Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ZdroFiz Karolina Borawska-Zdrowowicz
ul. gen. W. Sikorskiego 104, Łomża

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Karolina Borawska-Zdrowowicz tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie zdobywałam w g...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: ZdroFiz Karolina Borawska-Zdrowowicz Inny

Do p. Karoliny zgłosiłam się z powodu niewydolności krążeniowej żył powierzchniowych kończyn dolnych. Chodziło zwłaszcza o lewą nogę, grubszą o 3 cm od prawej. Czułam w niej dziwne pulsowanie, mrowienie, częste kurcze. Pierwsze dwie wizyty to był masaż, po którym łydka "zeszczuplała" o 1 cm. Potem poddałam się zabiegom hirudoterapii czyli terapii pijawkami lekarskimi. Pani Karolina dokładnie wyjaśniła na czym polega terapia, ile zabiegów powinno mieć miejsce, w jakich punktach ciała i dlaczego właśnie tam trzeba pijawki umieszczać. Po 7 wizytach mogę każdemu polecić właśnie ten zabieg. Zniknęły przykre dolegliwości lewej nogi, znacznie zmniejszyła się marwica w okolicy kostki, dodatkowo obniżył się poziom cukru we krwi. Samo przystawienie pijawek nie jest ani bolesne, ani stresujące. Leciutkie ukłucie i tyle. Polecam gorąco p. Karolinę i leczenie różnych dolegliwości przy pomocy sympatycznych zwierzątek pijawek.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Karolina dba o mój kręgosłup regularnie od 3 lat. Jest profesjonalna i skuteczna, a co ważne, zaangażowana w pomoc pacjentowi. Po każdej wizycie widać efekty i jest ulga w bólu. Polecam każdemu!

Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Inny

Do Karoliny trafiłam po nie trafionej fizjoterapii. Kolnano w bardzo złym stanie. Jej profesjonalizm oraz cudowne, ciepłe terapeutyczne dłonie, a także miłe troskliwie podejście do pacjenta, doprowadziły moje kolano do dobrego stanu. Całym sercem gorąco polecam Panią Karolinę każdemu kto ma problemu ortopedyczne. Teraz żegnamy się. Szkoda. Nie zapomnę. I te dłonie...
Życzę Pani powodzenia w nowym miejscu.
- Karolina najlepsze przed Tobą -


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z całego serca polecam wszystkim rehabilitację u Pani Karoliny. Przez dwa lata
po każdej nocy budziłam się ze zdrętwiałymi i opuchniętymi palcami prawej dłoni i sądziłam że nie da się już z tym nic zrobić. Jednak Pani Karolina odrazu wiedziała gdzie leży problem i powiedziała że da się mnie wyprowadzić z tego stanu. Efekt terapii odczułam już po pierwszym spotkaniu, bo ręka drętwiała już tylko co kilka dni. Obecnie po paru spotkaniach (dosłownie 5-ciu) zapomniałam o drętwieniu dłoni. Pani Karolino bardzo dziękuję za fachową pomoc i empatyczne podejście.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Inny

Do Pani Karoliny trafiłem z rwą kulszową. Już po pierwszym zabiegu terapii manualnej mogłem się wyprostować i chodzić. W trakcie kilku następnych zabiegów problem praktycznie usunięty. Zastosowane techniki terapii manualnej oraz sprzętu adekwatne to skali problemu. Po suchym igłowaniu radykalna zmiana napięcia mięśni łydki. Pani Karolina to świetny i profesjonalny fachowiec, który w pełni potrafi zaangażować się w problemy pacjenta. Skuteczna w swoim działaniu, z dużą wiedzą i pasją. W stosunku do mnie wykazała się pełnym zaangażowaniem oraz zakończyła rehabilitacje z kompletem ćwiczeń do samodzielnego stosowania oraz z radami co robić żeby sobie nie zaszkodzić. Jednym zdaniem Pani Karolina czyni cuda i zdecydowanie mogę polecić każdemu przy dużych problemach jak mój oraz tych mniejszych też.


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie chodzi tylko oto, żeby było miło. Bo jest miło pogadać. Miałem coś z powłokami klatki piersiowej - nie znam fachowej nazwy. Kłucie w okolicy serca, ponieważ miałem kiedyś ablację,Mieliście tak kiedyś, że ktoś patrzy w dokumentację, czyta, a potem podchodzi do ciebie i dotyka cię w dwóch miejscach między żebrami tam gdzie boli? Tego nie było w opisie. Po pięciu wizytach przestałem uciskać na przestrzeń międzyżebrową przy stole i podczas jazdy samochodem. Pani Karolina korzysta, ze wszystkich dostępnych nowoczesnych urządzeń, ale przede wszystkim jest to terapia manualna. Dziękuję, szkoda, że razem nie dokończymy stawu przy CzW. Powodzenia w nowym miejscu.

mgr Karolina Borawska-Zdrowowicz

Dziękuję za opinie, zapraszam na Podlasie


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji rehabilitacja ortopedyczna

Trafiłem do Pani Karoliny z urazem achillesa i kilkoma innymi przypadłościami sportowymi. Po miesiącu spotkań 3x w tygodniu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że dawno nie spotkałem tak zaangażowanego specjalisty w swojej dziedzinie, którego praca i wiedza wyprowadzają mnie skutecznie z kontuzji. Serdecznie pozdrawiam i zdecydowanie polecam.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji fizjoterapia

W krótkim okresie czasu, dwukrotnie byłem pacjentem Pani Karoliny - mięsień dwugłowy uda oraz kręgosłup. Kilka wizyt i po problemach. Zdecydowanie polecam


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji rehabilitacja

Pani Karolina ma świetne podejście do pacjenta i jej terapia przynosi efekty. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Pani Karoliny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Karolina Borawska-Zdrowowicz tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie zdobywałam w g...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

Najczęściej zadawane pytania