mgr

Kamila Wesołowska - Budnik

Psycholog, Terapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Uprzejmie proszę o rejestrowanie się przez kalendarz wizyt dostępny na stronie. W przypadku wizyty małżeńskiej/pary proszę o rezerwacje 2 godzin.

Swoją pracę traktuję…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Psychologiczny

  LOGMED ul.Pustachowska 1, parter G 6
  62-200 Gniezno, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia rodzinna ( 110min.) 200 zł
  Psychoterapia par/małżeństw (110min.) 200 zł
  Konsultacja/ psychoterapia dla rodzin (110min.) 200 zł
  Psychoterapia i wspomanganie rozwoju sportowców 150 zł
  Psychoterapia indywidualana (55min.) 100 zł
  Konsultacja/porada psychologiczna indywidualna (55min.) 150 zł
  Konsultacja/ prorada psychologiczna dla par/małżeństw ( 110min.) 200 zł
  Konsultacje dla sportowców, trenerów, rodziców dzieci trenujących sport 150 zł

  więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Uprzejmie proszę o rejestrowanie się przez kalendarz wizyt dostępny na stronie. W przypadku wizyty małżeńskiej/pary proszę o rezerwacje 2 godzin.

  Swoją pracę traktuję z pasją. Polepszenie funkcjonowania swoich Klientów, ich nowe, lepsze spojrzenia na własne życie, daje mi ogromną satysfakcję, poczucie sensu i zadowolenia z pracy.

  Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Obecnie certyfikuję się w obszarze psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu. Ukończyłam kurs podstawowy oraz zaawansowany i nadal kontynuuję szkolenie zawodowe. W przyszłości pragnę uzyskać certyfikat psychoterapeuty oraz doradcy systemowego akredytowany przez WTTS. Moja praca jest superwizowana przez psychoterapeutę WTTS.

  Ukończyłam również kurs z zakresu Przygotowania Pedagogicznego w Poznaniu. Dzięki temu nabrałam doświadczenia i umiejętności w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną. Rozumiem i znam ich potrzeb i trudności wynikających z poszczególnych faz rozwoju.

  Ukończyłam w styczniu 2015 roku studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzę treningi mentalne dla sportowców.

  Poza tym w kręgu moich zainteresowań jest również pomoc osobom mającym trudności w koncentracji uwagi, procesach zapamiętywania, motywacji do działania. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie w Instytucie EEG w Warszawie i prowadzę treningi EEG Biofeedback dla dzieci, dorosłych oraz sportowców.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zaczynając terapię liczyłam że będzie trwała 3 tygodnie i moje problemy znikną ;). Minął rok i wiem, że terapia to jedno z moich najważniejszych doświadczeń. Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi, że rozmową da się leczyć - wyśmiałabym, ale po prawie roku wiem, że to działa. Bardzo polecam panią Kamilę. Jest osobą bardzo ciepłą, otwartą. Przebywając w gabinecie nie czuję oporu, żeby się otworzyć, wyżalić a nawet wypłakać. Bardzo przywiązałam się do Pani Kamili - do takiego stopnia że trudno będzie mi się z nią rozstać. Dziękuję z całego serca:)

 • Cudowna,ciepła kobieta! Zawsze znajdzie dobre rozwiązanie,potrafi dużo rzeczy uzmysłowić i pokazać. Polecam każdemu:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pani Kamili raz:)Wyzaliłam się jej jak nikomu innemu,wypłakałam..Pani Kamila potrafi słuchac i dac konkretne wskazowki,poradzic w sytuacji,ktora na pierwszy rzut oka wydaje się cięzka...baaardzo mi pomogła,zmieniłam swoje podejscie do pewnych spraw;) Szczerze polecam Pania Kamilkę nie wahajcie się jak macie jakieś problemy,z ktorymi nie mozecie sobie dac rady.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Każdemu, kto jeszcze się waha, czy poprosić o pomoc psychologa, polecam serdecznie wizytę u Pani Kamili! Ja wahałam się zbyt długo. Pani Kamila potrafi cierpliwie słuchać, ale przy tym nie ocenia i nie daje gotowych recept na rozwiązanie problemu. Potrafi tak umiejętnie poprowadzić terapię, że poprzez zadawanie trafnych pytań, sama zrozumiałam co jest ze mną nie tak i co muszę zmienić, aby czuć się lepiej sama z sobą Teraz zdecydowanie lepiej radzę sobie z własnymi myślami i emocjami oraz inaczej postrzegam zarówno świat, jak i otaczających mnie ludzi. Serdecznie polecam pomoc Pani Kamili.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Osoba bardzo ciepła i serdeczna, umie wysłuchać drugiego człowieka i sprawiedliwie oceniająca. Dziękuję

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie czułam sie juz znacznie lepiej, pani psycholog jest bardzo spotrzegawcza, ma cos w sobie co pozwala mówić o wszystkim bez leku i problemu, atmosfera w gabinecie jest miła a pani psycholog to calkowita profesjonalistka. Polecam wszystkim bardzo serdecznie, nie pożałuje. Jestem pewna ze na pewno Wam pomoze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo pomocna i ciepła osoba, potrafi pokazać wiele aspektów których nie jesteśmy świadomi a które posiadamy. polecam.

 • Pani Kamila posiada miłą aparycję która bezsprzecznie ułatwia z nią kontakt. Jej swoboda w prowadzeniu dialogu w parze, z zaangażowaniem i wnikliwą analizą problemu, czyni z niej świetnego terapeutę. Szczerze polecam, zwłaszcza jeśli jest to nasz pierwszy kontakt z psychologiem.

  mgr Kamila Wesołowska - Budnik2014-02-19

  Bardzo dziękuję Panie Grzegorzu. Pozdrawiam.

 • Jestem po rozwodzie, przez wiele lat byłam smutna, przygnębiona i zamknięta w sobie, korzystałam z porad kilku psychologów jednak po 2 - 3 wizytach rezygnowałam bo miałam wrażenie, że to i tak niczego nie zmienia. Z dzisiejszej perspektywy moim szczęśliwym dniem był ten, w którym trafiłam do Pani Kamili, ciepłej, serdecznej osoby, przy której potrafiłam otworzyć się tak jak przed samą sobą. Rozmowy z Panią Kamilą dawały mi nadzieję, że życie może być kolorowe i szczęśliwe, choć nie ukrywam, że były też chwile zwątpienia, ale profesjonalizm Pani Kamili i moja praca nad sobą sprawiły, że moje życie dzisiaj wygląda zupełnie inaczej. Pomimo,że wszystko wokół mnie pozostało bez zmian, zmieniło się wszystko. Zdałam sobie sprawę, że dużo naprawdę zależy ode mnie. Chcę zwrócić się do osób zagubionych, tych którzy nie wierzą w siebie, tych którzy mają poczucie że nic nie ma sensu, żeby dały sobie szansę na osiągnięcie szczęścia a Pani Kamila jest wspaniałą osobą, która skutecznie może w tym pomóc. Jestem wdzięczna Pani Kamili za dotychczasową pomoc i chcę podziękować za to, że po prostu jest.
  Marzena.

  mgr Kamila Wesołowska - Budnik2014-01-16

  "Pomimo, że wszytko wokół mnie pozostało bez zmian, zmieniło się wszytko" - tym zdaniem oddaje Pani pięknie sens psychoterapii :) Bardzo dziękuję Pani Marzeno!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest miłą ciepła osobą, widać, że ze wszystkich sił chce pomóc. Da śię odczuc,że nie robi tego dla zysku tylko to my pacjenci jesteśmy najważniejsi. Ja osobiście chciałam sie już poddać a dzięki Pani psycholog wiem, że dam radę, że jestem odpowiedzialna za swoje zycie i w końcu zaczynam wierzyc w siebie. Lekarz z powołania w 100 % szczerze polecam.

  mgr Kamila Wesołowska - Budnik2014-01-16

  Bardzo dziękuję, że podzieliła się Pani swoją opinią odnośnie naszych spotkań. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo dobrego !