lek. wet.

Karolina Wieraszka

Weterynarz

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Witam serdecznie na moim profilu.

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Po studiach ponad pół roku spędziłam na…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam serdecznie na moim profilu.

  Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Po studiach ponad pół roku spędziłam na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na UP w Lublinie gdzie pogłębiałam swoją wiedzę z zakresu chirurgii i stomatologii. Kolejne lata przepracowałam w całodobowej lecznicy dla zwierząt w Łodzi oraz w przychodni weterynaryjnej w Zgierzu.
  Weterynaria jest moją pasją życiową. W 2014 roku zdobyłam tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Dodatkowo interesuję się leczeniem i behawioryzmem tchórzofretek. Od prawie 15 lat posiadam te zwierzęta w domu.
  W 2013 roku otworzyłam własną przychodnię weterynaryjną specjalizującą się w leczeniu i drobnej chirurgii psów, kotów, fretek, zajęczaków i gryzoni. Przychodnia dysponuje sprzętem do badań krwi, badań moczu, USG, badań otoskopowych i mikroskopowych, sanacji jamy ustnej i elektrokoagulacji. Nasz szpital wyposażony jest w inkubator, maty grzewcze oraz koncentrator tlenu. Staram się sukcesywnie doposażać przychodnię, by zapewnić jak najbardziej kompleksową opiekę naszym pacjentom.

  Jako lekarz zapraszam do siebie wszystkie futrzaki z większymi i mniejszymi problemami. Zrobię co w mojej mocy by ich "pieskie życie" nabrało znowu kolorów.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ogromnie polecamy Panią Doktor! Jeździliśmy po całej Łodzi diagnozując kota pozostawionego na sterydach, Pani Doktor wprowadziła porządek i rzetelną diagnozę i leczenie, o potrzebie którego nawet byśmy nie wiedzieli. Nareszcie możemy odsapnąć, bo mamy lekarza z sercem, pasją, empatią i ogromną wiedzą. Pani Doktor zawsze poświęca nam dużo czasu, wyjaśnia wszystko przystępnie, potrafi też sama z siebie zadzwonić z nowymi wieściami weterynaryjnymi odnośnie naszego problemu. Pani Doktor jest też zaangażowana w projekty edukacyjne i naprawdę Jej zależy! Super połączenie perfekcjonizmu, wiedzy i miłości do zwierząt. Dziękujemy i polecamy ogromnie!

 • I

  Rewelacyjna, fachowa pomoc Pan doktor. Mój kotek dopiero w tym gabinecie został zdiagnozowany, w kilku poprzednich nikt nawet nie zbadał, czy Kicuś ma drożne kanaliki łzowe i czemu choruje. Wypisywano leki, krople i inne produkty, a ja nie wiedziałam, co mu jest i się martwiłam. Pani Wieraszka podczas pierwszej wizyty szczegółowo zbadała pacjenta i zajęła się nim kompleksowo. Polecam wizytę każdemu właścicielowi czworonoga, ponieważ poprzedni lekarze dbali tylko o swój stan portfela.. Iza.

 • M

  Wspaniali i pełni profesjonalizmu oddani Lekarze i cały zespół. Miłe, cudowne podejście i cierpliwość do pacjenta oraz do opiekuna zwierzaka. Polecam wszystkim, którym zależy na zdrowiu swojego pupila. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc Tosi i wielkie serce. Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Bednarska.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, nasza kotka bardzo szybko ją zaakceptowała. Wizyta była dość długa, wykonano usg i badania moczu - wyniki dostępne od ręki umożliwiły szybką diagnozę i dobranie odpowiedniego leczenia. Polecam!

 • Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!!! Mieliśmy to szczęscie, że Pani doktor jest naszym pierwszym weterynarzem i nasza sunia od razu trafiła we wspaniałe ręce. Dziękujemy!!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Karolina jest osobą spokojną i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Szczegółowy wywiad badanie z diagnozą bardzo trafne i pozwala na wyleczenie. Dobry kontakt z opiekunami pacjenta odpowiada na wszystkie dodatkowe pytania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią doktor Karolinę Wieraszkę. Jest lekarzem z powołania, ma świetne podejście do zwierząt i ich opiekunów. A co najważniejsze, potrafi postawić diagnozę i dobrać leki tak, by wyleczyć i zminimalizować skutki uboczne. Dzięki Pani doktor Sonia mogła rozstać się ze sterydami, odzyskała zdrową skórę i piękną sierść. Znów jest radosnym pieskiem. Dziękujemy:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo cieszę się,że ,,znalazłam"Panią Karolinę wertując strony internetowe.Wchodząc do tej kliniki czuje się ,że pracują tam osoby kochające zwierzęta,a to chyba najważniejsze dla zakochanych w swoich pupilach właścicieli.Moja młodsza suczka-cavalierka Molly przeszła dwa tygodnie temu w klinice sterylizację-wychodząc po dwóch godzinach pobytu w klinice na zabiegu,na własnych łapkach,a na drugi dzień była już w doskonałej formie.Mam poczucie będąc pod opieką Pani Karoliny ,że moje psy są zaopiekowane,a w razie problemów otrzymam rzetelną pomoc i fachową poradę.Zdecydowanie polecam!!!

 • K

  Pani Karolina Wieraszka cierpliwie i dogłębnie zajęła się moim psem. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania oraz poświęciła nam tyle czasu ile było to potrzebne. Koszt wizyty był naprawdę niewielki, a porady Pani Karoliny niezwykle cenne. Jestem właścicielką Westa, któremu doskwiera alegria ( m.in. lizanie łapek ) i myślę, że w końcu znalazłam kogoś kto profesjonalnie zajmie się moim pupilem. Byłam już u wielu weterynarzy, ale żaden z nich nie podszedł do psa z takim dobrym nastawieniem i wiedzą.

 • M

  Nie jestem zaskoczona taką ilością tak dobrych opinii o pani Karolinie, to doskonały fachowiec a przy tym nie brakuje jej empatii i cierpliwości do pacjentów i ich opiekunów, nawet tak przewrazliwionych jak ja :) Dla mnie niezwykle ważne jest to, że o każdej porze dnia mogę liczyć na telefoniczną radę, wsparcie i wskazówkę. Mam pełne zaufanie do pani Karoliny i powierzając jej leczenie mojego zwierzaka pewność, że zostanie wyleczony z każdej dolegliwości i choroby.