Adresy (2)

Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz
Karol Piasecki psycholog


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
52 525..... Pokaż numer

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł

Psychoterapia (opis) • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Blik, Przelew na konto

Płatności dokonujemy przelewem na konto lub BLIK, dane prześlę po zapisaniu się na wizytę. Przelewu dokonujemy najpóźniej dobę przed wizytą. W sytuacji anulowania spotkania na dłużej niż dobę przez spotkaniem, zwracam całą kwotę w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli anulowanie nastąpi na krócej niż dobę, nie zwracam pieniędzy - podobnie, jeśli spotkanie się nie odbędzie i nie będę powiadomiony. W sytuacji, gdybym ja anulował sesję, oddaję całość bez względu na czas anulowania.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i terapeutą. Pomagam w sytuacji obniżonego nastroju (depresji, "doła", ciągnącego się smutku), lęków (nerwic), nieradzeniu sobie z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychologiczna


Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz

120 zł

Karol Piasecki psycholog

Czas sesji: ok 50 minut. Jest to spotkanie wstępne, podczas którego możemy określić temat do ewentualnej dalszej pracy na podstawie zgłaszanej trudności.


Konsultacja online


120 zł

Konsultacje online

Konsultacja odbywa się przez Skype, Messenger, WhatsApp, telefon.
Czas sesji: ok 50 minut. Jest to spotkanie wstępne, podczas którego możemy określić temat do ewentualnej dalszej pracy na podstawie zgłaszanej trudności.
Po zapisaniu się, przesyłam numer konta do przelewu.


Psychoterapia


Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz

120 zł

Karol Piasecki psycholog

Czas sesji: ok 50 minut. Psychoterapia to działanie nastawione na przepracowanie problemów i trudności zgłaszanych przez pacjenta. Pracę psychoterapeutyczną zaczynamy od 2-3 spotkań konsultacyjnych, na których ustalamy zasady i obszar współpracy.120 zł

Konsultacje online

Sesja odbywa się przez Skype, Messenger, telefon, WhatsApp - do wyboru. Czas sesji: ok 50 minut. Psychoterapia to działanie nastawione na przepracowanie problemów i trudności zgłaszanych przez pacjenta. Pracę psychoterapeutyczną zaczynamy od 2-3 spotkań konsultacyjnych, na których ustalamy zasady i obszar współpracy.
Płatność wykonujemy przed sesją.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online psychoterapia

Atmosfera przyjazna, wspierająca. Konkretne wyjaśnienia, dobre pytania. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog psychoterapia

Chyba większość wizyt u psychologa jest stresująca, ale pan Karol doskonale potrafi rozładować napięcie i stworzyć dobrą atmosferę. Szczegółowo wyjaśnia wszystko co potrzeba. Szuka razem z pacjentem jak najlepszych rozwiązań. Do tego jest naprawdę cierpliwy i w 100% zaangażowany. Polecam całym sercem!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog konsultacja psychologiczna

Bardzo denerwowałem się wizytą u Pana Karola ale po wejściu do gabinetu poczułem spokój i otworzyłem się ze wszystkich problemów. Mam nadzieję że nadal tak będzie . Polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog konsultacja psychologiczna

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Karola. Bardzo pomógł mi zrozumieć pewne sytuacje, z którymi przyszło mi się zmagać i poradzić sobie z nimi. Na początku trudno było opowiadać o swoich problemach, natomiast okazało się, że empatia i profesjonalizm Pana Karola pomogły przełamać obawy. Trafiłam na fantastycznego terapeutę, mogę polecić go każdemu. Dziękuję za pomoc!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pan Karol wie co robi. Chce pomóc i staje na wysokości zadania. Wystarczyło kilka sesji, żeby pomógł mi zlokalizować źródło problemu i znaleźć rozwiązanie. Ma niesamowitą wiedzę, którą z pasją potrafi wykorzystać dla dobra pacjenta. Z czystym sumieniem polecę go każdemu, kto będzie potrzebował takiego specjalisty.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog

Pan Karol od początku wzbudza zaufanie. Podoba mi się zaproponowana metoda terapii, jest ona inna od wszystkich tych, z którymi zetknęłam się do tej pory. Po sesjach z Panem Karolem czuję się zawsze lepiej. Czuję, że tym razem wybrałam dobrze i idę w dobrym kierunku. Pan Karol to profesjonalista, a przy tym miły, serdeczny człowiek z empatią. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za każdą jedną sesję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online psychoterapia

Korzystam z pomocy Karola w formie Online. To inteligentny, konkretny i zaangażowany profesjonalista, który nie raz pomógł mi spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Poza tym szczerze polecam formę terapii na Skype oraz komfort domowego zacisza, szczególnie w tak trudnym czasie jakim jest Pandemia. W mojej opinii nasze wirtualne spotkania niczym nie ustępują tradycyjnej formie, a dobrze znane mi otoczenie sprzyja refleksji w trakcie sesji.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog

Od zakończenia procesu terapeutycznego z Karolem minęło prawie pół roku. Po tym czasie, jako osoba nieco juz zdystansowana, pragnę podzielić się swoimi wrażeniami odnośnie psychoterapii.
Przede wszystkim, Karol jest terapeutą niesamowicie cierpliwym. Wybierając się jednak do jego gabinetu, trzeba mieć świadomość, że to co usłyszymy, może początkowo być dla nas niewygodne. Jednocześnie można liczyć na swobodę w wyrażaniu własnych emocji oraz istotne zaangażowanie terapeuty. Chociaż czasami miałam ochotę wyjść oknem bez pożegnania (okno jest bliżej niż drzwi), to od siebie mogę powiedzieć, że nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w gabinecie. Odkrywanie swojej osoby przed kimś nie jest łatwe, ale w gabinecie nigdy nie czułam się oceniana, bez względu na treść mojej wypowiedzi. Karol potrafi skupić się na tym, co istotne. Jest rzetelnym profesjonalistą z racjonalnym podejściem, jednocześnie potrafi się zaangażować i zrozumieć klienta. Terapia indywidualna nie polega jedynie na tym, że zostajemy sam na sam z terapeutą, który pociesza nas, powtarzając "wszystko będzie dobrze". Indywidualny charakter spotkania w wykonaniu Karola polega na dostosowaniu sposobu rozmowy do aktualnych potrzeb pacjenta. Podjęcie terapii i wytrwanie w tej decyzji nie było proste, po czasie jednak uważam, że jest to jeden z lepszych wyborów spośród wszystkich świadomie przeze mnie dokonanych. Każdemu, kto się waha, polecam umówić się na wizytę, by mógł sam się przekonać, że Karol jest osobą wyrozumiałą, elastyczną, wrażliwą na potrzeby klienta oraz godną zaufania. I proszę mieć na uwadze, że terapia trwa przede wszystkim podczas codziennego życia, nie tylko podczas samego spotkania. Po zakończonym procesie terapeutycznym rozumiem mechanizmy kierujące moimi zachowaniami, mam więcej wyrozumiałości dla swojej osoby, a także potrafię od siebie wymagać. Wiem, co, jak oraz dlaczego dzieje się w mojej głowie. Po czterech latach depresji odbiłam się od dna i zaczęłam doceniać wartość życia. Całym sercem polecam, nawet (a raczej tym bardziej) osobom wstydliwym i zrozpaczonym. Karol to profesjonalista, na którego można liczyć.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog konsultacje psychologiczne

Pan Karol to człowiek, z którym chce się rozmawiać. Już po pierwszej wizycie wiem, że będę chciał korzystać z jego usług, a co więcej, będę go polecać. Pan Piasecki poświęcił mi więcej czasu niż to planowano i nie wziął za to dodatkowej opłaty, co mógł zrobić. Jednym słowem: polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog konsultacje psychologiczne

Mój syn był bardzo zadowolony z wizyty u Pana. Syn lepiej podchodzi do obecnej sytuacji Po rozmowie z Panem całkiem inaczej podchodzi do rzeczywistości i jest pozytywnie nastawiony .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

16 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od prawie roku, bezustannie czuję ogromny stres przez sytuację osobiste. Stres ten, oprócz zwykłego uczucia niepokoju, jest znacznie nasilony, od początku towarzyszą mi przy tym co jakiś czas duszności, od niedawna również wystąpiły mdłości i podwyższona temperatura, ból głowy oraz osłabienie w dniu dostania okresu. Do tego nie pozwala mi skupić się na prawie niczym, odbiera chęć do większości czynności, znacznie psuje nastrój. Jak mogę sobie z tym radzić?

  Dzień dobry,
  może Pani wybrać wiele dróg. Sporo osób korzysta z pomocy psychologicznej - kilku spotkań, albo psychoterapii, jeśli trudnosc jest "głębsza". Czasami wystarczy poradnik samopomocowy, albo trening relaksacji. Jednak Pani wskazuje objawy z ciała. Dla świętego spokoju warto pójść do lekarza i domagać się porządnych badań i myślę, że jeśli tu "wszystko gra" proszę zapisać się na konsultację z psychologiem. Jeśli lekarz powie, że to na pewno nerwica, warto wskazać, że żadna nerwica nie chroni przed chorobą. Nad stresem zawsze możemy popracować. Pozdrawiam serdecznie, Karol Piasecki

  mgr Karol Piasecki

 • Proszę o poradę. Jestem przed miesiączka i od tygodnia jestem okropna. Stałam sie agresywna, wybuchowa, zaczełam rzucac rzeczami w partnera w powietrze, jedzeniem. Zachowanie istne wariatki, nigdy tak nie robilam i nie wiem co sie ze mna dzieje. Mam siebie dosc, staram sie liczec do 10 i dziala,ale potem po chwili pojawi sie kolejna zapalka i mam wrazenie ze inaczej niz rzuceniem czyms nie uslyszy mnie partner. Nie naleze do osob spokojnych,ale nigdy sie tak nie zachowywalam. Czy mozliwe ze nie jest to wina nadchodzacej miesiaczki a tego ze jestesmy w domu od 2 tyg ? (kwarantanna) Partner powiedzial mi ze ma mnie dosc i ze wyjedzie do rodzicow. Czuje sie zalamana.

  Dzień dobry,
  Ostatnio często spotykam się z podobnymi trudnościami. Mam na myśli to, że 2 tygodnie w jednym miejscu może wpływać w przedziwny sposób na każdy związek. Nawet przy wcześniejszych nasileniach złego nastroju przed miesiączką, teraz sytuacja jest inna. Warto prześledzić (samodzielnie lub z psychologiem), jak przebiega to złoszczenie się i wyłapywać pierwsze momenty, kiedy ono zaczyna się, tak aby przerwać ten mechanizm.
  Pozdrawiam Karol Piasecki

  mgr Karol Piasecki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i terapeutą. Pomagam w sytuacji obniżonego nastroju (depresji, "doła", ciągnącego się smutku), lęków (nerwic), nieradzeniu sobie z...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania