Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Kościelna 1, Piotrków Trybunalski
Gabinet Prywatny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu
Czapliniecka, Bełchatów Przyjmuje na NFZ
Oddział Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu
Wojska Polskiego 185, Piotrków Trybunalski
SpesMedica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem specjalizującym się w psychiatrii dorosłych. W trakcie szkolenia odbywałem liczne szkolenia kliniczne oraz kursy organizowane w Warsza...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Schizofrenia
  • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Wojska Polskiego 185, Piotrków Trybunalski

150 zł

SpesMedicaKościelna 1, Piotrków Trybunalski

Gabinet Prywatny


Czapliniecka, Bełchatów

Oddział Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych


Wojska Polskiego 185, Piotrków Trybunalski

SpesMedica


Wojska Polskiego 185, Piotrków Trybunalski

150 zł

SpesMedica

Pierwsza konsultacja trwa ok 60 min.Wojska Polskiego 185, Piotrków Trybunalski

150 zł

SpesMedica

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny konsultacja psychiatryczna

Megalomania i brak profesjonalizmu to najbardziej łagodne określenia, jakie mogę przytoczyć. Lekarz został mi polecony jako godny zaufania. Niestety zawiodłam się i to bardzo. Nie słucha pacjenta, nie zapoznał się nawet z historią choroby, od razu przystąpił do zmiany leków, pomimo informacji zwrotnej, że takie już brałam i nie tolerowałam ich dobrze. Kontakt poza prywatnym gabinetem praktycznie żaden. Nawet pomimo tego, że umówił się ze mną na kontakt przez sms. W ten sam sposób miałam otrzymać receptę na kontynuację nowych leków. Pomimo informacji przekazanej lekarzowi że leki kończą się na dniach, czekałam tydzień żeby uzyskać informację, że zwłoka była zamierzona w celach terapeutycznych. Moja opinia na temat własnego samopoczucia została podważona bo śmiałam zwrócić lekarzowi uwagę, że brak kontaktu z pacjentem, na który się umawiał, nie świadczy o poważnym podejściu do pacjenta i jego profesjonalizmie. Na wizycie w niewybredny sposób komentował moje życie osobiste oraz podejmowane decyzje.
Trzykrotnie wystawiał recepty, za każdym razem z błędem w wyliczeniach lub brakiem któregoś z preparatów, które wcześniej mi zalecił. Liczyłam na kontakt z profesjonalistą zwłaszcza, że 150zl za konsultacje nie jest niską kwotą. Niestety do profesjonalistów temu Panu bardzo daleko.

lek. Kamil Kępczyński

Na wstępie dziękuje za opinie Pani Agnieszko. Jednocześnie kilka kwestii wymaga wyjaśnienia. Jeśli chodzi o włączone leczenie, to korekcja leków obejmowała zwiększenie dawki leku już przyjmowanego jak i wprowadzenie nowego, po którym potwierdziła Pani lepsze samopoczucie. Przez ostatnie 1,5 miesiąca jak najbardziej utrzymywaliśmy kontakt zarówno przez SMS jak i telefoniczny, co nie zmienia faktu, iż oczywiście jest on daleki od wizyty w gabinecie. Jeśli chodzi o błędnie wystawioną receptę - rzeczywiście popełniłem go w jednej recepcie (nie trzech jak Pani pisała), przez co nie mogła być ona zrealizowana. Jednak została ponownie wystawiona i z danych z systemu widoczne jest, że została zrealizowana. Co więcej wszystkie recepty i konsultacje popełniłem w ramach wizyty, która odbyła się w lutym bez dodatkowej opłaty zgodnie z umową. Kolejna opłata miała mieć miejsce dopiero przy kolejnej wizycie, jednak jak rozumiem jest już ona nieaktualna. Ewentualne wątpliwości chętnie wyjaśniłbym telefonicznie, jednak od czasu ostatniej recepty nie odbiera Pani telefonu. Pozdrawiam Kamil Kępczyński.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Siedząc pierwszy raz przed gabinetem lekarza psychiatry dopadły mnie wątpliwości - "co ja tu robię? ja? przecież dam sobie radę"... dr Kępczyński wysłuchał uważnie z jakimi problemami się mierzę i wsparcie jakiego mi udzielił było nieocenione..zrozumiałam, że trafiłam w odpowiednie miejsce i do odpowiedniego lekarza. Kolejne wizyty przebiegały w spokojnej atmosferze, Pan dr nigdy nie dał mi odczuć, że mają one jakiś limit czasu, zadawał mi pytania które na długo zapadały mi w pamięć, pozwalały spojrzeć na sprawy z innej perspektywy, "zderzałam się" ze sobą a przez to zaczęłam lepiej się rozumieć. Dzięki Panu dr zaczęłam uczęszczać także regularnie do psychoterapeuty, co przyniosło pozytywny efekt w postaci rezygnacji z farmakoterapii. Mam duży szacunek do Pana dr za jego wiedzę, sposób pracy z pacjentem, atmosferę jaką tworzy w gabinecie i przestrzeń jaką daje do wspólnego poszukiwania dróg dojścia do zdrowia psychicznego.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kamila bo to świetny specjalista. Ma świetne podejście do pacjenta, jest empatyczny.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz i człowiek. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że „stawia mnie na nogi”. Przy doborze leków bierze pod uwagę całokształt mojej osoby, a nie wyłącznie schorzenie w którym się specjalizuje.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny badania psychiatryczne

