Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Mieczysława Romanowskiego 4/5, Nowy Sącz
Motywatorium Katarzyna Kuzak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Wsparcie psychologiczne • 150 zł

Konsultacje dla par • 220 zł

Coaching indywidualny • 360 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj, nazywam się Katarzyna Kuzak. Jako dyplomowany psycholog, trener i coach PCC ICF pomagam innym rozwiązywać różnorodne problemy oraz wyznaczać no...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Lęki
  • Nerwica
  • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Mieczysława Romanowskiego 4/5, Nowy Sącz

360 zł

Motywatorium Katarzyna KuzakMieczysława Romanowskiego 4/5, Nowy Sącz

220 zł

Motywatorium Katarzyna KuzakMieczysława Romanowskiego 4/5, Nowy Sącz

150 zł

Motywatorium Katarzyna Kuzak

28 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Motywatorium Katarzyna Kuzak wsparcie psychologiczne

Wizyty u Pani Kasi w moim przypadku trwały rok. Byłam w głębokiej depresji. Nie widziałam sensu w niczym. Pani Kasia pomogła mi zobaczyć siebie i dostrzec wiele pięknych rzeczy w życiu oraz to, że znów poczułam się szczęśliwa. Jest przesympatyczną osobą, która wspiera w każdej sytuacji i pomaga odnaleźć drogę do szczęścia! :) Serdecznie polecam!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Motywatorium Katarzyna Kuzak

Podczas pierwszej wizyty Pani Kasia zyskała moje zaufanie. Jej spojrzenie i umiejętność słuchania sprawiały, że czułam się jakby dla Pani Kasi w momencie spotkania nic innego nie było ważniejszego oprócz mnie. Po każdym spotkaniu wychodziłam z uśmiechem, spokojem i coraz większą akceptacją siebie.
Podejmując się kroku terapii nie myślałam o tym, że mając te same problemy co wcześniej po kilku spotkaniach można będzie spojrzeć na nie z innej perspektywy i czuć spokój ducha.
To był wymagający czas a zarazem piękna przygoda życia. Zaufałam i dałam się poprowadzić i jestem bardzo wdzięczna za ten czas spędzony w gabinecie.
Pani Kasia to specjalista dla której pomaganie innym to pasja, można to bardzo odczuć już po pierwszej wizycie.
Serdecznie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Motywatorium Katarzyna Kuzak

Pani Kasia to wspaniała osoba i świetny specjalista! Pomogła mi spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy co niewątpliwie pozwoliło mi znaleźć równowagę i radość z życia. Zdecydowanie polecam!!!


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Motywatorium Katarzyna Kuzak wsparcie psychologiczne

W momencie gdy trafiłam do Pani Kasi miałam 21 lat, pozornie szczęśliwe życie i nasilone stany lękowe które zamieniły moje życie w koszmar. Nie rozumiałam skąd one się biorą skoro w momencie pojawienia się nerwicy wszystko w moim życiu było w porządku. Szukałam na własną rękę rozwiązań, korzystałam z pomocy psychiatrów, jednak mój stan się nie poprawiał. Będąc pewną że nie ma dla mnie pomocy, niechętnie odważyłam się zrobić kolejny krok by zawalczyć o odzyskanie zdrowia. Umówiłam się z Panią Kasią, dzięki przeczytanym opiniom na jej temat w internecie, one dodały mi wiary, że może jest jeszcze jakieś wyjście z nerwicy lękowej i istnieje ktoś taki, kto potrafi mi pomóc. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam. Pani Kasia to osoba, która poprzez cierpliwe wsłuchiwanie się w moje problemy po kilku spotkaniach wiedziała, jak ukierunkować moją terapie by dojść do źródeł lęku, o których jak się okazało nie miałam pojęcia i które ukryte były w moich przekonaniach, doświadczeniach i dzieciństwie. Na każdym spotkaniu analizowałyśmy ćwiczenia, które wykonywałam w domu, Pani Kasia była w tym profesjonalna i dokładna co zmuszało mnie do refleksji a co za tym idzie do powolnej zmiany sposobu myślenia i poprawy stanu zdrowia. Zaskoczeniem dla mnie było indywidualne podejście, bez uogólniania czy oceniania a także ciepło i spokój jakie otrzymywałam od Pani Kasi na każdej wizycie, jest to osoba życzliwa, kochająca pomagać innym, co da się odczuć praktycznie natychmiast. Spotkania z Panią Kasią nadal kontynuuję, ponieważ czuję że dzięki nim staje się lepszą osobą- narzeczoną, córką, wnuczką, przyjaciółką, człowiekiem bardziej świadomym swoich emocji, umiejącym cieszyć się życiem z lękiem zminimalizowanym ze 100% do 5%.

Bardzo serdecznie dziękuje Pani Kasi, za nakierowanie na dobrą drogę, za cierpliwość, za symboliczną stokrotkę, za analizy tabel na tysiąc możliwych sposobów, za ukazanie że lęk wcale mnie nie zabije oraz że z lęków też czasem można(a nawet trzeba!) się pośmiać :)

Być może ta szczera opinia pomoże komuś w walce o siebie właśnie z Panią Kasią, tak jak kiedyś opinie pomogły mi.


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia to nie tylko uosobienie ziemskiego anioła, spokojnego, cierpliwego, wrażliwego i zatroskanego o swojego rozmówcę, ale przede wszystkim filar, który nas w każdej chwili podeprze i pokaże inną perspektywę. Moja ścieżka z Panią Kasią zaczęła się od depresji i niemocy podejmowania decyzji w sprawach biznesowych i tego, jak bardzo wchodziły w moje psychiczne prywatne sprawy. Niska samoocena, użalanie się nad swoim losem, obwinianie wszystkich, ale nie dostrzeganie przyczyny personalnej problemu i w końcu przeszłość niewydająca się do wybaczenia samej sobie — to tylko niektóre z przyczyn, dlaczego zaczęłam korzystać z psychologa. Cieszę się, jednak że na mojej ścieżce kiedyś pojawiła się Pani Kasia, do której wykonałam telefon dość sceptycznie, ale wiedziałam, że coś muszę zmienić, a tego jeszcze nie robiłam. Byłam wcześniej u psychiatry, który przepisał mi leki, ale czułam się ograniczona do 15-minutowej recepty, a potrzebowałam kogoś, kto mnie wysłucha i nie będzie oceniał. Praca z Kasią nad moim ja i tym, kim jestem, jakiej niesamowitości w sobie nie dostrzegałam, pomogły mi przebyć ogromną drogę i wiem, że jeszcze długa przede mną. Wcześniej pewnie bym zawróciła i zwątpiła, ale wiem, że z pomocą Pani Kasi mogę iść naprzód. Serdecznie dziękuję za każde spotkanie i wsparcie, narzędzia i techniki, które mogę wykorzystywać w każdym momencie budowania samoświadomości.

Jeśli czytasz tę opinię, to pewnie szukasz kogoś, kto Ci pomoże, ja z całym sercem i realnością mojej oceny mogę powiedzieć, że warto i chyba lepszej osoby nie można znaleźć.A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Motywatorium Katarzyna Kuzak

Pani Katarzyna pomimo młodego wieku posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami o zróżnicowanych problemach. Jest osoba kompetentna, co potwierdza wiedza zdobyta w drodze studiów/szkoleń. Jest profesjonalnym specjalistą dążącym do zminimalizowania problemów pacjenta. Podchodzi do pacjenta w indywidualny sposób , dzięki czemu można zaobserwować rezultaty w obszarze samopoczucia czy ogólnie rozumianego rozwoju. Dodatkowym atutem konsultacji z Panią Katarzyną jest miła atmosfera, pełna życzliwości i wsparcia.

