Judyta Malagowska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk, Terapeuta

63 opinie +dodaj

Laureatka Plebiscytu Mistrzowie Urody 2017, w kategorii Dietetyk Roku w rankingu wojewódzkim. Kim jestem? Jestem dietetykiem klinicznym zarówno z wykształcenia jak i zamiłowania.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ordynator

  Pani Judyta wskazała błędy żywieniowe. Zaproponowała zmiany. Oczekuję na plan żywieniowy. Zapewniła, że do nastepnej wizyty mogę śmiało kontaktować sie w razie wątpliwości.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnie Dietetyczne Przyjazny DietetykUsługa: konsultacja dietetyczna i program żywieniowy

  Co prawda to dopiero moja pierwsza wizytę, ale Pani Judyta zrobiła bardzo dobre wrażenie. Z pewnością zachęciła do działania, pracy nad sobą.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ordynator

  Gorąco polecam Panią Doktor. Jest Ona mega pozytywną i otwartą osobą. Rzeczy, o których powiedziała mi już na pierwszej wizycie, otworzyły mi oczy na wiele ważnych kwestii. Przy zastosowaniu się do zaleceń Pani Doktor, efekty widać już po pierwszym miesiącu. Na każdym spotkaniu pacjent ma poczucie, że nie jest jednym z wielu tylko kimś, komu w tej chwili Pani Judyta poświęca 100% swojej uwagi.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ordynator

  To była moja pierwsza wizyta u dietetyka i bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na Panią Judyte. Posiada ogromną wiedzę i z zaangażowaniem ustaliła nasz indywidualny plan działania. Poczułam siłę i energię aby zaczać walke o swoje zdrowie i wymarzoną sylwetke, właśnie dzięki Pani Judycie. Mam nadzieję, że na następnej wizycie już będę mogła pochwalić się osiagnietymi efektami. Pozdrawiam Sylwia

 • Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Przyjazny DietetykUsługa: duża nadwaga

  Do pani Judyty trafiłam biorąc udział w projekcie"Zrzucaj z nami kilogramy"Od bardzo dawna walczyłam na różne sposoby z nadwagą.Niestety bez oczekiwanego rezultatu.Jednak w tym programie udało mi się zrzucić w 3 miesiące 12 kg.Jest to zasługa trenera i dietetyczki Judyty .Judyta jest profesjonalistką w tym co robi Jadłospis przygotowała pod moje upodobania przy opracowywaniu, którego wzięła pod uwagę także moje schorzenia Już przy pierwszym kontakcie dała się poznać jako osoba bardzo miła, sympatyczna a co najważniejsze bardzo kompetentna i mająca znakomite podejście do pacjenta.Pani Judyta urzekła mnie swoją otwartością i bardzo dużym taktem.Bardzo polecam, to świetna specjalistka, pełna ciepła i pasji. Ma bardzo profesjonalne i praktyczne podejście.Nie stwarza dystansu z pacjentem co sprawia wrażenie jakbyśmy się znały od bardzo ,bardzo dawna.Współpraca z Panią Judytą była ogromną przyjemnością. Otrzymałam niezwykłe wsparcie, wspaniale dobrane posiłki i przemiłą atmosferę naszych spotkań.Sprawiła ,że uwierzyłam w siebie.Dzisiaj już nie jestem tą samą osobą zakompleksioną szarą myszką.Wielkie dzięki Judytko.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Przyjazny DietetykUsługa: konsultacje dietetyczne

  Bardzo polecam, świetna specjalistka, pełana ciepła i pasji. Bardzo profesjonalne i praktyczne podejście.

 • E
  Lokalizacja: Poradnie Dietetyczne Przyjazny Dietetyk Przychodnia KemedUsługa: nadwaga

  Pani Judyta jest bardzo miła, sympatyczna a co najważniejsze bardzo kompetentna i ma znakomite podejście do pacjenta.Potrafi zmotywować.Miałam problem z nadwagą i dodatkowo mam niedoczynność tarczycy.Dzięki Pani Judycie w ciągu 3 m-cy schudłam 10 kg.Szczerze polecam.

 • D
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Przyjazny Dietetyk

  Poszłam do Pani Judyty z powodu nadwagi. Mam także niedoczynność tarczycy oraz problemy żołądkowe. Od 15 lutego 2018 dzięki diecie schudłam 10kg ! Jestem osobą strasznie wybredną jeżeli chodzi o jedzenie, ale Pani Judyta sprostała wyzwaniu w 100%. Posiłki są szybkie w przygotowaniu, ze składników dostępnych w każdym sklepie. Pani Judyta zawsze uśmiechnięta, motywujące oraz emanująca empatią do pacjentów. Bardzo polecam !!

 • A
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Przyjazny DietetykUsługa: Hashimoto

  Bardzo miła atmosfera wizyt, Pani dietetyk z powołania:) Dzięki idealnie dobranej diecie zaczęły znikać moje problemy zdrowotne, z którymi lekarze nie potrafili sobie poradzić. Posiłki w diecie są smaczne i szybkie w przygotowaniu:)

 • A
  Lokalizacja: Poradnie Dietetyczne Przyjazny Dietetyk Przychodnia KemedUsługa: problemy z układem pokarmowym

  Jestem bardzo zadowolona z podejscia Pani Judyty do mojego problemu zdrowotnego. Poradnik dietetyczny został ułożony w taki sposób, że wykonanie przepisów było bardzo proste. A przy tym bardzo smaczne. Przy tak bogatym jadłospisie, łatwo zrezygnować ze słodyczy. Szczerze polecam.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Laureatka Plebiscytu Mistrzowie Urody 2017, w kategorii Dietetyk Roku w rankingu wojewódzkim.

  Kim jestem?
  Jestem dietetykiem klinicznym zarówno z wykształcenia jak i zamiłowania. Ukończyłam dietetykę na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy oraz biologię o specjalizacji biologia ogólna i molekularna na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbyłam wiele praktyk z zakresu żywienia klinicznego oraz dietoterapii. Jestem wykładowcą i trenerem na kursach zawodowych.

  Dlaczego dietetyka?
  Dla mnie odpowiedź jest oczywista: pasja, zainteresowanie i ta ogromna chęć pomagania. Uwielbiam to! Zadowolenie pacjentów to jest coś co mnie nakręca, dodaje skrzydeł i utwierdza w poczuciu dobrego wyboru. Niesamowicie jest patrzeć jak wracają do zdrowia, formy, osiągając swój cel. Na moich oczach przechodzą metamorfozę. Zmiany nie dotyczą jedynie wyglądu, są znacznie głębiej, w psychice pacjenta. I to z tych zmian zawsze najbardziej się cieszę. Powrót wiary w siebie, atrakcyjności czy polepszenie wyników badań to coś co cieszy nie tylko pacjenta ale także terapeute. Moim zadaniem jest przeprowadzić pacjenta przez drogę w taki sposób, żeby już nigdy nie chciał wracać do poprzednich nawyków żywieniowych.

  W sposób prosty i zrozumiały przekazuję swoją wiedzę. Podobno zarażam optymizmem :) Swoim podejściem wspieram pacjentów i dodaję im motywacji.

  Kontakt bezpośredni na stronie https://przyjazny-dietetyk.pl/gabinet-torun-judyta-malagowska

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum w Bydgoszczy kierunek dietetyka specjalność dietoterapia
 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, biologia ogólna i molekularna
 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu nauczanie biologii i chemii

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • I miejsce w Plebiscycie Mistrzowie Urody 2017, w kategorii Dietetyk Roku w rankingu wojewódzkim.

Znajomość języków

 • rosyjski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu, oddział chorób wewnętrznych, 2011
 • Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy odział chorób wewnętrznych
 • Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela, Bydgoszcz odział chorób wewnętrznych

Certyfikaty

 • Judyta Malagowska, dietetyk w mieście Toruń - Certyfikaty
 • Judyta Malagowska, dietetyk - Certyfikaty
 • Judyta Malagowska, Toruń - Certyfikaty
 • Judyta Malagowska, dietetyk w mieście Toruń - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

więcej

Artykuły

 • Dieta dobra dla mózgu

  17 marca 2015

  Rozwój cywilizacji, nieustany pośpiech, szybki styl życia przyczyniły się do tego, że depresja dołączyła do pozostałych chorób cywilizacyjnych. Doszło...