Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul.Krzywe Koło 8/10, Warszawa

Medina

Moje doświadczenie

O mnie

Moja droga zawodowa była skrupulatnie zaplanowana i konsekwentnie realizowana krok po kroku, począwszy od szkoły średniej na doktoracie kończąc (choć ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Diabetologia
  • Medycyna sportowa
  • Nefrologia
Zobacz więcej

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M

Małgo

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MEDINA

Wspaniała, rzetelna i ciepła Pani Doktor. Z największą dokładnością podchodzi do historii dolegliwości i wyników badań. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza medyczna. Serdecznie polecam!

dr Katarzyna Kowalcze

Bardzo serdecznie dziękuję <3 Ogromnie się cieszę, że mogłam pomóc. Do zobaczenia wkrótce na kontrolnej konsultacji :)

C

corikanel

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: „KAAR-MED” Outsourcing Sp. z o.o. Sp. K.

Zaleca ciężko dostępne produkty lub takie które są 3 razy droższe. Tlumacznie typu "cena oporowa to dobrze" bla bla bla. Niedokładnie informuje o warunkach współpracy, gadanie typu "człowiek sie uczy całe życie" jak wychodzą niedomówienia i za każdym razem coś nowego, żeby zawsze był powód żeby umówić kolejna wizytę i kolejną.

Pani zepsuła mi święta swoim świetnym pomysłem ze śledziem, którego musiłam jeść całego słonego nim się dowiedziłam o moczeniu go by nadawał się do jedzenia....
Strata czasu....

dr Katarzyna Kowalcze

Pani "corikanel", dziękuję za opinię. Najprawdopodobniej gdyby przygotowała się Pani do konsultacji kontrolnej tak jak to ustaliłyśmy w trakcie pierwszej konsultacji, udałoby się uniknąć wielu nieporozumień, a ja mogłabym skuteczniej i efektywniej pomóc w bilansowaniu Pani zwyczajowej, fatalnej od dłuższego czasu, jakościowo diety. Proszę jednak wziąć "poprawkę" na to, że niezwykle trudno jest od razu wprowadzić wiele zmian, dlatego tez nasza współpraca była zaplanowana etapowo. Pani podjęła jednoosobowo decyzję, ze nie przygotuje się do drugiej wizyty tak, bym mogła Pani pomóc (co dokładnie wyjaśniałam w trakcie pierwszej konsultacji). Z uwagi na obraźliwe i wulgarne wiadomości mailowe, jakie od Pani otrzymałam w minionych dniach, jedną nawet z pogróżkami!, które mi Pani przysłała, odnotowałam w karcie informacyjnej Pacjentki, założonej podczas konsultacji, że nie widzę dalszej możliwości współpracy. Życzę zdrowia, a z uwagi na trudności z zachowaniem przez Panią wewnętrznego spokoju, używanie przekleństw w trakcie konsultacji w gabinecie w mojej obecności i niestabilność emocjonalną, szczerze radzę konsultację z psychologiem, dla Pani zdrowia.

M

marta.km

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Katarzyna Kowalcze, to osoba. która ma niesamowicie wspaniałe podejście do pacjenta. Jej wyrozumiałość i optymizm pozwoliły mi spojrzeć na zdrowotne problemy zupełnie z innej strony- tej pozytywnej. Spotkanie z nią, to ogromna motywacja do wprowadzenia zmian w dotychczasowym stylu życia. Dzięki jej wskazówkom mam ogromną nadzieję na poprawę samopoczucia, wagi i przede wszystkim zdrowia.

dr Katarzyna Kowalcze

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Marto, zaczynamy wspólną drogę w walce o poprawę Pani stanu zdrowia. W dietoterapii mądrze prowadzonej jest moc :) Wspieram i motywuję! :) Pozdrawiam serdecznie


Y

yoannas

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo sympatyczna pani doktor, miła konstruktywna rozmowa, w trakcie pierwszej wizyty czułam, że ponad 30 minut było poświęcone moim problemom. Polecam

dr Katarzyna Kowalcze

Dziękuję serdecznie za tak pozytywny odbiór naszej rozmowy, trzymam kciuki za wdrażanie ustalonych zmian i dążenie do wytyczonego celu. Do zobaczenia na wizycie kontrolnej.Pozdrawiam serdecznie.


K

Krzysztof Rosiński

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wybrałem się do Pani dr Katarzyny Kowalcze na konsultację odnośnie diety cukrzycowej. Wybrałem Panią Doktor po przeczytaniu szeregu pozytywnych opinii. Konsultacje odbyły się w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną osobą z dużą dozą emapatii. Jej uwagi są bardzo cenne i trafne. A Jej indywidualne podejście do pacjenta jest wzorowe. Zmiany nawyków jedzeniowych są niezwykle trudne i wymagają bardzo szczerego podejścia zarówno od pacjenta jak i od lekarza. Jestem przekonany, że trafiłem pod profesjonalne skrzydła. Namawiam wszystkich do skorzystania z konsultacji z Panią Doktor Katarzyną Kowalcze.

