Katarzyna Bracka (Łacina)

Dietetyk

50 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 348 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doradca żywieniowy, technolog żywności. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wybrana specjalizacja - Żywienie Człowieka Zdrowego i Chorego - wytyczyła ścieżkę… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNEUsługa: konsultacja dietetyczna wraz z pomiarem składu ciała

  Wizyta z Panią Katarzyną bardzo fajna. Szczegółowy wywiad, analiza składu ciała, pierwsze wskazówki dietetyczne. Zdecydowałam się od razu na opiekę od Pani Kasi, jutro dostanę menu i zaczynamy walkę o siebie. Polecam Artur

  Katarzyna Bracka (Łacina)2018-02-26

  Dziękuję i życzę wytrwałości! Pozdrawiam serdecznie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNEUsługa: konsultacja dietetyczna wraz z pomiarem składu ciała

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, Pani dietetyk bardzo rzeczowa konkretna i kompetentna. Bardzo polecam

  Katarzyna Bracka (Łacina)2018-02-16

  Dziękuję bardzo :) Trzymam kciuki za wytrwałość w zmianie nawyków żywieniowych :) Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta bardzo fajna. Szczegółowy wywiad, analiza składu ciała, pierwsze wskazówki dietetyczne. Zdecydowałam się od razu na miesięczną opiekę Pani Kasi, jutro dostanę menu i zaczynamy w sobotę walkę o siebie. Polecam

  Katarzyna Bracka (Łacina)2018-02-16

  Dziękuję bardzo :) i życzę powodzenia! pozdrawiam serdecznie

 • P
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Serdecznie polecam kontakt i wizytę u Pani Kasi.
  Sama jestem klientką z polecenia koleżanki, która schudła ponad 25kg. Ja, choć nie mogę pochwalić się jeszcze takim wynikiem (na razie ponad -15kg) jestem ogromnie zadowolona. Podczas pierwszej wizyty p. Kasia przeprowadziła ze mną wywiad dotyczący nawyków żywieniowych nie tylko moich, ale i całej rodziny.
  Szczegółowo omawiałyśmy każdy aspekt dotyczący żywienia i stylu życia. W przypadku wątpliwości pani Kasia zachęca również do badań i kontaktu z lekarzem, aby wykluczyć choroby i inne dolegliwości, które nie pozwalają lub utrudniają schudnąć.
  Już po 2 dniach od pierwszej wizyty dostałam jadłospis, który uwzględniał moje preferencje smakowe oraz został dopasowany do mojego planu dnia.
  Na każdej kolejnej wizycie p. Kasia analizowała skład masy ciała i omawiała postępy. Obecnie jestem lżejsza o ponad 15 kg i nie zamierzam rezygnować z dalszych wizyt. Pani Kasia potrafi motywować do działania, a w przypadku imprez rodzinnych (wesele,
  urodziny) czy świąt specjalnie dostosowuje jadłospis. Przepisy są świetne - zaczęłam gotować także dla domowników. Efektem tego mój narzeczony polubił warzywa, a moja siostra schudła razem ze mną (również ponad 15kg!).
  Pani Kasia oferuje także kontakt mailowy lub telefoniczny - w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy napisać sms czy maila.
  Żałuję tylko jednego - tego, że nie zapisałam się do P. Kasi o kilka miesięcy wcześniej :)

  Katarzyna Bracka (Łacina)2017-10-23

  Dziękuję za takie miłe słowa :) Jestem dumna z Pani wytrwałości i zaangażowania, przetrwała Pani niejedną trudną chwilę i wierzę, że uda się Pani (nam) osiągnąć cel :) Pozdrawiam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNEUsługa: Lekka nadwaga

  Pani Kasia jest prawdziwą profesjonalistką w swoim fachu! Indywidualne podejście do klienta oraz jego motywacja sprawia, że każda wizyta kończy się małym sukcesem! Dieta jest odpowiednio zbilansowana dzięki czemu nie powoduje uczucia głodu. Dzięki Pani Kasi zdrowe odżywianie stało się moją rutyną a nie tylko i wyłącznie środkiem do zrzucenia wagi.

  Katarzyna Bracka (Łacina)2017-06-13

  Dziękuję Pani Aniu za miłe słowa :) Gratuluje wspaniałego efektu :) Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam serdecznie!

 • G

  Pani Katarzyna to świetny i bardzo profesjonalny fachowiec. Z czystym sumieniem daję najwyższą z możliwych ocen. Po 3 tygodniach diety i konsultacji widać już bardzo dobre rezultaty. Sama dieta ułożona jest z duża starannością i różnorodnością potraw zgodnie z preferencjami żywieniowymi i smakowymi klienta. Bardzo dużym plusem jest czas jaki pani Katarzyna poświęca dla klienta. Dzięki czemu może się poczuć, że jego kondycja nie jest obojętna dietetykowi.

  Zdecydowanie polecam!

 • Pełen profesjonalizm a do tego życzliwe podejście do pacjenta. Systematyczne spotkania mobilizowały do ciężkiej pracy. Bogaty wybór zbilansowanych przepisów pozwolił na spadek wagi rzędu 20 kg w 12 miesięcy. Serdecznie polecam wizyty u Pani Katarzyny.

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-10-18

  Dziękuję za miłe słowa i gratuluję efektów Pana i żony. Cały czas jestem pod wrażeniem Państwa zmiany nawyków żywieniowych, które trwają już ponad rok. Życzę tego każdemu, który chce schudnąć :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna, bardzo ciepła i miła osoba i mówi konkretnie widać , że jest bardzo przygotowana do wielu pytań ze strony pacjenta. Zobaczymy co dalej ...to moja pierwsza wizyta .

 • M

  Uprzejmość, kompetencja, praktyczne podejście, zrozumienie te słowa najlepiej oddają moje wrażenie po pierwszej wizycie u Pani Katarzyny.

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-05-19

  Dziękuję :) Liczę, że nasza współpraca zaowocuje wspaniałymi wynikami :) Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia jest świetna ! Plan żywieniowy,który dla mnie Pani Kasia ułożyła to magia. Po pierwsze nie czuje,żebym była na jakiejkolwiek diecie a po drugie w 3 tygodnie schudłam 7 kg! Polecam !!!

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-03-16

  Dziękuję :) Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :) Pozdrawiam serdecznie

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doradca żywieniowy, technolog żywności.
  Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego
  we Wrocławiu.

  Wybrana specjalizacja - Żywienie Człowieka Zdrowego i Chorego - wytyczyła ścieżkę mojej kariery zawodowej, ponieważ zawsze interesowałam się zagadnieniami związanymi ze zdrowym żywieniem.

  Uważam, że dobrze zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna są gwarantem szczupłej sylwetki, która dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie.

  Obecnie jako doradca żywieniowy Nutri-Med uczę swoich pacjentów zasad zdrowego żywienia i prawidłowych nawyków żywieniowych. Poprzez odpowiednio skomponowaną i indywidualnie dobraną dietę staram się pomóc pacjentom w uzyskaniu masy ciała, przy której będą się czuli najlepiej.

  Jako członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki stale poszerzam i uaktualniam swoją wiedzę w zakresie żywienia ludzi zdrowych i w różnych jednostkach chorobowych.

Specjalizacje

 • Psychodietetyk

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • http://nutri-dietetyk.pl/certyfikaty

Staże

 • Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy, oddział w Sycowie
 • Cadbury Wedel Sp. z o. o., Oddział we Wrocławiu
 • Nestle Polska S.A., Oddział w Namysłowie

Certyfikaty

 • Katarzyna Bracka (Łacina), dietetyk w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Katarzyna Bracka (Łacina), dietetyk - Certyfikaty
 • Katarzyna Bracka (Łacina), Wrocław - Certyfikaty
 • Katarzyna Bracka (Łacina), dietetyk w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe
 • Katarzyna Bracka (Łacina), dietetyk - Kwalifikacje zawodowe

Zdjęcia