Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Folwarczna1, Turek
Gabinet Pediatryczno-Alergologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Badania alergologiczne


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Alergologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Badania alergologiczne


Folwarczna1, Turek

Gabinet Pediatryczno-Alergologiczny

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem z jakim miałam doczynienia. Kiedy leżałam w szpitalu robiła wszystko co mogła i nawet więcej aby mi pomóc. Nie patrzy na opinie innych ani nie zlewa pacjenta jak inni lekarze. Stawia trafne diagnozy i dobiera odpowiednie leki. Naprawdę widać, że jest lekarzem z powołania i kocha to co robi. Jestem zadowolona z opieki Pani Ordynator, która pomogła mi w wyeliminowaniu choroby na którą wszyscy stawiali bez dłużej obserwacji. Naprawdę serdecznie polecam ;)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam, za każdym razem trafna diagnoza i szybka reakcja odpowiednio dopasowanymi lekami.
Nie ma problemu z umówieniem się na wizyte, nigdy nie zostałam zbyta gdy w grę wchodziła konsultacja telefoniczna.
Cena wedlug mnie odpowiednia, zazwyczaj chodze na wizyte z dwójką dzieci, a cena wizyty jak za jedno wiec pazerność u tej pani nie istnieje.
Polecam z calego serca.


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz i specjalista, chodzimy do P. dr z córką od urodzenia i zawsze bardzo dobrze się nią zajmie. Lekarz z prawdziwego powołania i z dużym sercem. Naprawdę polecem


B
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista, bardzo kompetentny i rzeczowy Widać, że Pani Doktor stale się dokształca i rozwija, co jest jej ogromną zaletą. Ponadto nie nadużywa antybiotyków. Gorąco polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity specjalista. Polecam z całego serca!!! Zanim do niej trafiłam chodziłam z rocznym wówczas synkiem do Pani Bakalarz i Niespodziańskiej. Faszerowały dziecko przeróżnymi antybiotykami, przepisując je do każdej choroby- nawet 3 razy w miesiącu. Od 2 lat mój czteroletni syn jest pacjentem Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dr Łojewska jest świetnie poinformowana, przepisuje leki jak najmniej szkodliwe, łatwo diagnozuje choroby. Jest przy tym bardzo konkretna, co nie każdemu może odpowiadać, ale zawsze odpowiadała mi na wszystkie pytania i wysłuchiwała mnie. Doradzała mi. Konsultuję z nią wszystkie problemy, nawet telefonicznie! Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz bardzo rzeczowy, nie ulegający przedstawicielom medycznym i oferowanym przez nich drogim nowościom. Diagnoza trafna, lekarstwa zwykle bardzo tanie i do tego skuteczne. Leczę u Pani Łojewskiej dwóch synów, przy czym w przychodni mają innego lekarza, ale do tamtego nie chodzę, bo od razu serwuje antybiotyk. Zaś Pani Doktor Łojewska lepiej dobiera lekarstwa. Przyjmuje nawet późno wieczorem, jeśli jest taka potrzeba. Co do kasy to na pewno nie jest tak pazerna jak inni lekarze. Ceny u niej są rozsądne. Ufam jej i nie mam obaw, jeśli to Pani Łojewska leczy moje dzieci.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


G

Dr Łojewska jest z pewnością miłym lekarzem posiadającym dobre podejście do dziecka w czasie prywatnej, umówionej wcześniej wizyty. Nie ma problemu z postawieniem właściwej diagnozy. Niestety wygląda to inaczej w sytuacji nagłej choroby. Nie przyjęła niemowlęcia w niedzielę mimo, iż miało ono gorączkę, tłumacząc, że ,,wszyscy u niej jeszcze śpią" ( godz. 11.30). Poza tym odprawiła nas w nieuprzejmy sposób nie dopuściwszy nas nawet do głosu.


T
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo proszę o dokładny adres i telefon.czy przyjmuje prywatnie i ile kosztuje wizyta.


W
Użytkownik zweryfikowany

nie zgadzam się z opiną porzedniego gościa ja lecze u niej dzieci moich syów tak konkretnej kobiety nie znałam spokojna opoanowana i wszystko wytłumaczy dwa razy a jak się czegoś nie rozumie to nawet pięć na oddziale bardzo miła i rzeczow nie jest super wylewna ona ma leczyć a nie być super miła czy coś w tym stylu kazda diagnoza była trafiona a jak ma jakieś wątpliwości wysyła do specjalisty tak wiec polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!A co do kasy prosze jechać do konina czy kalisz tam żaden pediatra nie pierze 30zł.40zł czy nawet 50zł


G

Lekarz nieodpowiedzialny!!!! Mojemu synowi , który ma lat 10 dała antybiotyki dla dorosłego !!! I chciałąbym jeszcze napisać ,że mój syn nie ma 70 KG lecz o połowę mniej!!! Gdyby syn wzioł całą tabletke prawdopodobnie nie byłoby dzisiaj go z nami !!!!Mimo ,że jest ordynatorką to nie zalezy jej na dobro dziecka , lecz na kasie!!!! NAJGORSZY LEKARZ W TURKU!!! NIE POLECAM !!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Alergologia