W mojej opinii warto skorzystać z pomocy Pani Katarzyny ,aby odczuć różnice w codziennym funkcjonowaniu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Motywatorium Katarzyna Kuzak

Trafiłam do Pani Kasi na warsztaty z Mindfullness, które odbywały się w gronie kilku osób. Pomimo obecności innych uczestników czułam się zaopiekowana w sposób skrajnie indywidualny. Właśnie to i wrażliwość Pani Kasi zrobiło na mnie największe wrażenie! I niesamowite jest to, że - jestem przekonana - każdy czestnik czuł się właśnie tak samo! Myślę też, że nie do końca najważniejsze jest to jakie zadania, czy ćwiczenia są proponowane na tego typu warsztatach - najważniejszy jest właśnie człowiek, który wie co zrobić z otrzymanymi wynikami i odpowiedziami. Pani Kasia jest właśnie takim wrażliwym, empatycznym profesjonalistą! Polecam zdecydowanie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Szkolenie motywacji rozwoju

Brałam udzial w szkoleniu motywacyjnym p. Kuzak. Warsztaty były infantylne,żenujące,polegały min. na rysowaniu kredkami co będzie jak sie nie rozwijamy a co jak się rozwijamy (co jest chyba oczywiste), wzajemnych masażach (w grupie przedsiębiorców na różnych szczeblach hierarchii zawodowej-zgroza). Ostatecznie musialam ulozyc wiersz/piosenkę o zaletach firmy, która mnie zatrudnia. Kiedy wykonywałam "dziwne" ćwiczenia i pytałam prowadzącej jaki był ich cel odpowiedź była wymijająca i w zasadzie kończyła się sformułowaniem "raz się udaje raz nie"- więc wynik nic nie wnosił do sprawy. Szkolenie nie zmotywowalo mnie do dalszego rozwoju osobistego ani zawodowego. Nie zauważyłam, aby jakiekolwiek ćwiczenie było ukierunkowane na taką motywację co było celem szkolenia.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Motywatorium Katarzyna Kuzak

Do Pani Kasi trafilam przez przypadek myslac ze pewnie itak nic mi nie pomoze.Pomylilam sie bardzo.Juz od pierwszego spotkania czulam sie lepiej .Pani Kasia wydobyla ze mnie odwage do spelnienia swoich marzen .Wkoncu czuje ze ja sama mam w sobie sile jak kazdy inny czlowiek do realizacji swoich planow.Jest osoba bardzo mila I przyjemna.Bardzo mi pomogla w sytuacji jak kiedys myslalm dla mnie nie do przejscia .Dzis czuje sie pewniejsza siebie a stres juz nie zamyka mnie w domu .Wiem ze trzeba stawiac czolo wyzwaniom I isc do przodu a to wszystko dzieki Pani Kasi ktora uwielbiam.Dziekuje Beata :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Motywatorium Katarzyna Kuzak

Pani Kasia pomogła mi uporządkować chaos, który panował w moim wnętrzu. Pokazała mi, że życie jest piękne trzeba tylko popracować nad sobą. Z każdą kolejną wizytą można było zauważyć zmiany jakie we mnie zachodziły . Indywidualne podejście do każdej osoby i jej problemu, wspólne poszukiwanie rozwiązań, życzliwość, optymizm, profesjonalizm, zaangażowanie to tylko niektóre cechy spotkań jakie nam towarzyszyły. Dlatego dziękuję Pani Kasi i cieszę się, że do niej trafiłam. Polecam wszystkim którzy chcą uporządkować swoje wnętrze i cieszyć się pełnią życia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj, nazywam się Katarzyna Kuzak. Jako dyplomowany psycholog, trener i coach PCC ICF pomagam innym rozwiązywać różnorodne problemy oraz wyznaczać no...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Lęki
  • Nerwica
  • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania