Karolina Więznowska-Kazało, stomatolog Leszno

lek. dent. Karolina Więznowska-Kazało

Stomatolog

16 opinii

Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Iglasta 2, Leszno
Centrum Medyczne OKODENT

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Pani Karolina to mistrzostwo świata. Nigdy nie spotkałam tak fachowego i miłego stomatologa. Dzięki niej przestałam bać sie wizyt u dentysty.


G
Użytkownik zweryfikowany

Moja 5-letnia córcia przestała bać się maszyny borującej dzięki Pani doktor. Teraz chodzi na leczenie ząbków z uśmiechem a z szerszym uśmiechem wychodzi...
Ja też się leczę i polecam.


L
Użytkownik zweryfikowany

Miła i sympatyczna lekarka. Cioerpliwa i potrafiąca wytłumaczyć proces leczenia. Trafiłem do niej z bólem w kościach policzkowych. Jako jedyna powiedziała coś konkretnego, przedtem 6 lekarzy odesłało mnie "z kwitkiem". Przepisała mi antybiotyk i rozpoczęła leczenie kanałowe dwóch zębów. Uważam, że jest godna polecenia.


D
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani doktor Karoliny trafiłam rok temu, dzięki tej stronce. Od tego czasu nie wiem czym jest paniczny strach przed stomatologiem. Wchodzę i wychodzę uśmiechnięta:) Wiedza, fachowość i indywidualne podejście do każdego pacjenta, nie łatwo sprostać tym cechom a Pani Karolina ma je wszystkie. Bez zastanowienia podpisuję się pod wszystkimi pozytywami i gorąco polecam.


H
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła pani doktor. Proponuje nowosci. Zrobiona proteza nie sprawia wrażenia sztucznej, dostawione zęby wyglądają jak naturalne. W gabinecie robi zdjęcia rentgenowskie, nie trzeba nigdzie chodzić. Polecam


Z
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania. Pani Doktor ma świetny kontakt z pacjentem i niesamowite podejście do osób, które panicznie boją się wizyty u stomatologa. Jednym zdaniem to obsługa pacjenta jest miła, profesjonalna i bezbolesna. A co ważne zostaniemy przebadani kompleksowo.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do pani Karoliny trafiłam przez ogłoszenie które znalazłam w internecie. Pani stomatolog zrobiła mi przegląd i stwierdziła, że mam dwa zęby do zrobienia. Na tej też wizycie zrobiła mi jeden ząb. Byłam zaskoczona, że tak szybko ale ok. Podczas drugiej wizyty stwierdziła, że mam jeszcze jeden ząb do zrobienia ale ja akurat wyjeżdżałam więc nie mogłam się już umówić na kolejną wizytę toteż dentystka zaproponowała, że zrobi od razu ten drugi. Tak szybko mi żaden jeszcze dentysta nie zrobił!! Niestety nie jest to atut w tym wypadku ale kwestia staranności i fachowości. Ząb dawał mi znać kilka dni czułam okropny ból ( wcześniej żadnego) a dentystka przez tel powiedziała ze tak czasem boli jednak zaprosiła mnie do siebie na szczęście nie poszłam wybrałam się do innego dentysty który rozwiercił ząb i stwierdził że ząb nie jest do końca wyczyszczony i jest już zapalenie i tak oto skończyło się na leczeniu kanałowym. Powinnam iść po zwrot kasy nie polecam jedyne co dobre to że miła i od razu znalazła miejsce dla mnie. Było to już trochę czasu temu ale do dziś jestem zła bo dbam o zęby i jest to mój pierwszy ząb leczony kanałowo. Gdyby założyła opatrunek a nie plombę od razu może by zęba dałoby się uratować. Dodam,że mam swojego dentystę wtedy jednak nie było go a mi zależało żeby sprawdzić zęby.


G
Użytkownik zweryfikowany

Fachowość, wiedza i ogromne serce dla pacjenta , to podstawowe atrybuty Pani doktor Karoliny. Gabinet stomatologiczny kojarzy się ze stresem , ale nie w gabinecie doktor Karoliny.Najważniejsze jest jej ciepłe i życzliwe podejście do problemów pacjenta. Potrafi umiejętnie doradzić i podjąć prawidłową diagnozę . Zgadzam się ze wszystkimi , którzy opiniują Panią doktor bardzo pozytywnie.Leczyła ona całą moją rodzinę.


G

Psycholog-dr Stomatolog. Bo dr Karolina Kazało jest urodzonym psychologiem-terapeutą zdejmującym lęk przed gab dentysty.Dentystofobia.Dentystofobia to jest/była moja choroba.Mam tez inne fobie, naprzykład lęk przed męszczyznami - z tego powodu jestem w terapii Centrum Seksuologii.Tam zresztą otrzymałem wizytówkę Dr Kazało bo mieszkam w RAwiczu.Przyznam że z dentystofobi już prawie jestem uleczony. Przyznaje Pani Dr tytuł:terapeuta dentystofobi. Dziwaczek z Rawicza :)


G

Do pani dr trafiłam z polecenia dr Mączyńskiego z Ratajczaka(bo przestałam pracować w Poznaniu). Pani Dr Kazałło wyleczy każdą z lęku dentysty, bo u niej nie boli. Powinna się nazywać DR NIEBOLI, a nie Kazałło. :) Anitka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie