Kamila Wesołowska - Budnik

Psycholog, Terapeuta

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Uprzejmie proszę o rejestrowanie się przez kalendarz wizyt dostępny na stronie. W przypadku wizyty małżeńskiej/pary proszę o rezerwacje 2 godzin. Swoją pracę traktuję z pasją. P... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Psychologiczny

  LOGMED ul.Pustachowska 1, I piętro gabinet G 11
  62-200 Gniezno, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia rodzinna ( 110min.) 200 zł
  Psychoterapia par/małżeństw (110min.) 200 zł
  Konsultacja/ psychoterapia dla rodzin (110min.) 200 zł
  Psychoterapia i wspomanganie rozwoju sportowców 150 zł
  Psychoterapia indywidualana (55min.) 100 zł
  Konsultacja/porada psychologiczna indywidualna (55min.) 100 zł
  Konsultacja/ prorada psychologiczna dla par/małżeństw ( 110min.) 200 zł
  Konsultacje dla sportowców, trenerów, rodziców dzieci trenujących sport 100 zł

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Uprzejmie proszę o rejestrowanie się przez kalendarz wizyt dostępny na stronie. W przypadku wizyty małżeńskiej/pary proszę o rezerwacje 2 godzin.

Swoją pracę traktuję z pasją. Polepszenie funkcjonowania swoich Klientów, ich nowe, lepsze spojrzenia na własne życie, daje mi ogromną satysfakcję, poczucie sensu i zadowolenia z pracy.

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Obecnie certyfikuję się w obszarze psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu. Ukończyłam kurs podstawowy oraz zaawansowany i nadal kontynuuję szkolenie zawodowe. W przyszłości pragnę uzyskać certyfikat psychoterapeuty oraz doradcy systemowego akredytowany przez WTTS. Moja praca jest superwizowana przez psychoterapeutę WTTS.

Ukończyłam również kurs z zakresu Przygotowania Pedagogicznego w Poznaniu. Dzięki temu nabrałam doświadczenia i umiejętności w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną. Rozumiem i znam ich potrzeb i trudności wynikających z poszczególnych faz rozwoju.

Ukończyłam w styczniu 2015 roku studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzę treningi mentalne dla sportowców.

Poza tym w kręgu moich zainteresowań jest również pomoc osobom mającym trudności w koncentracji uwagi, procesach zapamiętywania, motywacji do działania. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie w Instytucie EEG w Warszawie i prowadzę treningi EEG Biofeedback dla dzieci, dorosłych oraz sportowców.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Każdemu, kto jeszcze się waha, czy poprosić o pomoc psychologa, polecam serdecznie wizytę u Pani Kamili! Ja wahałam się zbyt długo. Pani Kamila potrafi cierpliwie słuchać, ale przy tym nie ocenia i nie daje gotowych recept na rozwiązanie problemu. Potrafi tak umiejętnie poprowadzić terapię, że poprzez zadawanie trafnych pytań, sama zrozumiałam co jest ze mną nie tak i co muszę zmienić, aby czuć się lepiej sama z sobą Teraz zdecydowanie lepiej radzę sobie z własnymi myślami i emocjami oraz inaczej postrzegam zarówno świat, jak i otaczających mnie ludzi. Serdecznie polecam pomoc Pani Kamili.

 • bardzo dobry

  Osoba bardzo ciepła i serdeczna, umie wysłuchać drugiego człowieka i sprawiedliwie oceniająca. Dziękuję

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie czułam sie juz znacznie lepiej, pani psycholog jest bardzo spotrzegawcza, ma cos w sobie co pozwala mówić o wszystkim bez leku i problemu, atmosfera w gabinecie jest miła a pani psycholog to calkowita profesjonalistka. Polecam wszystkim bardzo serdecznie, nie pożałuje. Jestem pewna ze na pewno Wam pomoze.

 • bardzo dobry

  bardzo pomocna i ciepła osoba, potrafi pokazać wiele aspektów których nie jesteśmy świadomi a które posiadamy. polecam.

 • bardzo dobry

  Jest miłą ciepła osobą, widać, że ze wszystkich sił chce pomóc. Da śię odczuc,że nie robi tego dla zysku tylko to my pacjenci jesteśmy najważniejsi. Ja osobiście chciałam sie już poddać a dzięki Pani psycholog wiem, że dam radę, że jestem odpowiedzialna za swoje zycie i w końcu zaczynam wierzyc w siebie. Lekarz z powołania w 100 % szczerze polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Bardzo dziękuję, że podzieliła się Pani swoją opinią odnośnie naszych spotkań. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo dobrego !

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm połączony w zaangażowaniem i życzliwością.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Dziękuję Pani Agato!

 • bardzo dobry

  Pani Kamila bardzo mi pomogła. Podchodzi do problemu indywidualnie, jest bardzo ciepłą, serdeczną i kompetentną osobą. Myślałam, że z moim problemem będę musiała borykać się bardzo długo, a ku mojemu zaskoczeniu wystarczyła jedna wizyta u pani psycholog a już czuję się dużo lepiej. Zastosowałam się do poleceń i cennych rad pani psycholog i na prawdę widzę dużą poprawę w mojej sytuacji! Jestem bardzo wdzięczna pani Kamili. Serdecznie polecam i pozdrawiam :-)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Dziękuję Pani Iwono! Cieszy mnie to, że zauważa Pani poprawę, czasami wystarczy jedno lub dwa spotkania, żeby spojrzeć na problem trochę inaczej, poszukać rozwiązania i poczuć ulgę.

 • bardzo dobry

  Pani Kamila jest wspaniałą osobą, ciepłą, w pełni zaangażowaną, Potrafi dodać człowiekowi skrzydeł! Osoba o wielkim serduchu. Gdy wychodziłam z jej gabinetu miałam ochotę ją uściskać, gdy widziałam na jej twarzy uśmiech - szczery, cieszący się, że mogła pomóc. Na pewno gdy pojawi się jakiś problem, z którym sama sobie nie poradzę udam się do Pani Kamili ! Dziękuję !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Ja również dziękuję Pani Marto :) Żeby poczuć się lepiej, czasem wystarczy szczera rozmowa...

 • bardzo dobry

  Wysluchalismy kilka cennych rad ,ktore bardzo nam pomogly.Pomimo Wyjatkowego dnia (Wielki Piatek i poznej pory) pani Kamila rozmawiala z nami bardzo dlugo !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Dziękuję. Mam nadzieję, że uda się Państwu te rady wprowadzić i przyniosą one pozytywne konsekwencje dla całej Waszej Rodziny.

 • bardzo dobry

  Cudowna,ciepła kobieta! Zawsze znajdzie dobre rozwiązanie,potrafi dużo rzeczy uzmysłowić i pokazać. Polecam każdemu:)

Najbliższe terminy:

kolejne dni