dr n. med.

Katarzyna Sobańska

Dermatolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 52 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej W Gdańsku, specjalizaję II-go stopnia z dermatologii uzyskałam po zdaniu egzaminu w Klinice Dermatologii UJ w Krakowie. Stopień… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób Skóry

  Bardzo miła Pani, Odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania, i pomogła dostosować leczenie do kurzajek sytuacji zawodowej w której się znajdowałem. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób Skóry

  Wizyta przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami.O skuteczności przepisanych leków dopiero się przekonam . Wcześniejsza diagnoza Pani doktor była prawidłowa, dlatego ponownie skorzystałam z porady.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób Skóry

  Stanowczo nie polecam i odradzam. Udałam się do tej Pani w celu wyleczenia trądziku i bardzo żałuję zmarnowanych pieniędzy. Pani doktor od razu stwierdziła, ze żadne leki, nieważne czy przyjmowane zewnętrznie czy doustnie nie pomogą, a jedynie pewne tajemnicze zabiegi( nie wyjaśniła o jakie dokładnie zabiegi chodzi) poza tym raczej nie mówiła tego z przekonaniem, w ogóle bardzo szybko mówiła nie dając mi dojść do słowa. Czuć bylo ogromną presję czasu, spędziłam w gabinecie ok. 5 minut. Nie zapytała nawet od kiedy mam trądzik ani nic innego. Kiedy odmowiłam korzystania z owych zabiegów, pani dr ,,przepisała" mi jedynie żel ,,Glamid", który jak się okazało można dostać bez recepty, a leczy on łagodne postaci trądziku (stan mojej cery był dość poważny). Nie polecam

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania ale wizyta była bardzo krótka. Za mało czasu poświęconego pacjentowi. Czuć presję czasu. Co do leczenia czas pokaże efekty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Sobanska jest bardzo mila i sympatyczna osoba. Z usmiechem przyjmuje pacjenta stara sie wysluchac i jak najlepiej pomóc.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób Skóry

  Pani Doktor szybko poznała się na chorobie syna.Syn jest juz prawie zdrowy dzięki dobrej diagnozie, inni lekarze mieli z tym problem oczywiscie nie uwłaczjąc nikomu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób SkóryUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczna, rzeczowa Pani doktor. Szybka diagnoza, prawidłowo dobrane leki. Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób SkóryUsługa: Zwykła wizyta

  Pierwsza wizyta- Diagnoza wydana bez dokładnego obejrzenia miejsca choroby. Kolejna wizyta przebiegła identycznie wraz z przepisaniem tych samych leków. Była mowa że jeśli pierwsze leki nie pomogą będą przepisane inne mocniejsze. Miałem do leczenia pachwiny paznokcie i miejsca między palcami u stop( jest to miejsce nie wyleczone i nie dostałem na nie żadnego leku). wizyta trwa 3 minuty i kosztuje 120 zlotych. Nie polecam.

 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób SkóryUsługa: Inny

  Bardzo miła osoba. Jednak w sprawie leczenia bardzo marne efekty, stosunkowo droga wizyta w porównaniu do poświęconego czasu. Brak dokładnych oględzin. Zdarza sie ze przepisane leki nawet nie były na receptę.... co również skutkowało bardzo niewielkim działaniem. Wciskanie pacjentom drogich zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej na każdej wizycie również nie jest na miejscu tym bardziej jak leczenie nie przynosi efektów

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób SkóryUsługa: Inny

  Choć pani doktor jest uprzejma, zbyt szybko stawia diagnozę i zaprasza kolejnego pacjenta. Spędziłam w jej gabinecie maksymalnie 5 minut, podczas których pani doktor tylko spojrzała na moje dłonie, wypisała antybiotyki i zainkasowała sumę za wizytę.
  Antybiotyki działały tylko przez pierwsze trzy dni stosowania (miałam je brać przez dwa tygodnie, a potem wszystko miało wrócić do normy). Czwartego dnia zaczęło pojawiać sie coraz więcej zmian. Zrezygnowałam z usług pani doktor (prywatnych) i udałam się do lekarza na NFZ. I nie żałuję. Po tygodniu stosowania 3 razy tańszych leków, już nie antybiotyków, moje dłonie były normalne.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej W Gdańsku, specjalizaję II-go stopnia z dermatologii uzyskałam po zdaniu egzaminu w Klinice Dermatologii UJ w Krakowie.
  Stopień naukowy doktora nauk medycznych uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Choroby

więcej