lek.

Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska

Gastrolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lubl... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwersytet Medyczny),które ukończyłam w 1996 roku.
  Specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałam w 1999 roku.
  W 2005 roku, po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
  8 listopada 2011 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą.
  Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego potwierdzone Dyplomami Umiejętności w dziedzinach:panendoskopii i kolonoskopii wydanymi przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.
  Od kilku lat zajmuję się również USG transrektalnym czyli badaniem kanału odbytu sondą USG,co jest wykorzystywane przy diagnostyce schorzeń proktologicznych zwłaszcza ropni i przetok..
  Poza tym uwielbiam moją pracę:)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medycna w Lublinie 1996

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • G
  Lokalizacja: Gastromed W. Danilkiewicz i wspólnicy spółka komandytowaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani Niewęgłowska jest bardzo dobrym i rzeczowym lekarzem. Diagnozę postawiła bo obejrzeniu badań i dokładnym wywiadzie. Wizyta przebiegła bezstresowo oraz w miłej i sprzyjającej atmosferze.
  Jeżeli macie jakiś gastrologiczny problem polecam tą lekarz.
  Pani Niewęgłowska posiada bardzo dużą wiedzę, co słychać nawet po jej stylu wypowiadania się. Bardzo podoba mi się dmuchanie na zimno.... Urodził się nowy problem (prawdopodobnie refluks) i to z ręcznego badania brzucha... lekarz od razu wypisała skierowanie na gastroskopię w celu potwierdzenia jej przypuszczenia !
  Z całego serca polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor ma wspaniały kontakt z pacjentem , dokładny wywiad , zlecenie szczegółowych badań,człowiek czuje się na prawdę wysłuchany. Serdecznie polecam .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo miła i życzliwa osobą, która ma profesjonalne podejście do pacjenta. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad, dzięki któremu zleca zrobienie odpowiednich badań, aby móc postawić właściwą diagnozę. Gorąco polecam!

  lek. Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska2017-03-23

  Dziękuję za życzliwość:)Dzięki Państwa opiniom(którymi czuję się nieco zawstydzona)wiem,że moja praca ma sens,nawet w te trudniejsze dni,jak dzisiaj.Pozdrawiam.Dziękuję.kn

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już dawno powinnam dodać opinie ale jak zawsze ciągle coś.. Rok temu we wrześniu miałam wykonaną przez Panią Doktor gastroskopie, którą do dziś wspominam z uśmiechem na twarzy :) Badanie wykonane szybko, bezboleśnie i delikatnie a co najważniejsze w miłej atmosferze :) Pełny 100 % profesjonalizm. Szczerze polecam Panią Doktor oby więcej takich lekarzy z powołania i w pełni oddanym pacjentom. Pozdrawiam Sylwia F

 • Potwierdzam, lekarz z powolania w 100 procentach. Okolo 2 lata temu potrzebowalam pinej wizyty, pani dr przyjela mbie bez zadnego problemu. W ciagu 2 miesiecy postawila mnie,, na nogi" konkretna i otwarta. Bardzo uprzejma a przede wszystkim zba sie na rym co robi.

 • Jest to wspaniały lekarz,do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie .Zachęca na badania profilaktyczne,za co jestem bardzo wdzięczna.W moim przypadku wykonanie kolonoskopii okazało się w odpowiednim czasie.Polecam innym pacjentom wykonanie tego zabiegu,naprawdę można wytrzymać.Pani Doktor wykonuję to naprawdę bardzo delikatnie .Dziękuję P.Doktor za profesjonalne leczenie,miłe słowa,trafną diagnozę.Jest Pani Wielka w swoim zawodzie...

  Elżbieta W.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłem pierwszy raz. Nie ostatni ..... Znakomite podejście do pacjenta, rzeczowość, uprzejmość, dobry kontakt z pacjentem.... Super

 • K

  Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną. Przeprowadzony szczegółowy wywiad, zlecenie szczegółowych badań pozwoliło mi w podjęciu leczenia we właściwym kierunku. Oby więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Katarzyna. Brakuje nam takich lekarzy w każdej dziedzinie.
  Z tego miejsca pragnę podziękować za odpowiednie podejście do nas, pacjentów. Pozdrawiam, Katarzyna B.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest tak miłą osobą nad podziw normalnie ! po odebraniu wyników i przesłani na e-mail Pani doktor, odpowiedziała praktycznie natychmiast ,mało tego udzieliła odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, a proszę mi wierzyć -trochę ich było ;) chciałabym aby było więcej takich lekarzy -naprawdę!!

  lek. Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska2016-11-20

  Dziękuję,ale to nic nadzwyczajnego-sytuacja kliniczna wymagała takiego postępowania,poza tym dzięki internetowi kontakt jest ułatwiony.Mam nadzieję,że Pacjentka czuje się lepiej.Pozdrawiam Panie.kn

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Diagnoza po wysłuchaniu trafna .Mogę jako nowy pacjent korzystający także z innych lekarzy polecić Panią Niewęgłowską .