dr n. med.

Katarzyna Sobańska

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej W Gdańsku, specjalizaję II-go stopnia z dermatologii uzyskałam po zdaniu egzaminu w Klinice Dermatologii UJ w Krakowie.
Stopień…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej W Gdańsku, specjalizaję II-go stopnia z dermatologii uzyskałam po zdaniu egzaminu w Klinice Dermatologii UJ w Krakowie.
  Stopień naukowy doktora nauk medycznych uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób SkóryUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczna, rzeczowa Pani doktor. Szybka diagnoza, prawidłowo dobrane leki. Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób SkóryUsługa: Zwykła wizyta

  Pierwsza wizyta- Diagnoza wydana bez dokładnego obejrzenia miejsca choroby. Kolejna wizyta przebiegła identycznie wraz z przepisaniem tych samych leków. Była mowa że jeśli pierwsze leki nie pomogą będą przepisane inne mocniejsze. Miałem do leczenia pachwiny paznokcie i miejsca między palcami u stop( jest to miejsce nie wyleczone i nie dostałem na nie żadnego leku). wizyta trwa 3 minuty i kosztuje 120 zlotych. Nie polecam.

 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób SkóryUsługa: Inny

  Bardzo miła osoba. Jednak w sprawie leczenia bardzo marne efekty, stosunkowo droga wizyta w porównaniu do poświęconego czasu. Brak dokładnych oględzin. Zdarza sie ze przepisane leki nawet nie były na receptę.... co również skutkowało bardzo niewielkim działaniem. Wciskanie pacjentom drogich zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej na każdej wizycie również nie jest na miejscu tym bardziej jak leczenie nie przynosi efektów

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chorób SkóryUsługa: Inny

  Choć pani doktor jest uprzejma, zbyt szybko stawia diagnozę i zaprasza kolejnego pacjenta. Spędziłam w jej gabinecie maksymalnie 5 minut, podczas których pani doktor tylko spojrzała na moje dłonie, wypisała antybiotyki i zainkasowała sumę za wizytę.
  Antybiotyki działały tylko przez pierwsze trzy dni stosowania (miałam je brać przez dwa tygodnie, a potem wszystko miało wrócić do normy). Czwartego dnia zaczęło pojawiać sie coraz więcej zmian. Zrezygnowałam z usług pani doktor (prywatnych) i udałam się do lekarza na NFZ. I nie żałuję. Po tygodniu stosowania 3 razy tańszych leków, już nie antybiotyków, moje dłonie były normalne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta u Pani Doktor odbyła się w miłej atmosferze. Pani Doktor była uprzejma, wysłuchała mnie i dość szybko nastąpiło rozpoznanie dolegliwości,z którą się zgłosiłam, otrzymałam receptę i dobre rady.... Za 2 tyg wizyta kontrolna wtedy napiszę czy jestem zadowolona z przebiegu leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sympatyczna osoba zna się na tym co robi . Potrafi pomóc gdzie inni nie dawali rady przypisując serie drogich leków . A dr .Sobańska dala rade nie drogimi lekami. Polecam na 1000%

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wszystkim Panią doktor Sobańską. Byłem pierwszy raz w tym gabinecie. Zostałem przyjęty jak człowiek, pacjent a nie klient. Zostało mi poświęcone tyle czasu, ile było potrzeba. Pani doktor bardzo uprzejma, miła a zarazem konkretna. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie. Mój przypadek został mi wytłumaczony w czytelny dla mnie sposób. W mojej opinii najlepszy i najbardziej przyjazny gabinet dermatologiczny w Kielcach. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor doslownie tylko zerknela na niepokajace mnie zmiany skorne, brz zastanowirnia przepisala serie drogich zabiegow jako jedyne sensowne leczenie. Nie czuje sie potraktowana powaznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo miła, bezpośrednia a przede wszystkim zna się na rzeczy i bardzo dokładnie wyjaśniła mi przyczyny, a także sposób leczenia i efekt tego leczenia. Oczywiście efekty przyjdą później.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest miła i ma dużą wiedzę - to nie ulega wątpliwości. Lecz cena za wizytę , oraz to, że Pani doktor ciągle przepisuje mi to samo a sama wizyta trwa dwie minuty to nie jest zadowalające. A rezultatów nie widać.