Katarzyna Bracka (Łacina)

Dietetyk

Doradca żywieniowy, technolog żywności. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wybrana specjalizacja - Żywienie Człowieka Zdrowego i Chorego - wytyczyła ścieżkę... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam serdecznie
  Mój problem jest następujący. Do około 20 roku życia, zawsze mój stosunek wagi do wzrostu był prawidłowy. Niestety mając około 21 lat, zachorowałem na chorobę związaną z psychiką. Przypisano mi specjalistyczne leki psychotropowe, które biorę po dziś dzień. Efektem ubocznym farmakoterapii… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry, bardzo dobrze, że widzi Pan potrzebę zmian i wprowadzenie zdrowego stylu życia i odżywiania. Faktycznie niektóre leki, w tym psychotropowe mogą wpływać negatywnie na metabolizm, ale nie uniemożliwiają… Więcej

 • Dieta antynowotworowa

  Dzień dobry, czy zajmuje się Pani układaniem diety antynowotworowej?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry. Zdrowa, urozmaicona i odpowiednio zbilansowana dieta, utrzymanie prawidłowej masy ciała, a także regularna aktywność fizyczna są działaniem profilaktycznym w przypadku wielu chorób, w tym… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Doradca żywieniowy, technolog żywności.
  Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego
  we Wrocławiu.

  Wybrana specjalizacja - Żywienie Człowieka Zdrowego i Chorego - wytyczyła ścieżkę mojej kariery zawodowej, ponieważ zawsze interesowałam się zagadnieniami związanymi ze zdrowym żywieniem.

  Uważam, że dobrze zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna są gwarantem szczupłej sylwetki, która dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie.

  Obecnie jako doradca żywieniowy Nutri-Med uczę swoich pacjentów zasad zdrowego żywienia i prawidłowych nawyków żywieniowych. Poprzez odpowiednio skomponowaną i indywidualnie dobraną dietę staram się pomóc pacjentom w uzyskaniu masy ciała, przy której będą się czuli najlepiej.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • http://nutri-dietetyk.pl/certyfikaty

Staże

 • Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy, oddział w Sycowie
 • Cadbury Wedel Sp. z o. o., Oddział we Wrocławiu
 • Nestle Polska S.A., Oddział w Namysłowie

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Nutri-Med Centrum DietetyczneUsługa: Lekka nadwaga

  Pani Kasia jest prawdziwą profesjonalistką w swoim fachu! Indywidualne podejście do klienta oraz jego motywacja sprawia, że każda wizyta kończy się małym sukcesem! Dieta jest odpowiednio zbilansowana dzięki czemu nie powoduje uczucia głodu. Dzięki Pani Kasi zdrowe odżywianie stało się moją rutyną a nie tylko i wyłącznie środkiem do zrzucenia wagi.

  Katarzyna Bracka (Łacina)2017-06-13

  Dziękuję Pani Aniu za miłe słowa :) Gratuluje wspaniałego efektu :) Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam serdecznie!

 • G

  Pani Katarzyna to świetny i bardzo profesjonalny fachowiec. Z czystym sumieniem daję najwyższą z możliwych ocen. Po 3 tygodniach diety i konsultacji widać już bardzo dobre rezultaty. Sama dieta ułożona jest z duża starannością i różnorodnością potraw zgodnie z preferencjami żywieniowymi i smakowymi klienta. Bardzo dużym plusem jest czas jaki pani Katarzyna poświęca dla klienta. Dzięki czemu może się poczuć, że jego kondycja nie jest obojętna dietetykowi.

  Zdecydowanie polecam!

 • Pełen profesjonalizm a do tego życzliwe podejście do pacjenta. Systematyczne spotkania mobilizowały do ciężkiej pracy. Bogaty wybór zbilansowanych przepisów pozwolił na spadek wagi rzędu 20 kg w 12 miesięcy. Serdecznie polecam wizyty u Pani Katarzyny.

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-10-18

  Dziękuję za miłe słowa i gratuluję efektów Pana i żony. Cały czas jestem pod wrażeniem Państwa zmiany nawyków żywieniowych, które trwają już ponad rok. Życzę tego każdemu, który chce schudnąć :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna, bardzo ciepła i miła osoba i mówi konkretnie widać , że jest bardzo przygotowana do wielu pytań ze strony pacjenta. Zobaczymy co dalej ...to moja pierwsza wizyta .

 • M

  Uprzejmość, kompetencja, praktyczne podejście, zrozumienie te słowa najlepiej oddają moje wrażenie po pierwszej wizycie u Pani Katarzyny.

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-05-19

  Dziękuję :) Liczę, że nasza współpraca zaowocuje wspaniałymi wynikami :) Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia jest świetna ! Plan żywieniowy,który dla mnie Pani Kasia ułożyła to magia. Po pierwsze nie czuje,żebym była na jakiejkolwiek diecie a po drugie w 3 tygodnie schudłam 7 kg! Polecam !!!

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-03-16

  Dziękuję :) Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :) Pozdrawiam serdecznie

 • E

  Z całego serca polecam Panią Kasię, jest świetna, dieta bardzo dobre dobrana, produkty proste dprzygotowania, skłądniki normalnie nie jakieś wyszukane. Udało mi się schudnąć ok 10kg, nieststy tylko z mojej winy waga poszła w zimie do góry, dlatego umawiam się na wiytę aby opracować nowy plan działania :)

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-02-01

  Zapraszam Pani Elwiro na nowo :) Dziękuję za miłe słowa i do zobaczenia:)

 • T

  Mistrzostwo Świata !!! 90 Kg mniej w 12 miesięcy dzięki poradom Pani Kasi. Pozdrawiam i dziękuję. TadW

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-01-27

  Dodam, że mistrzostwo należy się Panu za upór, determinację i siłę woli, która jest godna pozazdroszczenia. Gratuluję i życzę wszelkiej pomyślności:) Dziękuję za opinię :)

 • Dieta, która została ustalona była tak opracowana, że nie musiałam jeździć do przysłowiowych Chin po produkty. Przepisy dołączone są przepyszne. Pani Kasia bardzo indywidualnie podchodzi do każdej osoby i dopasowuje nawet pieczone, jarmarkowe kasztany w dietę, gdy się pisze o nierozsądnych porach z takim pytaniem albo o fetę z Grecji czy też bolognese :) Świetny kontakt, czułam się bardzo zaopiekowana. I schudłam 12 kg, zdrowo i bezpiecznie. Jeżdżę na wózku i mam (umówmy się :) ) maaaało ruchu, a jednak, dzięki Pani Kasi szalałam w szortach i bikini w Hiszpanii pierwszy raz od lat. A wcześniej męczyłam się w jeansach.:) Pięknie dziękuję! i POLECAM Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ! :)

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-01-25

  Dziękuję za przemiłe słowa. Serdecznie gratuluje sukcesu, a przede wszystkim każdemu życzę, żeby miał w sobie tyle optymizmu i siły, co Pani:) Wszystkiego dobrego:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia jest kochana :) pomaga mi walczyć, choć trudny ze mnie zawodnik. Ale staję do walki po raz drugi ;)

  Katarzyna Bracka (Łacina)2016-01-25

  Trzymam kciuki i wierzę, że da Pani radę! :) Pozdrawiam