lek.

Katarzyna Grochowska

Dermatolog

Jestem lekarzem dermatologii z wieloletnim doświadczeniem, w tym dwudziestoletnim stażem pracy na oddziale szpitalnym oraz ponad dwudziestoletni stażem pracy w specialistycznych poradniach… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologii z wieloletnim doświadczeniem, w tym dwudziestoletnim stażem pracy na oddziale szpitalnym oraz ponad dwudziestoletni stażem pracy w specialistycznych poradniach dermatologicznych.

  Posiadam specializacje z dermatologiii I i II stopnia.

  Od roku 1993 prowadzę praktykę prywatną.
  Gabinet posiada rekomendacje Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie.

  W przypadku konieczności ustalenia wizyty poza podanymi terminami proszę o kontakt telefoniczny.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna
 • Specializacja w Dermatologii I-go stopnia Kraków
 • Specializacja w Dermatologii II-go stopnia Kraków

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Pani doktor na pierwszej wizycie dokładnie obejrzała zmiany skórne oraz i wszystko dookoła co wymagało zwrócenia uwagi. Żaden z moich problemów nie został pominięty. Zostałam poinformowana o pielęgnacji takiej skóry, o tym co w moim organizmie "źle" funkcjonuje oraz zostały dobrane przez Panią Doktor odpowiednie leki, które już po dwóch tygodniach widocznie zmniejszyły problem. Jestem niesamowicie zadowolona, zwłaszcza, że każdy mój problem był szczegółowo opisany przez Panią Doktor. Ponadto miła atmosfera, uśmiech jeszcze zachęca :) Polecam każdemu.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i dziękuję za pomoc.

 • Pani Doktor jest niesamowitą specjalistką z rozległą i głęboką wiedzą, nie tylko z zakresu dermatologii. Taki jest prawdziwy lekarz z wiedzą holistyczną! Oprócz tego, potrafi sprawić, że wizyta przebiega w przyjaznej atmoaferze, a pacjent dowiedzieć się może o prawdziwych przyczynach objawów oraz podzielić się swoimi wątpliwości uzyskując przemyślane odpowiedzi. Na pewno będę wracać do Pani Doktor. Jestem zachwycona!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie, pani doktor poświęciła mi ponad godzinę. Bardzo szczegółowy wywiad, zalecone prawidłowe postępowanie w mojej sytuacji i przepisane odpowiednie leki

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna GrochowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Wystarczyły dwie wizyty, żeby uporać się z trądzikiem różowatym. Trafna diagnoza, informacja o winowajcy helicobater pylori (antybiotyk od innego lekarza) zalecenia dot. diety i probiotyków plus leki. Doktor sympatyczna, poświęca dużo czasu i udzieła dużo informacji o przyczynach i leczeniu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczne przyjęcie, kompleksowe podejście do tematu, nie ograniczające się jedynie do problemu zgłoszonego przez pacjenta, precyzyjne zaordynowanie sposobu postępowania i przyjmowania zapisanych leków

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna GrochowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor wyróżnia się pośród innych lekarzy. Starannie przeprowadzony wywiat, celna diagnoza a dodatkowo rozpoznane inne dolegliwości (nie dermatologiczne więc dodatkowy, duży plus), które umknęły innym lekarzom.

 • O
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna GrochowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor jest bardzo życzliwą osobą, jak mało który lekarz. Doktor sprawdziła dokładnie wszystkie znamiona (główny cel mojej wizyty) i wskazała na jeden niepozorny (bo nie duży), ale "zdradliwy" zalecając do usunięcia. Późniejsze wyniki badania histopatologicznego wykazały, że było to strzałem w 10. Również zauważyła i zwróciła moją uwagę jeszcze na inne kwestie nie związane z moim przyjściem i doradziła odpowiednią pielęgnację. Który lekarz tak robi??? Bo ja nie znam takiego!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna GrochowskaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, istota problemu została zrozumiale wytłumaczona. Ogromna wiedza jak i doświadczenie! :) Polecam wszystkim szukającym fachowej pomocy. Gdybym kiedykolwiek potrzebowała jeszcze pomocy, to udam się tylko i wyłącznie do Pani doktor!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna GrochowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Wizytę u pani dr Katarzyny Grochowskiej odbyłem kilka dni temu więc trudno ocenić jakoś wyniki leczenia, chociaż dobrane lekarstwa już po pierwszych użyciach wydają się trafione. Natomiast samą wizytę i podejście do pacjenta oceniam bardzo pozytywnie - bez pośpiechu i z dużą dozą cierpliwości przy tłumaczeniu sedna problemu. Polecam tego lekarza.