Roma R.


A
Użytkownik zweryfikowany

Spotkałam Pana Doktora na SOR. Był nieuprzejmy, wręcz wredny, przyjął mnie w gabinecie, w którym znajdował się już inny pacjent. Nie wysłuchał, tego co mam mu do powiedzenia, pobieżnie sprawdził moje poprzednie wyniki badań. Skupił się na wynikach podstawowych badań, które sam zlecił, historia choroby i wypis z poprzedniego szpitala były dla niego nieistotne. Aby się pozbyć problemu (mnie) wysłał na konsultację do ginekologa, co było błędnym posunięciem. Podsumowując: zignorował objawy, nie postawił trafnej diagnozy, pozbawiony empatii, w kontakcie z pacjentem opryskliwy. Zdecydowanie radzę unikać tego pana


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam dziś z ojcem (ok. 70 lat) na izbie przyjęć w szpitalu na Lutyckiej. Spędziliśmy tam 7 godzin. Można by być wściekłym, że tak długo. Ale.. pan Doktor był naprawdę miły, pomimo masy pacjentów, pewnej nerwowości z tym związanej (wiadomo, każdy chce być szybko, sprawnie przyjęty). Miły, pomocny, i co najważniejsze postawił trafną diagnozę, dał leki, które pomogły. Wypisał skierowanie do specjalisty żeby ustalić dalsze leczenie. Co najważniejsze, można by się spodziewać, że na izbie przyjęć dadzą lek przeciwbólowy i do domu... ale nie w przypadku tego lekarza. Każdy został dokładnie zbadany, zlecone były dodatkowe badania, diagnoza zdaje się też za każdym razem trafna. Pan Doktor naprawdę tak długo zajmował się pacjentem aż znalazł rozwiązania. Naprawdę super. Pozdrawiam Pana Doktora.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna