dr n. med.

Katarzyna Cyganek

Diabetolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 170 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Katarzyna Cyganek to jeden z 52 lekarzy o specjalizacji diabetolog w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Katarzyna Cyganek przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten diabetolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

3 opinie

 • RJ

  Doktor Katarzynie Cyganek z pełnym przekonaniem mogę wystawić zasłużoną ocenę celującą. W cukrzycy ciążowej zostałam poprowadzono wzorowo i co istotne bezstresowo. Maleństwo jest zdrowe, ja się czułam rewelacyjnie z dobrze dobraną dawką insuliny i precyzyjnie określoną dietą. W efekcie nie przybrałam zbyt wiele, a maleństwo miało idealną wagę. Ponadto bardzo ważne było dla mnie to, że zawsze mogłam zadzwonić do Pani Doktor i otrzymać wskazówki i wsparcie. Słodkim mam szczerze polecam konsultacje u Doktor Cyganek. A my jeszcze raz dziękujemy za opiekę.

 • Ja jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor. Miła, uprzejma, żartobliwa. Przed wizytą czyta notatki z poprzedniego spotkania. Rzetelnie prowadzi wywiad z pacjentem. Jasno tłumaczy zalecenia. Polecam!

 • Niesympatyczna, apatyczna, miałam wrażenie, że pacjentkę (jak wyżej przychodnia dla kobiet w ciąży z cukrzycą przy ul. Kopernika) traktuje jak zło konieczne. A poza tym, jak szanujący się lekarz może pozwolić sobie kierować do pacjentki uwagi na temat pracy innego lekarza z tej samej przychodni, który wcześniej zlecił mi przeprowadzenie badań "anty-Gad" - "Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby zlecić przeprowadzenie tego badania u pani". Totalny brak profesjonalizmu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online