dr Katarzyna Kowalcze

Bardzo dziękuję za wizytę i za tak pozytywny odbiór Panie Krzysztofie, robię co w mojej mocy, by jak najskuteczniej wpłynąć na wyrównanie glikemii. Jeśli miła atmosfera "gabinetowa" może w jakiś sposób na to wpłynąć....to miłe :) Zapraszam na konsultację kontrolną za około 3-4 tygodnie, ocenimy i ewentualnie zweryfikujemy plan działania. Pozdrawiam serdecznie


K

kuba.kasia

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Lekarz b. komunikatywny, krok po kroku wyjaśnia i omawia sposób leczenia, doradza nie pozostawia pacjenta samego z problemem.

dr Katarzyna Kowalcze

Bardzo dziękuję za opinię, cieszę się bardzo, że sprostałam oczekiwaniom. Życzę zdrowia i wytrwałości w realizowaniu zaleceń.Pozdrawiam serdecznie :)


A

Asia C.

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Witam,
dla osób niezdecydowanych w 100% polecam dr Kowalcze. Rzeczowa, miła kobieta. Dr odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Powiedziałabym świetny dietetyk i psycholog zarazem, potrafi pokrzepić człowieka ;) Do pacjenta podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Mimo, że to moje początki już jestem wdzięczna Pani Doktor !
Asia C.

dr Katarzyna Kowalcze

Bardzo serdecznie dziękuję :) Dłuuuuuga droga przed nami, więc trzymam kciuki, by zaproponowana dietoterapia przyniosła satysfakcjonujące efekty :)
Pozdrawiam serdecznie :)


N

Natalia

Profil zweryfikowany

Choć to początek naszej drogi to ja już widzę efekty. Waga powoli rusza z miejsca, co było niemożliwe przez ostatni rok. Pani Kasia to skarbnica wiedzy rozmowa z nią dała mi.więcej niż ostatnie 15 miesięcy chodzenia po lekarzach. Rozwiała wiele moich wątpliwości, odpowiedziała na wiele pytań.
Ją z ręką na sercu polecam
Natalia

dr Katarzyna Kowalcze

Pani Natalio, dziękuję bardzo, cieszę się ogromnie, ze mogłam pomóc, ale słusznie Pani zauważyła....to dopiero początek naszej drogi, bardzo trudne jest naprawiać błędy metaboliczne z przeszłości. Wierze jednak w Pani determinację i dyskretnie przypominam o najbliższej konsultacji kontrolnej :) Z najlepszymi życzeniami świąteczno-noworocznymi:)


R

robert.krzyczkowski

Profil zweryfikowany

Od dłuższego czasu miałem problemy trawienne, złe samopoczucie, kłopoty z przytyciem, wręcz chudłem. Byłem z tymi problemami u swojego lekarza, ale bagatelizował problemy, a ja czułem się gorzej. Kolega polecił mi panią Katarzynę, sam jest jej pacjentem z powodu cukrzycy i bardzo sobie chwali współpracę z nią. Skorzystałem z porady. Bardzo długo męczyła mnie rozmaitymi pytaniami, ale teraz wiem, ze miały one sens, gdyż ukierunkowały podejrzenia na alergię pokarmową. Niedawno zrobiłem testy i dowiedziałem się już oficjalnie o alergii pokarmowej. Pani dr Katarzyna Kowalcze ułożyła mi indywidualny jadłospis, podała gotowe przepisy na niektóre dania, z którymi nie mogłem sobie poradzić. Od kilku tygodni po tej konsultacji czuję się o wiele lepiej i z przyjemnością za kilka dni udam się na wizytę kontrolną. Bardzo dziękuję pani doktor! pozdrawiam, Robert Krzyszkowski

dr Katarzyna Kowalcze

Panie Robercie! dieta w nietolerancjach i alergiach pokarmowych wymaga ogromnej dyscypliny, wierzę, że świetnie radzi Pan sobie z zaleceniami, które ustaliliśmy wspólnie. W razie wątpliwości zapraszam do ponownego kontaktu.Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia na Święta i Nowy Rok ;)


M

Monika

Profil zweryfikowany

Dieta nie kojarzy się z niczym przyjemnym. A to błąd! Jak przy każdej okazji tłumaczyła mi pani Katarzyna - można jeść wszystko, ale z umiarem i głową. I sporo dobrego mi do tej głowy włożyła. Dieta ustalana indywidualnie, według potrzeb i z ujęciem " ulubionych" przysmaków (z głową, z głową :) ). Pani Katarzyna jest systematyczna, skrupulatna, zawsze dotrzymująca danego terminu choćby się waliło i paliło. Dużo mogę pisać. Aha! I trzyma krótko :) Tak jak trzeba. Jestem zachwycona i kontakt z tą wspaniałą kobietą utrzymuje cały czas. Szczerze polecam

dr Katarzyna Kowalcze

Pani Moniko!
Bardzo mnie cieszy Pani zmiana podejścia do tematu DIETA:) Ona ma być rozumiana jako styl życia i sposób żywienia i powinna sprawiać przyjemność, bo cóż byłoby warte życie bez przyjemności:) Dietetyk niestety musi być bardzo wymagający, i jak to Pani napisała :trzymać krótko", gdyż tylko takie podejście daje wymierne efekty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz