Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Medea Centrum Zdrowia i Urody

  Sienkiewicza 4
  42-600 Tarnowskie Góry, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Dermatologiczny Jolanta Wojsa

  Kowalska 14
  41-800 Zabrze, śląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Wizyta u Pani Doktor nie należała do udanych. Bez przeprowadzenia wywiadu i spojrzenia na twarz od razu przeszła do wypisania recepty na leczenie trądziku. Przy okazji pierwszy raz chciałam laserowo zamknąć naczynka wokół nosa. Usłyszałam, że laser w Tarnowskich Górach jest lepszy po czym bez żadnych większych wyjaśnień zaczęła zabieg. O wszystko musiałam sama dopytać. Nieuprzejma i moim odczuciu wyniosła w stosunku do pacjenta. Wizyta była 09.05 myślałam że potrzeba czasu na rezultaty natomiast nos wygląda gorzej niż przed zabiegiem. Zdecydowanie nie polecam

 • M

  Polecam w 100 % Panią doktor.Na pewno w medycynie estetycznej jest najlepsza. Nusamowicie delikatna i nie naciąg jak inne ze tutaj trzeba by było dołożyć i tam itp. Co do cen to naprawdę tanio w porównaniu do innych lekarzy
  I dr.Wojsa przede wszystkim pracuje na najlepszych preparatach.dlatego polecam w 100 %.

 • Po nieudanym powiększaniu ust u innego lekarza zadzwoniłam do dr tłumacząc dokładnie, że DZIEN WCZESNIEJ powiększałam usta i jestem niezadowolona, chciałabym zrobić korektą bądź rozpuścić kwas- pani Wojsa powiedziała, ze mnie przyjmie więc jechałam pociągiem z Wrocławia specjalnie na wizytę, po czym na wizycie oświadczyła, że skoro były robione dzień wczesniej to ona ich nie poprawi (przeciez mówiłąm to na dzień dobry dzwoniąc do niej!), miałam jeszcze parę pytać ale w końcu się "zmęczyła" i wyprosiła mnie z gabinetu, mówiąc ze czekają inni pacjenci i jeszcze skasowała 100zł za wizyte- wydałam na bilety prawie 150zł plus wizyta 100zł, zmarnowałam cały dzień na podróż i stanie w kolejce, by usłyszeć to, co mogła mi powiedziec przez telefon. Jestem zawiedziona i rozczarowana postawą tej pani.

 • M

  W lipcu br. zgłosiłam się do Pani Wojsa z problemem nadmiernego wypadania włosów i sama zasugerowałam mezoterapię igłową, gdyż czytałam, że daje dobre rezultaty. Przy pierwszej wizycie P. doktor wykonała zabieg, przepisała tabletki i płyn do wcierania. Powiedziała, że potrzeba kilku takich zabiegów aby włosy przestały wypadać i zaczęły odrastać. Przy pierwszej i drugiej wizycie była miła i zapewniła mnie, że będzie lepiej. Byłam pełna nadziei ale kiedy po kolejnych zabiegach nie widziałam żadnej poprawy zaczęłam się niepokoić. Kolejne wizyty były nijakie, P. doktor zrobiła swoje, wypisała receptę, skasowała pieniądze i do widzenia, oczekiwałam większego zaangażowania i zainteresowania.
  Po piątym zabiegu powiedziała, że robimy sobie przerwę, nie zapytawszy nawet czy leczenie dało jakieś efekty i czy jestem zadowolona. Pięć wizyt kosztowało mnie 750 zł + lekarstwa i koszt zleconych badań krwi. Włosy jak wypadały tak wypadają, dla mnie był to stracony czas oraz wyrzucone pieniądze.
  Przy ostatniej wizycie powiedziałam P. doktor, że chciałabym się pozbyć pękniętego naczyńka, które mam na nosie. P. Wojsa wykonała zabieg jakimś urządzeniem właściwie nic nie mówiąc. Miałam nadzieję, że chociaż ten problem, który od dawna dawał mi poczucie dyskomfortu zniknie raz na zawsze. Minął już prawie miesiąc a moja czerwona kropka na nosie jak była tak jest. Nie mogę być więc zadowolona z leczenia, gdyż nie przyniosło ono u mnie żadnej poprawy.

 • Niekompetentna, obraża pacjentow, brak znajomości najnowszych metod leczenia. Nieprofesjonalna! Zdecydowanie odradzam wizyte, szkoda czasu, pieniedzy i nerwów.

 • Leczyłam się u Pani Wojsy kilka miesięcy. Pani Wojsa nie potrafiła zdiagnozować mojej przypadłości. Trafiłam do niej mając na twarzy kilka krostek, a po leczeniu całe policzki wyglądały KOSZMARNIE! Pani Wojsa przepisywała mi antybiotyki doustne, mazidła z antybiotykiem i oczywiście przy każdej wizycie zalecała peeling z kwasem migdałowym, który było dodatkowo doliczany do wizyty. Po każdym peelingu czułam, że jest gorzej. Zgłaszałam to Pani Wojsie, ale mówiła, że tak musi być, bo to etap przejściowy. Z tego etapu przejściowego mnie nie wyleczyła. Mam trądzik różowaty,zdiagnozowany i leczony przez innego lekarza.
  Jest osobą nieprofesjonalną, niemiłą, wyniosłą i nie szanującą ani czasu pacjentów, ani pacjentów jako ludzi, którzy przychodzą do niej z problemem.

 • Wyjątkowy lekarz. Miła sympatyczna a przede wszystkim rzeczowa.
  Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.
  Fachowość i doświadczenie to Jej atuty !!! Polecam wszystkim !!!!

 • K

  Pani doktor jest świetna, długo walczyłam z trądzikiem różowatym:( Pani Jolanta pomogła mi go zwalczyć, nie zmieniłabym na żadną inną dermatolog.

 • Nie polecam wizyty u pani dr Wojsa Jolanta.Wizyta jak na czas trwania bardzo droga, nic nie wnosząca w zdiagnozowaniu problemu.Karygodną rzeczą było przyjmowanie pacjentów w jednych rękawiczkach.Mój problem został nadal nie rozwiązany, na pytanie co to właściwie takiego jest, pani dr nie umiała Mi udzielić odpowiedzi i przepisała leki p/alergiczne oraz p/grzybicze.Jan na 120 zł za wizytę,która trwała dosłownie 5 min to uważam zdecydowanie za drogo. NIE POLECAM.

 • Chodziłam do Pani doktor ponad rok.. Zostawiłam u niej ponad 1400 złotych leków nie licząc.. Moje wizyty były w celu pozbycia się trądziku z którym Pani doktor przez rok sobie nie poradziła... Co do samej Pani, stara sie sprawiac wrażenie miłej natomiast nie jest to w moim odczuciu szczere... Na koniec dodam że gdy skończył mi się lek i poszłam jedynie po receptę, wizyta trwała 2 minuty kazała zapłacić 50 złotych... Lekka przesada..