dr n. med.

Konrad Pyziak

Alergolog, Pediatra

10 opinii +dodaj

Umów wizytę 584 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem alergologiem i pediatrą. Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. Ponad 12 lat pracowałem w klinice alergologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Pomagam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Dzisiaj byłam po raz pierwszy u dr Pyziaka z moim 4-miesięcznym synkiem. Pan doktro zrobił na nas bardzo dobre wrazenie, kulturalny, sympatyczny, rzeczowy. Wytłumaczył ważne dla mnie kwestie. Stosunek do dziecka bardzo ciepły i przyjazny. Wzbudził nasze zaufanie.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: konsultacje alergologiczne

  Lekarz bardzo sympatyczny. Prowadzi dokładny wywiad. Bardzo dokładnie zajmuję się małym pacjentem. Z czystym sumieniem będe polecać doktora innym rodzicom.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne ElamedUsługa: alergia

  Pan dr leczy mojego synka, jest profesjonalistą o przemiłym usposobieniu. Podczas wizyt panuje sympatyczna atmosfera, synek bardzo lubi chodzić do Pana dr.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: konsultacje alergologiczne

  Jestem dopiero po drugiej wizycie u Pana Doktora, ale już od pierwszej chwili byłam nim zachwycona. Wysłuchał mnie bardzo uważnie, odpowiedzial rzeczowo i w bardzo jasny sposób na każde, nawet najprostsze pytanie. Poprzedni lekarz przepisał mi leki o dosyć wysokiej dawce, po weryfikacji Pan Doktor stwierdził, że aż taka wysoka nie jest mi potrzebna więc ją zmniejszył, sugerując że w efekcie końcowym dawka może być jeszcze mniejsza. Ponadto Pan Doktor jest przemiłym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Na ten moment mogę powiedzieć, że szczerze Polecam tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor dokładnie i rzetelenie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Godny polecenia.

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: podejrzenie alergii

  Bardzo dobry lekarz. Byłam u niego trzykrotnie z synkiem z podejrzeniem alergii na mleko. Za każdym razem lekarz dokładnie badał i oglądał synka, szczegółowo wyjaśniał możliwe przyczyny wyglądu skóry dziecka. Wypisał zalecenia. Nie zbagatelizował żadnych moich spostrzeżeń. A do tego bardzo miły, uśmiechnięty. Miło spotykać takich lekarzy.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była druga wizyta u Pana doktora, obydwie oceniam bardzo pozytywnie. Lekarz bardzo kulturalny, w gabinecie wprowadza miłą atmosferę; pierwsza wizyta trwała dłużej, doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, odpowiadał na pytania w sposób zrozumiały dla laika, chętnie i bez zniecierpliwienia. Podjęte leczenie przynosi skutek, wydaje mi się, że jest świetnym fachowcem (moja subiektywna ocena na podstawie wcześniejszych doświadczeń z innymi lekarzami tej specjalizacji). Ogólnie jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam zarówno wizyty u Pana dr Pyziaka, jak i sam portal znanylekarz.

 • P

  Wizyta u Pana doktora to czysta przyjemnośc,bardzo kontaktowy,z humorem,zainteresowany pacjentem,bardzo polecam.

 • Bardzo dobry lekarz. Bylismy u niego z naszym dwumiesiecznym synkiem, lekarz zbadał, obejrzał synka. Był przy tym delikatny i co najwazniejsze wszystko dokladnie wytlumaczyl . Żadnej alergii na szczęście nie wykryl jednak zaproponowal, że gdyby cos sie dzialo to przyjmnie nas bez wczesniejszego zapisania na wizyte. Super lekarz

 • P

  Świetny lekarz, wszystko jasno tłumaczy, nie pośpiesza, na mojej wizycie odpowiadał mi również na pytania dotyczące dziecka. Polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem alergologiem i pediatrą. Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. Ponad 12 lat pracowałem w klinice alergologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Pomagam Pacjentom z różnymi schorzeniami alergicznymi od ponad 15 lat.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi