Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

    Doktor Katarzynie Cyganek z pełnym przekonaniem mogę wystawić zasłużoną ocenę celującą. W cukrzycy ciążowej zostałam poprowadzono wzorowo i co istotne bezstresowo. Maleństwo jest zdrowe, ja się czułam rewelacyjnie z dobrze dobraną dawką insuliny i precyzyjnie określoną dietą. W efekcie nie przybrałam zbyt wiele, a maleństwo miało idealną wagę. Ponadto bardzo ważne było dla mnie to, że zawsze mogłam zadzwonić do Pani Doktor i otrzymać wskazówki i wsparcie. Słodkim mam szczerze polecam konsultacje u Doktor Cyganek. A my jeszcze raz dziękujemy za opiekę.

  • Ja jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor. Miła, uprzejma, żartobliwa. Przed wizytą czyta notatki z poprzedniego spotkania. Rzetelnie prowadzi wywiad z pacjentem. Jasno tłumaczy zalecenia. Polecam!

  • Niesympatyczna, apatyczna, miałam wrażenie, że pacjentkę (jak wyżej przychodnia dla kobiet w ciąży z cukrzycą przy ul. Kopernika) traktuje jak zło konieczne. A poza tym, jak szanujący się lekarz może pozwolić sobie kierować do pacjentki uwagi na temat pracy innego lekarza z tej samej przychodni, który wcześniej zlecił mi przeprowadzenie badań "anty-Gad" - "Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby zlecić przeprowadzenie tego badania u pani". Totalny brak profesjonalizmu.

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

33

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

170

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.