lek.

Katarzyna Grochowska

Dermatolog

115 opinii +dodaj

Umów wizytę
794 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem dermatologii z wieloletnim doświadczeniem, w tym dwudziestoletnim stażem pracy na oddziale szpitalnym oraz ponad dwudziestoletni stażem pracy w specialistycznych poradniach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
115 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Bardzo polecam panią Katarzynę. Indywidualne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pani doktor poświęciła mi blisko godzinę, gdzie w przypadku innych dotychczasowych lekarzy jest/było to niemożliwe. Pani Katarzyna posiada doświadczenie i wiedzę, a wskazują na to podejście do pacjenta i sposób wywiadu, badania czy diagnozy. Z czystym sumieniem mogę polecić i sam w przyszłości gdy będzie taka potrzeba z pewnością skorzystam z pomocy Pani dermatolog.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Pani doktor bardzo profesjonalna, z dużym doświadczeniem, dokładny wywiad, szczegółowe zalecenia, poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba, przyszłam ze zmianami na skórze a rozmawiałam o problemach dotyczących całego organizmu, otrzymałam dużo cennych wskazówek, o wszystko można zapytać, nie przepisuje na siłę drogich leków i kosmetyków co nieraz się zdarza. Wizyta przebiegła naprawdę w miłej atmosferze. Pani doktor skupia się na problemach pacjenta, rozmawia z nim i nie traktuje go przedmiotowo. Piszę opinie po dłuższym czasie od wizyty i mogę już stwierdzić , że leczenie przyniosło oczekiwany efekt. Gdyby było więcej takich lekarzy to bylibyśmy dużo zdrowsi.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Wspaniały lekarz. Trzy tygodnie leczyłam się u lekarza w mojej przychodni, bez efektu. Dopiero,gdy trafiłam do gabinetu Pani Doktor po zastosowaniu masci ,kremów na skórę przespalam pierwsza noc spokojnie.Leczenie trafione. Dziękuję i polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Pani doktor jest osobą kompetentną, leczenie dobrała bardzo dobrze (czekałam z wystawieniem opini do zobaczenia rezultatów, które są widoczne już na drugi dzień od stosowania leków) Pani doktor oprócz koniecznych maści/tabletek dobrała odpowiednie kosmetyki dzięki którym mam nadzieję problemy ze skórą nie wrócą. Dzięki podjętym zdiałaniom AZS nie jest takie straszne :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo rzeczowa i dokładna. Poświęciła nam 50 minut. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Pani bardzo miła i rzeczowa. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, przeprowadzony został bardzo szczegółowy wywiad i rozpoznanie.
  Diagnoza właściwa, podjęte leczenie przynosi pozytywne skutki!
  Przepisane zostały odpowiednie leki, które (w przeciwieństwie do wypisywanych przez innych lekarzy) nie okazały się silnymi sterydami.
  Polecam z czystym sumieniem!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  pani Doktor bardzo miła, profesjonalna, dokładnie tłumaczy, poswieca duzo czasu jesli jest taka potrzeba, naprawde polecam!!!

 • Jestem zadowolona z wizyty. Pani sympatyczna, bardzo dokładna i z indywidualnym podejściem do pacjenta. W trakcie wizyty został omówiony nie tylko problem z którym przyszłam, ale Pani również wyszła z inicjatywą rutynowego przeglądu skóry w innych miejscach, co zdarzyło mi się pierwszy raz, a trochę lekarzy poznałam. Wizyta trwała długo i uznaję to za plus. Z pewnością będę kontynuować leczenie u Pani Katarzyny.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Pani doktor bardzo dokładnie podchodzi do każdego problemu. Staranny wywiad, badanie i wyjaśnienie kolejnych etapów leczenia. Jeden z nielicznych dermatologów, którzy dokładnie oglądają i dotykają zmian skórnych (oczywiście w rękawiczkach). Mega sympatyczna osoba.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Katarzyna Grochowska

  Nie polecam. Podczas wizyty pani doktor spisywała dane z dowodu osobistego z użyciem lupy nie mogąc przeczytać liter, kiedy pokazałem jej zmiany paznokci z którymi się zgłosiłem stwierdziła, że nic tam nie widzi (!). Inny dermatolog bez problemu zmiany zauważył, a nawet zdiagnozował i leczył. Wizytę "umiliła" również niespodziewanym komentarzem na temat długich włosów u mężczyzny - że to nie wypada pracującej osobie i należy je ściąć (temat wizyty nie miał oczywiście z włosami nic wspólnego).

  Katarzyna Grochowska2018-05-31

  Szanowny Panie,
  Zmiany na paznokciach często są połączone z zakażeniami skóry, dlatego też otrzymał pan skierowanie na dodatkowe badania mykologiczne mające potwierdzić stawianą diagnozę. Skuteczne rozpoznanie umożliwia zaplanowanie odpowiedniej terapii, terapii skuteczniejszej niż usuwanie jedynie objawów zewnętrznych.
  W kwestii fryzury, moja wypowiedz dotyczyła jedynie dbania o higienę skóry pleców i w żadnym przypadku nie miała urazić pana preferencji stylistycznych.
  Z wyrazami szacunku
  Katarzyna Grochowska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologii z wieloletnim doświadczeniem, w tym dwudziestoletnim stażem pracy na oddziale szpitalnym oraz ponad dwudziestoletni stażem pracy w specialistycznych poradniach dermatologicznych.

  Posiadam specializacje z dermatologiii I i II stopnia.

  Od roku 1993 prowadzę praktykę prywatną.
  Gabinet posiada rekomendacje Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie.

  W przypadku konieczności ustalenia wizyty poza podanymi terminami proszę o kontakt telefoniczny.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna
 • Specializacja w Dermatologii I-go stopnia Kraków
 • Specializacja w Dermatologii II-go stopnia Kraków