Jedyny w swoim rodzaju! Ciepły, otwarty, empatyczny, skory do rozmowy. 20 lat szukałam lekarza, który mnie dobrze zdiagnozuje i co najważniejsze idealnie dobierze leki. I stał siè cud! Czujè siè wspaniale, jestem spokojna i prèżna intelektualnie. To zdrcydowanie mój lekarz!!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Bardzo pozytywnie odbieram Pana Kamila. Wizyty przebiegają w spokojnej i miłej atmosferze. Podejście bardzo profesjonalne, polecam z czystym sumieniem.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Początkowo odebrałam p.Kępczyńskiego bardzo pozytywnie, jako pogodnego, ciepłego i kompetentnego lekarza. Lecz z czasem zaczęłam dostrzegać, że rzeczywiste podejście do mnie, jako do pacjentki, kłóci się z tym wizerunkiem. Punkt zwrotny stanowiło zdarzenie, kiedy po mojej zupełnie niewinnej i spokojnej uwadze na temat leku, który znałam, pan Kępczyński brutalnym, niczym nieuzasadnionym tonem głosu napadł na mnie: "Czy ja uważam, że jestem mądrzejsza od niego?" Po czym nastąpiła seria napastliwych pytań, zadawanych tym samym tonem, na które, w tej sytuacji, trudno mi było znaleźć sensowną odpowiedź ponieważ czułam się jak przesłuchiwany przestępca. Przeżyłam szok, który odchorowałam. Nastąpił nawrót depresji, silnych, panicznych lęków. Będąc w tym stanie musiałam pojechać do Łodzi, by poznać wyniki badań po niedawno przebytej chorobie nowotworowej. Było to dla mnie straszne. Dochodziłam do siebie pół roku, z koniecznością powrotu do wysokich dawek leków. Lekarza oczywiście zmieniłam.

lek. Kamil Kępczyński

Dziękuję za opinie Pani Elżbieto. Wspomniany punkt zwrotny dotyczył sytuacji, w której to po raz kolejny zwróciłem uwagę na fakt, iż nie przyjmuje Pani leków zgodnie z moimi zaleceniami, dawkując je wedle własnego uznania, co stwarzało zagrożenie dla Pani życia i zdrowia. Wobec złej współpracy sam proponowałem wówczas zmianę lekarza, a stosowny wpis popełniłem w dokumentacji medycznej. Pozdrawiam Kamil Kępczyński.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SpesMedica

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Kamila. Bardzo mi pomogl. Podczas wizyty byl bardzo mily i empatyczny. Leki ktore mi przepisal dzialaja i bardzo mi pomogly.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam! Pan doktor opiekował się mna podczas pobytu w szpitalu. Jest bardzo elokwentnym i konkretnym lekarzem. Doskonale potrafi rozmawiać z pacjentem, wręcz można powiedzieć, ze rozmowa z Nim pomaga lepiej niż leki, które zaleca. Coraz rzadziej spotyka się młodych lekarzy z taka ogromna pasja do swojej pracy jak doktor Kępczyński. Bardzo mocno polecam !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy osoba leczona farmakologiczne na nerwice nie mogąca funkcjonować bez leków obecnie parogen może przejść na inny bezpieczniejszy lek i zająć w ciążę będąc na lekach

Niestety nie ma bezpiecznego leku u kobiety starającej się o zajście w ciąże. Głównym problemem są działania niepożądane w pierwszym trymestrze, kiedy mogą prowadzić do poronienia lub poważnych wad rozwojowych. W przypadku, gdy kobieta chce zajść w ciąże warto rozważyć alternatywę do leczenia farmakologicznego w postaci psychoterapii. Częstym błędem pacjentów jest stosowanie leków/suplementów ziołowych, które wydają się być bezpieczne jednak również one mogą dawać poważne skutki uboczne. Pozdrawiam.

lek. Kamil Kępczyński

Po 1 wizycie u psychiatry zostały mi przepisane leki (Asertin oiraz Apo-Zolpin) po miesiącu kontrola. W okresie miesiąca było gorzej. Zacząłem widzieć duchy, demony, i ich głosy które namawiają mnie żeby dokonać 2 próbę samobójczą. Udałem się z tym do lekarza, który dał mi nowe leki (Aripilek oraz Relanium a na noc Apo-Zolpin) biorę te leki i dalej bez poprawy dalej chce umrzeć jeszcze jak widze te postacie które strasznie mnie przerazaja to jeszcze gorzej jak do tego krzywdzą mnie i mówią że jestem żły ze mam się zabic i będzie spokoj. co ja mam w takiej chwili zrobic ? dopiero byłem u lekarza psychiatry ? jakieś wskazówki ? Może odstawić wszystkie leki będzie dobrym sposobem ?

Bezwzględnie zgłosić się do najbliższego oddziału psychiatrycznego. Objawy wytwórcze mogą wystąpić po sertralinie, jeżeli były wcześniejsze predyspozycje. Myśli samobójcze i głosy imperatywne są wskazaniem do hospitalizacji.

lek. Kamil Kępczyński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem specjalizującym się w psychiatrii dorosłych. W trakcie szkolenia odbywałem liczne szkolenia kliniczne oraz kursy organizowane w Warsza...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Schizofrenia
  • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania