Karol Dudzik, stomatolog Elbląg

lek. dent. Karol Dudzik

Stomatolog

4 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Związku Jaszczurczego 12 E, Elbląg
Praktyka Stomatologiczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Stomatologiczna mleczak do wyrwania

Słowa 8 latka - mamo bylo super. Chcę tylko do tego Pana chodzić. Tak więc nie muszę już nic więcej pisać. Powiem tylko że dziecko balo się strasznie ????


J
Użytkownik zweryfikowany

Leczylam zeba kanalowo rok temu. Profesjonalnie, bez bolu, Pan doktor wszystko dokladnie wyjasnil. Z zebem nie ma jakichkolwiek problemow. Z czystym sumieniem polecam! Stomatolog z powolania!


Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do tej przychodni przez czysty przypadek aby mikroskopijnie przeleczyć kanał w zębie i po pierwszej wizycie u Pana Karola podjełam decyzje ,aby zrezygnować z mojego dentysty i zrobić mostek u niego.Wizyta u Karola to prawdziwa przyjemność ,młody człowiek dba o to aby każdy wyszedł zadowolony z jego usług jest profesjonalistą w zawodzie ,nie spieszy się jak inni dentyści aby szybko jest dokładny ,i sprawia ,że strach czy ból nie ma miejsca .Ja jestem pod wielkim wrażeniem i z czystym sumieniem polecam go każdemu zarówno znajomym jak i mojej rodzinie-spróbujcie wizyta u dentysty nie musi być przykra -Pan Dudzik zapewni Ci komfort usługi dentystycznej.


D
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec mimo młodego wieku. Przesympatyczny, z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Córka wcześniej panicznie bała się dentysty, a odkąd trafiłyśmy do p. Karola chodzi chętnie i bez żadnych oporów, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Dusza człowiek.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie