Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Parkowe 5 B, Wiązowna
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

29 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia SpecjalistycznaPoradnia Ginekologiczno-Położnicza Centrum Medyczne Józefów Inny

Bardzo, bardzo dobra lekarka. Na każdej wizycie pytania o zdrowie wybiegające poza daną specjalizacje. Holistyczny wgląd w zdrowie pacjenta. Do tego szczere zainteresowanie, cierpliwość, rzetelne objaśnienia, etyczne postępowanie. Żeby każda lekarka i lekarz taka się trafiała/-ał


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia SpecjalistycznaPoradnia Ginekologiczno-Położnicza Centrum Medyczne Józefów Inny

Pani Doktor prowadzila moją pierwszą ciąże. Na pierwszej wizycie zrobiła na mnie dobre wrażenie. Niestety później czar prysł. Na NFZ od godziny do nawet dwóch godzin opóźnienia, co dla kobiety w ciąży generuje kolejny niepotrzebny stres. Wizyty były przeprowadzane w pośpiechu ,5 minutowe, wyraźnie było widać, że Pani Dr. Pinkas się spieszy. Podczas calej ciąży byłam zbadana przez Panią doktor tylko trzy razy. W dodatku usg Pani Doktor wykonywala niedokladnie , nie zauważyla istosnych zmian u dziecka ktore inny lekarz wykrył podczas badanka usg. Musialam się upominać o konkretne badania krwi aby Pani dr zlecila ponieważ sama zapominała, co oznacza, że myli swoje pacjentki. Ogólnie nie polecam Pani Doktot Pinkas panią, ktore lubią czuć sie zaopiekowane przez lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia SpecjalistycznaPoradnia Ginekologiczno-Położnicza Centrum Medyczne Józefów

Byłam pacjentką pani Doktor przez około 3 lata, z początku byłam zadowolona. Ostatnie dwie wizyty przebiegały w pośpiechu narzuconym przez Panią Doktor. Nie doczekałam się odpowiedzi na pytanie o nietypowe wyniki badania usg, ani ich wyjaśnienia. Po konsultacji z innym lekarzem okazało się, ze tamten wynik jest niepokojący i sugeruje potrzebę leczenia (dalsze badania potrzebne). Odbieram to jako przeoczenie Pani Doktor wynikające z pośpiechu i braku komunikacji ze mną.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Najlepsza ginekolog ze wszystkich. Prowadziła moją pierwszą ciążę, która była zagrożona. Mogłam liczyć na Panią Doktor w każdej chwili, cechuje ją ogromna wiedza i bardzo dobre podejście do pacjentek, o czym świadczą kolejki w poczekalni. Może i trzeba czasem poczekać, ale Pani Doktor nigdy nie odmówiła mi wizyty. Tylko dzięki Niej mam zdrową córkę. Jak najbardziej polecam. :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Chyba najgorszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. Pomimo tego, że do Pani Doktor, chodziłam prywatnie, niestety wizyty trwały kilka minut, głównie opierały się wypisaniu recepty. Jedna na dziesięć wizyt kończyła się badaniem. Gdy pewnego razu przyszłam do Pani Doktor z bolesnym problemem, to łaskawie wykonano mi cytologię, w bardzo dużym pośpiechu- boleśnie, bo Pani Doktor śpieszyła się, ponieważ zaraz kończyła pracę. Dodatkowo, zbagatelizowano fakt iż mam nadżerkę, którą kolejny lekarz wyleczył mi farmakologicznie(!) podczas jednej wizyty. Nie polecam!R
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadzi, w sumie to już prowadziła moją ciąże. Tak mało kompetentnego lekarza, z lekceważeniem pacjenta dawno nie miałam przyjemności poznać.
Jestem w 17 tc lekarka uznała ze nie ma potrzeby robić badania usg genetycznego. Namawianie na prywatne wizyty, bo ona na nfz ma tylko 5 min dla pacjenta.
Na pytanie czy mogę zacząć ćwiczyć usłyszałam tylko a chce Pani? Ręce mi opadły. Nie wspominając, w 11 tc zapytałam o szkołę rodzenia, to usłyszałam żebym się nie przyzwyczajała bo do 3 miesiąca mogę porobić.
Lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Nie polecam !!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła moją drugą ciążę i zawsze byłam zadowolona z wizyty. Dokładnie badała mnie i mojego dzidziusia. Nawet w dniu porodu spotkalysmy się na porodowce jak kończyła zmianę i przygotowała mnie do porodu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza szczególnie przy zagrożonej ciąży jak w moim przypadku. Wizyta z USG kosztuje batatela 320 zł! Przed planowaną wizytą u dr Pinkas trafiłam do szpitala z krwawieniem. Po kilku dniach wyszłam z zaleceniem bezwzgędnego leżenia i przyjmowania leków. Na wizytę do ginekologa miałam zgłosić się za 2 tygodnie. Zadzwoniłam do pani doktor, a ona odparła, że może mnie przyjąć za 3 tygodnie, bo ona wyjeżdża. Zbagatelizowała zagrożoną ciążę i to, że kończyły mi się leki. Umówiłam się do innego lekarza, który był zdziwiony postawą pani ginekolog i przepisał leki.
Niestety nie uchroniło mnie to przed stratą dziecka...
Na pewno nigdy do niej nie wrócę i nikomu nie polecam!


G

Jestem pacjentką pani doktor od wielu lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Wnikliwa, kompetentna, miła, empatyczna. Mam do pani doktor ogromne zaufanie i jak dotąd, nie zawiodłam się. Osoba nastawiona na pacjenta, a nie na kasę. Gabinet nowoczesny i wszystkie badania na miejscu, ogromny plus. Przyjmuje niestety tylko dwa razy w tygodniu, a więc ma wtedy wiele chętnych i czasem trzeba dłużej poczekac. Sądzę jednak, że warto. Przeczytałam wszystkie komentarze, oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania. Uważam jednak, że zanim skrzywdzi się kogoś złą opinią, warto dobrze się zastanowic.


G

Doskonała lekarka,widać że lubi to co robi .Byłam z córką potwornie zestresowaną bo to jej pierwsz wizyta poswięciła sporo czasu i ciepła.To ważne dla młodej dziewczyny więcej nie będzie się bała.Polecam innym mamom.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie