Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jarosławiec, Darłowo
Health Resort & Medical SPA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany Terapeuta metody NDT-Bobath dla dzieci
Certyfikowany Terapeuta Bobath-Baby


Leczone choroby

  • Asymetria ułożeniowa
  • Asymetria ciała
  • Zaburzenia napięcia mięśniowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
21 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Kasie , gdyż jest kompetentną osobą , poważnie traktuje swoja pracę . Ma wspaniały kontakt z dziećmi , zawsze usmiechnieta , miła i przygotowana do pracy . Już po pierwszych zajęciach rehabilitacji były widoczne duże zmiany u mojego syna . Gorąco polecam !


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm, kompetencja i świetny rezultat !

Pani Kasia wykazuje się ogromnym zaangażowaniem w swoja pracę, jest bardzo dobrym specjalistą, cechuje się wielkim profesjonalizmem, posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie a przy tym jest cudowną osoba, która ma świetne podejście do dzieci. Każde nasze spotkanie przebiega w milej atmosferze. Pani Kasia jest zawsze chętna do pomocy, można z nią porozmawiać na różne tematy, podpytać o wiele zagadnień związanych z opieką nad maluszkami, potrafi skutecznie doradzić i rozwiązać dużo problemów, które rodzicom spędzają sen z powiek. Dzięki pracy pani Kasi mogę obserwować ogromne postępy w rozwoju mojej córki. Dziecko stało się spokojniejsze, zrelaksowane, teraz chętniej poznaje świat :) jestem bardzo wdzięczna za serce i wysiłek jaki Pani Kasia wkłada w terapię.


Użytkownik zweryfikowany

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami o Pani Kasi :) Zgrzeszyłabym gdybym napisała coś innego. To naprawdę bardzo ciepła i pozytywna osoba, która zaraża dobrą energią. Oprócz tego, że profesjonalnie przeprowadza rehabilitację to ma cudowne podejście do dzieci (moja córka zawsze uśmiecha się na Jej widok). Walczymy ze wzmożonym napięciem mięśniowym. Nie znam się za bardzo na fizjoterapii, ale po prostu okiem matki widzę ogromne zmiany na lepsze i postępy u swojej córci, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie i pomagają w prawidłowym ruchowym rozwoju Lili :) Pracujemy z Panią Kasią od niemal dwóch miesięcy i jesteśmy bardzo zadowolone! :) Co najbardziej mnie porusza? To, że każde dzieciątko traktuje przede wszystkim jak dziecko a nie tylko jako pacjenta i o każdym mówi i opowiada z osobna i z ogromnym sercem. Gołym okiem widać, że kocha to co robi. Oprócz tego, że zajmuje się fizjoterapią jest naprawdę życiową kobietą, z którą można porozmawiać na każdy temat i która doradzi w każdej kwestii. Z czystym sumieniem serdecznie polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie i gorąco mogę polecić Panią Kasię. Wspaniała, ciepła osoba z rewelacyjnym podejściem do dziecka. Ogromną wiedzę którą posiada przekłada właśnie na ćwiczenia. Bardzo pomogła mojej 16sto miesięcznej córeczce która nie chciała chodzić. Wszystkie poniższe opinie zawierają to co chciałabym napisać o Pani Kasi więc pozostaje mi jedynie zgodzić się z nimi w 100%.


K
Użytkownik zweryfikowany

Całym sercem polecam Panią Kasię, zarówno jako fizjoterapeutkę, jak i osobę, która chętnie doradzi i rozwieje wątpliwości jak właściwie postąpić z dzieckiem, aby rehabilitacja przyniosła szybko oczekiwany efekt. Dziecko rehabilitujemy od miesiąca i już po pierwszym spotkaniu widoczna była duża zmiana. Myślę, że warto wspomnieć, że kilku lekarzy bagatelizowało nienaturalne wyginanie główki i prężenie ciała mojej Małej, podczas, gdy Pani Kasia doskonale potrafiła powiedzieć jak się dziecko zachowuje na co dzień, choć widziała ją zaledwie kilka minut. Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jeżeli rodzice mają wątpliwości co do rozwoju, czy odruchów dziecka zamiast pytać lekarzy, którzy się na tym nie znają, warto choć raz spotkać się z Panią Kasią i rozwiać wszelkie wątpliwości. Od pediatry, przez poradnię preluksacyjną, po neonatologa wszyscy twierdzili, że dziecko jest po prostu silne i wymyślam choroby. Teraz Zuzia ma 6 miesięcy i gdyby nie Pani Kasia wciąż nie wiedziałabym, że to nie siła, lecz nadmierne napięcie mięśniowe, z którym dziecko się urodziło.
Z całego serca POLECAM.


Użytkownik zweryfikowany

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Kasię jako pełną profesjonalizmu fizjoterapeutkę, ale także miłą i ciepłą osobę, która potrafi wysłuchać zatroskanych rodziców i doradzić. Piszę te słowa z pełną świadomością, ponieważ pani Kasia ponad pół roku rehabilitowała nasze pierwsze dziecko, które urodziło się przedwcześnie i miało obniżone napięcie mięśniowe. Były to codzienne wizyty w Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu. Pod opieką Pani Kasi nasze maleństwo polubiło leżenie na brzuszku, zaczęło pięknie naprzemiennie czworakować, no i wreszcie stawiało pierwsze kroczki. Wspominamy ten czas z ogromnym wzruszeniem, na terapii mieliśmy do pani Kasi pełne zaufanie. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości do kogo udać się po pomoc, kiedy nasza druga pociecha po skończeniu 2 miesięcy zaczęła się strasznie prężyć, wyginać w łuk, mocno odchylać główkę do tyłu. Już po pierwszej wizycie dziecko było spokojniejsze, uśmiechnięte, a odchylanie główki znacznie się zmniejszyło. Spotykamy się 2 razy w tygodniu, dostaliśmy mnóstwo cennych wskazówek odnośnie pielęgnacji, to co możemy robić w warunkach domowych, na co szczególnie zwracać uwagę przy przebieraniu, przewijaniu, karmieniu, a nawet kąpieli. Może nie powtórzymy tych wszystkich skomplikowanych ćwiczeń co pani Kasia, ale dzięki tym wszystkim cennym radom, wiemy jakich błędów nie popełniać. Jednocześnie zdajemy teraz sobie sprawę, że te wszystkie proste czynności, odpowiednio wykonane, mają znaczący wpływ na to, aby efekty terapii były jeszcze skuteczniejsze. Polecam ze szczerego serca.


Użytkownik zweryfikowany

Przemiła, kompetentna, profesjonalna!!! Pani Kasia ma fantastyczne podejście do dzieci i jest bardzo ciepłą osobą. Doskonale zdiagnozowała przyczynę częstego płaczu naszego synka i wszystkim, co się z tym wiązało. Ma niesamowitą wiedzę w zakresie anatomii dzieci i rehabilitacji. Jest cierpliwa, pełna zaangażowania i poważnie traktuje swoją pracę. Po każdej sesji Piotruś był tak zrelaksowany, że spał kilka godzin. Już po pierwszej sesji zauważyliśmy z mężem poprawę jego postawy! Teraz kontynuujemy ćwiczenia dot. symetrii i napięcia mięśni zgodnie ze wskazówkami pani Kasi. Gorąco polecam, to znakomita specjalistka, która wciąż pogłębia swoją wiedzę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia to przesympatyczna osoba. Kobieta z powołania. To nie tylko specjalista fizjoterapeuta ale także mama 2 dzieci,więc wie co najważniejsze dla naszych skarbów. jestem mamą 2,5 letniej córeczki i gdy tylko mam jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowego rozwoju mojego dziecka wiem gdzie mogę zapukać:) Pani Kasie rehabilitowała moją córeczkę gdy miała pół roku i teraz aktualnie gdy ma 2,5 roku ćwiczymy, wzmacniamy mięśnie brzuszka. Już po miesiącu rehabilitacji widać zadowalające rezultaty. Pani Kasia poprzez zabawę potrafi zainteresować największego małego buntownika. Każda mama która ma jakiekolwiek problemy z prawidłowym rozwojem swojego dziecka nie powinna się zastanawiać tylko skorzystać z konsultacji i pomocy Pani Kasi.


Użytkownik zweryfikowany

No cóż, niewiele mogę dodać, ponieważ poniższe opinie zawierają wszystko to, co chciałam napisać o Pani Katarzynie. W tej sytuacji mogę tylko potwierdzić wszystkie słowa wcześniej tu napisane, podpisuję się pod nimi dwoma łapkami.
Doskonałe podejście do pacjenta- dziecka, które ćwiczy już od 16 lat, które ma prawo być tym wyzwaniem zmęczone… A tymczasem z niecierpliwością i uśmiechem czeka na zajęcia z P. Kasią. Wspaniały kontakt i relacje z dzieckiem, ba! z rodzicem- pomocna w każdej sytuacji, dzieli się swoją przeogromną wiedzą w zakresie rehabilitacji, a gdy potrzeba , służy wszelką radą również w kwestii pedagogicznej i psychologicznej. A zaangażowanie, ciepło Jej osoby oraz uśmiech na twarzy wskazuje, że żyje swoją pracą i lubi to, co robi. Podsumowując słowami: DZIEWCZYNA –ANIOŁ!


Użytkownik zweryfikowany

Witam! Chciałabym się podzielić opinią odnośnie fizjoterapeutki p. Katarzyny Balakarz. Pani Kasia jest osobą kompetentną, bardzo dobrze wykształconą i niezwykle ambitną. Nie spoczywa na laurach, swoją wiedzę w dziedzinie rehabilitacji nieustannie poszerza na kolejnych kursach dla fizjoterapeutów. Zdobyte nowe umiejętności chętnie wdraża podczas ćwiczeń, które starannie dobiera pod kątem potrzeb i możliwości małego pacjenta. Pani Kasia ćwiczyła z moim synkiem zaledwie przez kilka miesięcy, jednak bardzo miło wspominam ten czas. Pani Kasia doskonale sobie radzi z tzw. "trudnymi przypadkami", buntownikami, którzy nie zawsze mają ochotę ćwiczyć. Za pomocą piosenek, wierszyków i sobie tylko znanych sposobów potrafi nad takim buntownikiem zapanować, odwrócić jego uwagę i sprawić by rehabilitacja była dla niego świetną zabawą. Dziecko bawiąc się z nią nawet nie zauważa, że właśnie wykonuje ćwiczenia, na które wcześniej nie miało ochoty. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem oraz jego rodzicem. Interesuje się losem małego pacjenta również poza zajęciami- jak radzi sobie w domu, w jakie sprzęty jest zaopatrzony, jak pracuje na innych zajęciach. Bardzo pozytywnie podchodzi do rad i zaleceń innych terapeutów pracujących z dzieckiem. Poza tym jest osobą wesołą, sympatyczną i bardzo życzliwą. Zawsze służy dobrym słowem i cennymi radami. Uważam, że warto powierzyć Pani Kasi rehabilitację swojego dziecka, to świetny specjalista!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany Terapeuta metody NDT-Bobath dla dzieci
Certyfikowany Terapeuta Bobath-Baby


Leczone choroby

  • Asymetria ułożeniowa
  • Asymetria ciała
  • Zaburzenia napięcia mięśniowego
Pokaż wszystkie leczone choroby