Adres

ul. Powstańców Listopadowych 37, Rzeszów
Rehabilitacja dzieci Katarzyna Zajkiewicz

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutką z ponad 30-letnim stażem, specjalizującą się w fizjoterapii neurorozwojowej niemowląt i dzieci oraz fizjoterapii dzieci z wadam...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


ul. Powstańców Listopadowych 37, Rzeszów

100 zł

Rehabilitacja dzieci Katarzyna Zajkiewicz

Ocena rozwoju ruchowego niemowląt, diagnostyka asymetrii i napięcia mięśniowego.

Pozostałe usługi

Ćwiczenia indywidualne


ul. Powstańców Listopadowych 37, Rzeszów

100 zł

Rehabilitacja dzieci Katarzyna Zajkiewicz

Terapia rozwojowa niemowląt, terapia wad postawy, terapia "chodzenia na palcach".

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

polecam, rzeczowa, konkretna, doświadczona, Małemu bardzo szybko zanikły napięcia mięsniowe oraz asymetria

dr Katarzyna Zajkiewicz

Po takich słowach jeszcze bardziej chce się pracować.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Fachowa i konkretna. Badanie było długie i dokładne. W sposób zrozumiały Pani doktor wytłumaczyła w czym jest problem i jak postępować żeby mu zaradzić.


J
Użytkownik zweryfikowany

Nasz synek miał problem z poprawnym raczkowaniem. Przez dłuższy czas bezskutecznie szukaliśmy specjalisty który pomoże synkowi. Niestety jak się okazało nie było to zadanie proste. Osoby na które trafialiśmy stawiały różne i nietrafione diagnozy. Tak było do czasu spotkania z Panią dr Katarzyną. Pani doktor bezbłędnie zdiagnozowała przyczynę dysfunkcji synka. Po zaledwie kilku zajęciach rehabilitacyjnych z Panią doktor nastąpiła znacząca poprawa. Niezależnie od ogromnej wiedzy Pani dr Katarzyny przyjemnością było przyglądanie się jak pracuje z dzieckiem. W tym względzie również mieliśmy złe doświadczenia, ponieważ synek bał się wcześniejszych specjalistów i płakał już podczas samego badania. Tymczasem wizyty u Pani Katarzyny traktował jak zabawę.
Panią doktor odwiedzaliśmy również z młodszą córeczką i byliśmy równie zadowoleni.
Bez dwóch zdań Pani dr Katarzyna jest najlepszym specjalistą jakiego spotkaliśmy. Jesteśmy szczęśliwi że udało nam się na nią trafić!

dr Katarzyna Zajkiewicz

Wielkie dzięki za tyle dobrych słów! Praca z Państwa dziećmi to na prawdę była przyjemność - dzieciaki miłe, grzeczne, ciekawe świata i z niezbyt dużymi problemami. Z takimi dziećmi to na prawdę chce się pracować. Miło też widzieć taki dobry kontakt i dużo zdrowego rozsądku w stosunku do dzieci ze strony rodziców.


S
Użytkownik zweryfikowany

Witam.
Pani dr Katarzyna Zajkiewicz ma super podejście do dzieci, wie jak je zmotywować do ćwiczeń, nawet jak się dziecko buntuje i nie chce, to znajdzie sposób by jednak dziecko wykonało te ćwiczenia. Pani Doktor liczy się się ze zdaniem dziecka, nawiązuje współprace z nim.
Córka z chęcią i przyjemnością przychodzi na zajęcia- a wpomne, że Martynka ćwiczy od urodzenia tj. 5 lat min. 2-3 razy w tygodniu. Nie wspomnę o wiedzy i kwaliikacjach, bo o to już zostało napisane wyżej. pozdrawiam

dr Katarzyna Zajkiewicz

Wymyślanie zabaw dla Martynki to sama przyjemność. Jeśli kupuję nową zabawkę lub sprzęt, to nie mogę się doczekać, kiedy Martynka przyjdzie i razem coś fajnego wymyślimy, żeby na ćwiczeniach nie było nudno. Martynka jest bardzo kreatywna i chętna do współpracy więc dobra atmosfera na ćwiczeniach jest tak samo jej zasługą jak i moją. Dziękuję za pozytywną ocenę.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem mamą chłopca z MPDz któremu lekarze nie dawali wielu szans na samodzielność. Dzięki ogromnej wiedzy a przede wszystkim pasji z jaką wykonuję swoją pracę Pani Kasia, mój syn aktualnie chodzi ,jeździ na rowerze, planuje uprawiać sport.Jego sukces w dużej mierze przypisuje jej i jestem za wszystko ogromnie wdzięczna!

dr Katarzyna Zajkiewicz

Bardzo dziękuję za miłe słowa, choć ta praca nie była dla mnie ciężką harówką. Pani synek jest niezwykle uroczym, pogodnym i cierpliwym chłopcem, bardzo dla mnie wyrozumiałym. Mimo, że od kilku lat zmuszam go do ciężkiej pracy, nadal uśmiecha się do mnie. Mam nadzieję, że w sportach walki zabłyśnie podobnie jak ostatnio w przedszkolu w tańcu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pani Kasiu, chciałabym zapytać czy mam się czym martwić jeżeli u małego dziecka -5 miesięcy występuje asymetria fałdów pachwinowych? Dziecko było badane w poradni preluksacyjnej w 6 tyg życia, usg było w porządku jednak asymetria pojawiła się nieco później. Niedawno byłam z dzieckiem na ponownym badaniu usg stawów biodrowych lekarz powiedział, że usg jest prawidłowe. Lekarz powiedział, żebym na fałdy nie patrzyła bo to nie jest żaden wyznacznik, że cytuję: "ludzie zwracali uwagę na fałdy 100 lat temu jak nie było usg"... Teraz to już sama nie wiem, nie chciałabym czegoś przeoczyć ale także nie chciałabym szukać problemu tam gdzie go nie ma, co by mi Pani radziła?

  Problem jest, jeże oprócz asymetrii fałdów występuje jakakolwiek inna asymetria. Na przykład dziecko obraca się na brzuszek tylko przez jeden bok, leżąc na brzuchu wyciąga po zabawkę zwykle tę samą rękę lub też jedną nogą kopie energicznie, a drugą słabiej. Jeśli wszystko robi symetrycznie, symetrycznie układa tułów i głowę (to znaczy chwilami może leżeć asymetrycznie, ale mniej więcej równie często w jedną stronę co w drugą), to raczej nie ma powodu do zmartwienia. Prawidłowość budowy stawów biodrowych potwierdził ortopeda, a że jest on w tym zakresie osobą bardziej kompetentną niż ja, więc tego się należy trzymać. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu radosnych chwil z maleństwem.

  dr Katarzyna Zajkiewicz

 • USG uda wykazało entezopatię przyczepu bliższego grupy mięśniowej goleniowo-kulszowej.
  Dolegliwości to głównie ból (bardziej dyskomfort) podczas siedzenia ciągnący się (co ciekawe) w górę wzdłuż pośladka i lędźwi.
  Brak bólu w ruchu (np. podczas spaceru), natomiast ból 1-3 dni po wykonaniu różnego rodzaju ćwiczeń, nie podczas.
  Dodatkowo sztywność nogi rano, po przebudzeniu, który ustaję zaraz po wstaniu i wykonaniu paru kroków.
  Czy źródłem bólu może rzeczywiście być ta entezopatia uda?

  Sugeruję wizytę u lekarza lub osteopaty, gdyż bez dokładnego badania nie mogę odpowiedzieć.

  dr Katarzyna Zajkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutką z ponad 30-letnim stażem, specjalizującą się w fizjoterapii neurorozwojowej niemowląt i dzieci oraz fizjoterapii dzieci z wadam...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Publikacje i artykuły