mgr

Katarzyna Zdybel

Fizjoterapeuta

3 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 141 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 2012r. ukończyłam studia magisterskie kierunek fizjoterapia na AWF w Krakowie. Od razu rozpoczęłam pracę prowadząc rehabilitację u osób z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"Usługa: masaż leczniczy

  Wizytę u Pani Katarzyny oceniam na maksa. Profesjonalne podejście, bardzo dobrze zebrany wywiad, co przełożyło się na poprawną diagnozę oraz podjęte zabiegi w dobrym kierunku. Już po jednej wizycie odczuwam sporą poprawę, a przy konieczności powtórzenia zabiegów na pewno tam wrócę. Pozdrawiam :)

  Katarzyna Zdybel2018-05-21

  Panie Alanie, bardzo dziękuję za ocenę i proszę pamiętać, że do pełnego sukcesu konieczne jest rozciąganie po treningu ;) pozdrawiam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"

  Do gabinetu pani Kasi trafiłam po operacji artroskopi kolan (ACL). Fizjoterapeutka bardzo mila, serdeczna i rzeczowa. Otwarta na pacjenta. Udzieliła mi odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie dotyczące rehabilitacji mojego kolana. Prawdziwa profesjonalistka. Gabinet przytulny, czysty i zadbany. Bardzo polecam każdemu !!! :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"Usługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Do gabinetu trafiłam z silnym bólem w plecach. Ogromna ulga już po pierwszej wizycie. Zdecydowanie polecam. Fizjoterapeutka serdeczna i otwarta na pacjenta, ale konkretna i profesjonalna. Gabinet czysty i zadbany. Na pewno tam wrócę.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2012r. ukończyłam studia magisterskie kierunek fizjoterapia na AWF w Krakowie. Od razu rozpoczęłam pracę prowadząc rehabilitację u osób z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi zarówno w gabinecie jak i u pacjentów w domu.
  W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas udziału w szeregu kursów dokształcających m.in: metoda PNF, metoda Kinetic Control, medycyna ortopedyczna według Cyriax'a, Kinesiotaping i inne.
  Łącząc techniki z wielu metod i bazując na swoim doświadczeniu staram się, aby terapia była jak najbardziej skuteczna w jak najkrótszym czasie.

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Publikacje

 • Zespół hipermobliności (The journal of orthopaedics trauma surgery and related research,2013)