mgr

Katarzyna Zdybel

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

7 opinii +dodaj

W 2012r. ukończyłam studia magisterskie kierunek fizjoterapia na AWF w Krakowie. Od razu rozpoczęłam pracę prowadząc rehabilitację u osób z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Leczenie bólu kręgosłupa

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"Usługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani Katarzyna podchodzi z dużym zaangażowaniem do swojej pracy. Gorąco polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"Usługa: 'ból' karku

  Profesjonalna identyfikacja problemu, jak i sprawny monitoring reakcji na leczenie. Nie dało się przeoczyć umiejętności multum, a także nie brakowało rozmówek z humorem, by na chwilę się zrelaksować. Poczciwość w cenniku, wiedza, praktyka i umiejetnosci na stole, gorąco polecam!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"Usługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pierwsza wizyta u Pani doktor przebiegla w przemilej atmosferze. Pani Katarzyna bardzo dokladnie przeprowadzila wywiad. Zostaly mi pokazane cwiczenia ,ktore moge robic samodzielnie w domu aby zwalczyc swoj problem. Masaz plecow bardzo profesjonalny i pomocny -w rezultacie przyniosl mi duza ulge. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz ;)
  Goraco polecam! I bardzo dziekuje za pomoc ;)

 • Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"Usługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Wizytę u Pani Katarzyny oceniam dobrze, na początek szczegółowy wywiad w celu postawienia trafnej diagnozy następnie terapia manualna i profesjonalne podejście, duże zaangażowania oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia. Bardzo się cieszę, że trafiłem do Pani Katarzyny gdyż zgłosiłem się z bólem odcinka lędzwiowego oraz zwrotami głowy przy dłuższym siedzeniu lub staniu w wymuszonej pozycji w pracy.
  Już po pierwszej wizycie odczuwam poprawę.
  Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"Usługa: masaż leczniczy

  Wizytę u Pani Katarzyny oceniam na maksa. Profesjonalne podejście, bardzo dobrze zebrany wywiad, co przełożyło się na poprawną diagnozę oraz podjęte zabiegi w dobrym kierunku. Już po jednej wizycie odczuwam sporą poprawę, a przy konieczności powtórzenia zabiegów na pewno tam wrócę. Pozdrawiam :)

  Katarzyna Zdybel2018-05-21

  Panie Alanie, bardzo dziękuję za ocenę i proszę pamiętać, że do pełnego sukcesu konieczne jest rozciąganie po treningu ;) pozdrawiam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"

  Do gabinetu pani Kasi trafiłam po operacji artroskopi kolan (ACL). Fizjoterapeutka bardzo mila, serdeczna i rzeczowa. Otwarta na pacjenta. Udzieliła mi odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie dotyczące rehabilitacji mojego kolana. Prawdziwa profesjonalistka. Gabinet przytulny, czysty i zadbany. Bardzo polecam każdemu !!! :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Możesz więcej"Usługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Do gabinetu trafiłam z silnym bólem w plecach. Ogromna ulga już po pierwszej wizycie. Zdecydowanie polecam. Fizjoterapeutka serdeczna i otwarta na pacjenta, ale konkretna i profesjonalna. Gabinet czysty i zadbany. Na pewno tam wrócę.

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2012r. ukończyłam studia magisterskie kierunek fizjoterapia na AWF w Krakowie. Od razu rozpoczęłam pracę prowadząc rehabilitację u osób z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi zarówno w gabinecie jak i u pacjentów w domu.
  W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas udziału w szeregu kursów dokształcających m.in: metoda PNF, metoda Kinetic Control, medycyna ortopedyczna według Cyriax'a, Kinesiotaping i inne.
  Łącząc techniki z wielu metod i bazując na swoim doświadczeniu staram się, aby terapia była jak najbardziej skuteczna w jak najkrótszym czasie.

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Publikacje

 • Zespół hipermobliności (The journal of orthopaedics trauma surgery and related research,2013)