Umów wizytę Zapytaj lekarza 581 odwiedzin w ciągu 30 dni

Moim celem jest w sposób rzetelny i konkretny - na podstawie wywiadu i badania manualnego - określić przyczynę dolegliwości Pacjenta, aby móc się z nią uporać. Takie podejście terapeutyczne,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Zgłosiłem się z bólem kolan. Szybka diagnoza, poprawne rozpoznanie (dodatkowo sprawdzone przez wizytę u chirurga - USG), wszystko klarownie, jasno i na temat. Byłem co prawda umówiony też do innych fizjoterapeutów, ale przekonał mnie telefon od samego Pana Kamila, który zaproponował inny termin. Dziś coś takiego to rzadkość. Poszedłem i nie żałuję. Polecam wszystkim

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Zgłosilem sie do Pana Kamila ze stwierdzoną przez ortopede dyskopatia L-S. Diagnoza szczerze mówiąc mnie zdziwiła (zmniejszona ruchomość stawów biodrowych) ale Pan Kamil bardzo szczegółowo uzasadnil swoja decyzje. 2 wizyty, zalecone cwiczenia w domu (ogromny plus) i po kilku dnichach juz czuje że plecy coraz mniej bolą. Profesjonalizm, spokojna odpowiedź na każde nawet najbanalniejsze pytanie, indywidualne podejście do pacjenta Pana Kamila budzi ogromny szacunek. Szczerze mogę polecić Pana Kamila jako najlepszego fizjoterapeute.

 • M
  Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Jestem w ciąży i przyszłam do Pana Kamila z bólem prawego zebra i tylu pleców. Jako pierwszy fizjoterapeuta z trzech u których byłam wystawił mi diagnozę co tak naprawdę się dzieje. Co prawda ból narazie nie minął, ale wierze, ze będzie dobrze.

 • W

  Pan Kamil to prawdziwy profesjonalista. Jako jedyny zdiagnozował przyczynę moich problemów z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa i przygotował dla mnie zindywidualizowany plan treningowy.
  Szczerze polecam każdemu, kto szuka fachowca.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: fizjoterapia

  Witam
  Jestem dwa miesiące po złamaniu głowy kości promieniowej. Pomimo dotychczasowej rehabilitacji, wciąż pozostaje pewien deficyt ruchowy w obrębie stawu łokciowego. Pan Kamil fachowo i rzetelnie wytłumaczył na czym polega problem, po czym dał popis swoich umiejętności. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu,już po około 15 minutach wstępnych ćwiczeń dało się zauważyć poprawę. Pełen optymizmu oczekuję na kolejną wizytę. Brawo, polecam z czystym sumieniem.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych wizyt u Pana Kamila, zdecydowanie polecam jeśli ktoś się zastanawia.
  Fachowe podejście do pacjenta, dokładny wywiad i wyjaśnienie problemu, Jeśli to możliwe pokazuje ćwiczenia które można wykonywać samemu w domu by nie wydawać pieniędzy na darmo na kolejne wizyty.
  Pełen profesjonalizm, polecam!

 • Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: dretwienie nogi, przesuniete dyski w odcinku ledzwiowym

  Pan Kamila to 100% profesjonalista. Najpierw wyjasnia przyczyne, dokladnie opisujac zaobserwowane zjawisko, nastepnie zadaje cwiczenia do wykonania w domu. Dzieki pelnemu zrozumieniu urazu i zadanym cwiczeniom, szybciej wraca sie do zdrowia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anatomica Centrum Rehabilitacji

  Bardzo polecam pana Kamila jako rehabilitanta. Uważam, ze jest świetnym specjalista. Szczegółowo tłumaczy przyczyny i skutki urazu (np na modelu lub w internecie), podaje zakres ćwiczeń do przeprowadzania w domu, nie naciska na kolejne wizyty. Ma duzo cierpliwości, wrażliwości, kieruje sie przede wszystkim dobrem pacjenta. Pomimo urazu sa to wizyty w bardzo miłej atmosferze, po których widac postępy. Szczerze polecam pana Kamila jako rehabilitanta.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny fachowiec i bardzo przyjazny człowiek. Bardzo dogłębny wywiad pozwolił szybko namierzyć problemy i od razu rozpocząć działanie z efektami. Mogę z czystym sumieniem polecić.

 • W
  Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: ból kręgosłup

  Serdecznie polecam Pana Kamila! To świetny specjalista, posiadający ogromna wiedzę. Spotkalam już wielu fizjoterapeutów u których szukałam pomocy, gdyż pomimo młodego wieku (22) od kilku lat borykam się z ogromnymi bólami w kręgosłupie. Do Pana Kamila trafiłam czytajac opinie innych pacjentów i był to najlepszy wybór! Jako jedyny przeprowadził tak szczegółowa analizę medyczna i zdiagnozował problem tłumacząc dokładnie krok po kroku co powinnam robic aby pozbyć się bólu. Wszystko jest na dobrej drodze :)

Pytania pacjentów (42)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moim celem jest w sposób rzetelny i konkretny - na podstawie wywiadu i badania manualnego - określić przyczynę dolegliwości Pacjenta, aby móc się z nią uporać. Takie podejście terapeutyczne, oparte o międzynarodowe, uznane standardy badania i postępowania klinicznego wg IFOMPT - umożliwia zoptymalizowanie procesu powrotu Pacjenta do sprawności oraz zapobieganie nawrotom dolegliwości. Dążenie do ustalenia przyczyny zaistniałych dysfunkcji przy współpracy z lekarzami specjalistami oraz posiłkowanie się badaniami dodatkowymi oraz diagnostyką obrazową - skupia proces terapeutyczny na faktycznym rozwiązaniu problemu Pacjenta, a nie tylko na maskowaniu objawów. W takim modelu myślenia Pacjent bierze aktywny udział w procesie swojego usprawniania - poprzez realizowanie indywidualnie dobranych i zaprojektowanych ćwiczeń oraz wskazanych działań profilaktycznych. Celem jest bezpieczny i jak najszybszy powrót do aktywności życia codziennego oraz do zadań specyficzno-sportowych.

  Jestem Fizjoterapeutą i Terapeutą Manualnym MT I/IFOMPT oraz Dyplomowanym Terapeutą PNF - absolwentem kierunku Fizjoterapia na Collegium Medicum UJ i AWF Kraków.

  W sposób systematyczny rozwijam się zawodowo, podnosząc swoje kwalifikacje i powiększając warsztat terapeutyczny – zresztą z dużą przyjemnością, ponieważ pasjonuje się swoją pracą.
  Kamil Kępa

  www.anatomica.pl

  Kursy i szkolenia:
  2018 IV Konferencja Terapeutów Manualnych wg standardów IFOMPT - NOMPT PL (Katowice).

  2017 Godziny kliniczne MT II - MCP (Mentored Clinical Practice) - zgodne z wytycznymi IFOMPT.
  (Prowadzący: I Vosizender DFOMT Niemcy Bsc/Msc/Fachlehrer OMT Martin Thiel, Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2017 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT – Kurs rozbudowujący [MT II] - Moduł VI: REPETYTORIUM.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2017 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT – Kurs rozbudowujący [MT II] - Moduł V: Dysfunkcje górnego szyjnego odcinka kręgosłupa.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2017 III Konferencja Terapeutów Manualnych wg standardów IFOMPT(Katowice).

  2017 MTT - Medyczny Trening Terapeutyczny - Moduł III.
  (Prowadzący: Terapeuta Manualny MT II mgr Anna Szal, Terapeuta Manualny MT II mgr Michał Szlęzak, Instruktor MT e.V. IFK PT/OMT Stanisław Legocki.)

  2016 MTT - Medyczny Trening Terapeutyczny - Moduł II.
  (Prowadzący: Terapeuta Manualny MT II mgr Anna Szal, Terapeuta Manualny MT II mgr Michał Szlęzak, Instruktor MT e.V. IFK PT/OMT Stanisław Legocki, dr hab. Michał Kuszewski, mgr Grzegorz Więcław.)

  2016 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT – Kurs rozbudowujący [MT II] - Moduł IV: Dysfunkcje przejścia odcinka szyjno-piersiowego kręgosłupa i kończyny górnej.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2016 DFOMT Spezial - Dysfunkcje struktur głowy i górnej części szyi. Anatomia prosektoryjna, funkcja, patofizjologia i terapia. - (Kurs z niemiecką grupą Terapeutów Manualnych DFOMT).
  (Prowadzący: Andrzej Kaśkosz lek. med. prosektor/neuroanatom, Stanisław Legocki PT/OMT Instruktor MT e.V. IFK, Martin Thiel Bsc/PT Msc/Fachlehrer OMT/I Vorsitzender DFOMT e.V, Michał Szlęzak PT/MT II, Anna Szal PT/MT II.)

  2016 MTT - Medyczny Trening Terapeutyczny - Moduł I.
  (Prowadzący: Terapeuta Manualny MT II mgr Michał Szlęzak, Instruktor MT e.V. IFK PT/OMT Stanisław Legocki, prof. nadzw. dr hab. Miłosz Czuba, dr Grzegorz Zydek, mgr Wojciech Mroszczyk.)

  2016 Członek Pełny Stowarzyszenia NOMPT Polska.

  2016 Training course in robotic rehabilitation therapy with the Lokomat®. Level: Trainer.
  (Instructor: Msc. Jan Kadlec, Clinical specialist, Hocoma Instructor)

  2016 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT – Kurs rozbudowujący [MT II] - Moduł III: Dysfunkcje kompleksu miedniczno-udowego i kończyny dolnej.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2016 II Konferencja Terapeutów Manualnych wg standardów IFOMPT(Katowice).

  2015 Anatomia Prosektoryjna – Głębokie struktury stabilizujące połączenia kręgosłupa.
  (Prowadzący: Terapeuta Manualny MT I mgr Michał Szlęzak, Instruktor MT e.V. IFK PT/OMT Stanisław Legocki)

  2015 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT – Kurs rozbudowujący [MT II] - Moduł II: Dysfunkcje regionu lędźwiowego odcinka kręgosłupa i kończyny dolnej.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2015 I Konferencja Terapeutów Manualnych wg standardów IFOMPT(Katowice).

  2015 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT – Kurs rozbudowujący [MT II] - Moduł I: Dysfunkcje piersiowego odcinka kręgosłupa.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2014 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT, Moduł X.
  (Egzamin: Teoretyczny i Praktyczny). Tytuł: Certyfikowany Terapeuta Manualny MT I.

  2014 Warszataty NDT Bobath Adults.
  (Prowadzący: IPNFA Advanced Instructor, IBITA Instructor Benedikt Bömer)

  2014 Godziny kliniczne IV (Kurs Terapii Manualnej).
  (Prowadzący: mgr Anna Szal MT I)

  2014 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT, Moduł IX (KM).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2014 Godziny kliniczne III (Kurs Terapii Manualnej).
  (Prowadzący: mgr Anna Szal MT I)

  2014 Godziny kliniczne II (Kurs Terapii Manualnej).
  (Prowadzący: mgr Anna Szal MT I)

  2014 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT,Moduł VIII (KIV).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2014 Godziny kliniczne I (Kurs Terapii Manualnej).
  (Prowadzący: mgr Anna Szal MT I)

  2014 I Krakowskie Dni PNF.
  (Prowadzący: IPNFA Senior Instructor PNF Aleksander Lizak)

  2014 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT, Moduł VII (KIII).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2013 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT,Moduł VI (EM).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2013 Kurs stabilizacji - Moduł III: Stabilizacja szyjnego odcinka kręgosłupa i stawu skroniowo-żuchwowego.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2013 Kurs stabilizacji - Moduł II: Stabilność centralna a stabilność stawów peryferyjnych. Nowoczesna koncepcja stabilizacji stawów obwodowych.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2013 Kurs PNF (M. Knott Concept) level 4 (PNF Neurology), kurs kliniczny w neurologii zakończony egzaminem(cz.I i II).
  (Prowadzący: IPNFA Advanced Instructor, IBITA Instructor Benedikt Bömer)

  2013 Kurs stabilizacji - Moduł I: Centralna stabilność-niestabilność. Kompensacyjne schematy ruchowe przy dysfunkcjach systemów stabilizacyjnych.
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2013 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT,Moduł V (EIII).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2013 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT,Moduł IV (KII).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2012 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT,Moduł III (KI).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2012 Training course in robotic rehabilitation therapy with the Lokomat®. Level: User.
  (Instructor: Virginia Ureta b/o Maria Merz Lokomat Instructor)

  2012 Wykorzystanie elektromiografii powierzchniowej (sEMG) w badaniach naukowych.
  (Prowadzący: mgr Łukasz Oleksy)

  2012 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT, Moduł II (EII).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2012 Kurs PNF (M. Knott Concept) level 3 (PNF Advanced), zakończony egzaminem – uzyskany tytuł: Dyplomowany terapeuta PNF.
  (Prowadzący: IPNFA Advanced Instructor, IBITA Instructor Benedikt Bömer, Marianne Heidmann PT MSc IPNFA Senior Instructor)

  2012 Terapia Manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT, Moduł I (EB).
  (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)

  2012 Medycyna Ortopedyczna wg CYRIAX’A – Moduł I.
  (Prowadzący: OMI Global Instructor mgr Grzegorz Gałuszka)

  2011 Kurs Mechanicznego Diagnozowania i Terapii Zespołów Bólowych Kręgosłupa Metodą McKenzie – A.
  (Prowadzący: Licencjonowany Instruktor Międzynarodowego Instytutu McKenziego mgr Jacek Tuz)

  2011 Kurs PNF (M. Knott Concept) level 1 i 2 (PNF Basic).
  (Prowadzący: PT, IPNFA Instructor mgr Ewa Górna)

  2010 Kurs KINESIOLOGY TAPING (Basic).
  (Prowadzący: K-Active Senior Instructor mgr Tomasz Senderek)

  2008 Kurs masażu klasycznego.
  (Prowadzący: Dr Robert Walaszek)

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości - Specjalista Przyjazny Pacjentom 2017.

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej