mgr

Klaudia Koczorowska

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

12 opinii +dodaj

Kierownik zespołu - mgr fizjoterapii Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Wcześniej ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Gdańsku. Pracę zawodową rozpoczęłam w… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: masaż przykurcz mięśnie szyi

  Serdecznie polecam Panią Klaudię. Nam pomogła w bardzo trudnej sytuacji. Zajęła się naszym 4-letnim synkiem fachowo i z dużym doświadczeniem. Miła, sympatyczna, synek od razu ją polubił. Widać, że Pani Klaudia Kaczorowska wykonuje swoją pracę z powołania, a to jest bezcenne I to też od razu było widać.

 • M

  Polecam z całego serca. Pani Klaudia ma wspaniałe podejście do dzieci, pomogła naszemu synkowi uporać się ze wzmożonym napięciem mięśniowym, co zajęcia zaskakiwał nas nowymi umiejętnościami. Pełen profesjonalizm.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Fizjoterapeuta z powołania. Pełen profesjonalizm plus wspaniałe podejście do dzieci. Cierpliwa i serdeczna osoba, która chętnie dzieli się wiedzą i daje wskazówki rodzicom. Gorąco polecam

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Z całego serca polecamy Panią Klaudię ze względu na cierpliwość oraz fantastyczne podejście do dzieci. Pani Klaudia to prawdziwa profesjonalistka, a zarazem wspaniała i ciepła osoba.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: rehabilitacja

  Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta! Mam, a w zasadzie miałam problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa, silne bóle, problemy w poruszaniu się. Dzięki rehabilitacji u p. Klaudii nareszcie pozbyłam się bólu! Wiem na co muszę uważać i jak ćwiczyć w domu. Polecam!!!!!!!!!!!!!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pełen profesjonalizm. Moja mama już po dwóch zabiegach uwolniła się od bólu. Z czystym sumieniem polecam!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Klaudia to chodząca definicja profesjonalizmu i poświęcenia w dziedzinie fizjoterapii szerokopojętej. Wielokrotnie korzystałam z jej pomocy. Bardzo ważne dla mnie było to, ze mimo bardzo napiętego grafiku p. Klaudia zawsze znalazła czas by pomoc w sytuacji tzw kryzysowej. W ostatnim czasie pacjentem był rownież mój syn(intensywnie trenujący koszykówkę), którego p. Klaudia skutecznie i błyskawicznie wyprowadziła z kontuzji pleców. Dziękujemy :)

 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Gorąco polecam panią Klaudię. Umówiłam się na wizytę z powodu trwającego dwa tygodnie bólu kręgosłupa lędźwiowego. Pani Klaudia przeprowadziła badanie, masaż oraz okleiła bolące miejsce plastrami, które podtrzymują mięśnie. Dzięki jej ogromnym umiejętnościom czuję się świetnie, a co najważniejsze nie muszę już brać tabletek przeciwbólowych. Otrzymałam też instrukcje jak ćwiczyć w domu, aby wszystko wróciło do normy. Dziękuję!!!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam p Klaudię. Rehabilituje naszego synka. To jak ćwiczy z małym świadczy, ze p Klaudia doskonale wiec co robi Dodatkowo jej podejście do dzieci sprawia, ze synek chętnie się poddaje ćwiczeniom z uśmiechem. Jako rodzic dostaje za każdym razem instrukcje jak ćwiczyć w domu. Wszystko to sprawia, że nasz mały szkrab szybko nadrabia wszystkie te umiejętności, które powinien w danym wieku umieć.

 • Witam,
  polecam Panią Klaudię jako rehabilitanta - CUDOTWÓRCĘ. Nie miałam poważnego schorzenia - tylko przez ok 2 miesiace utrzymywał mi się duzy ból pleców w okolicy łopatki. Polecono mi Panią Klaudię jako osobę, która fachowo zdiagnozuje przyczynę tego bólu. Po 2 spotkaniach byłam jak nowa! W mojej ocenie Pani Klaudia fachowo przeprowadziła rozszerzony wywiad, sprawdziła moją sprawność itp no i po 2 wizytach rehabilitacyjnych mogłam znowu się swobodnie ruszać. Mam nadzieję, że nie będę miała takiej potrzeby, ale gdyby cos jeszcze mi się kiedyś przytrafiło to udam się od razu pod znany mi adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kierownik zespołu - mgr fizjoterapii

  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Wcześniej ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Gdańsku.

  Pracę zawodową rozpoczęłam w 2001 roku. Korzystam z koncepcji i metod stosowanych na całym świecie:
  NDT Bobath, PNF, Kinesio Taping, Interdyscyplinarne leczenie dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym,
  Metoda Prechtla, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Kurs podstawowy Halliwick, The S-E-T Concept, "Fitball News - Szkolenie na piłkach", "Neuromobilizacja w terapii manualnej".

  Doświadczenie zawodowe zdobyłam w placówkach rehabilitacyjnych, współpracowałam z cenionymi fundacjami i stowarzyszeniami.

  Pracuję głownie z niemowlakami i sportowcami.

  Swoje kwalifikacje podnoszę uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

  Główne obszary zainteresowania to:
  - rehabilitacja neurorozwojowa noworodków, niemowląt i dzieci starszych;
  - rehabilitacja sportowa dyscypliny preferowane: tancerze, pływacy oraz biegacze amatorzy.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy
 • Studium Zawodowe w Gdańsku