Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Gotówka
56 644..... Pokaż numer

Konsultacja psychoterapeutyczna

Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) • 120 zł

Psychoedukacja • 120 zł +1 więcej

Psychoterapia indywidualna • 120 złPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 120 zł


1) Po zakończeniu konsultacji zrób przelew na moje konto:
**************************
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko.Dziękuję za zaufanie

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji i certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień (certyfikat KBPN nr 1P/0564/2011...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Uzależnienie
 • Bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Terapia uzależnień
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


120 zł

Konsultacje onlineŻurawia 7, Przysiek, Polska,

Dowiedz się więcejŻurawia 7, Przysiek, Polska,

120 zł

Pozostałe usługi


Żurawia 7, Przysiek, Polska,

120 złŻurawia 7, Przysiek, Polska,

120 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie mają znaczenie. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychoterapeutyczna

Pierwsze spotkanie z Panią Jolantą wypadło świetnie. Próba właściwej oceny sytuacji było celem tej wizyty. Pani Jolanta starała się słuchać uważnie robiąc jednocześnie notaki i pokazując zaangażowanie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona, myślę że nasza wspołpraca ułoży się dobrze :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pełen profesjonalizm, empatia i zrozumienie. Wysoka umiejętność naprowadzania na wyciąganie wnioskó. Będę wracał do Pani Joli!


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Była to moja dopiero trzecia wizyta, na pewno jednak będzie ich znacznie więcej. Rozmowa z Panią Jolantą przynosi ulgę i spokój, a jej zaangażowanie pozwala mi przypuszczać, że pomoc okaże się skuteczna.
Obecnie znajduję się w bardzo trudnym momencie mojego życia, a Pani Jolanta pomaga mi sobie poradzić z moimi problemami.
Jest to moja pierwsza psychoterapia nie miałem też wcześniej kontaktu ze specjalistami z tego zakresu. Jednak czuję, że jest mi lepiej, a z depresją i innymi problemami zmagam się już od wielu lat.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Wybrałam na pierwszą konsultację (również pierwszą w życiu) Panią Jolantę po przeczytaniu poniższych opinii i przekonałam się, że te wszystkie komplementy to #potwierdzoneinfo :) Profesjonalizm, skuteczność, swoboda, elastyczność, zrozumienie, zaangażowanie, empatia - wszystko 20/10 w skali oczekiwań :)

Dla mnie bardzo ważne i cenne było to, że przez cały okres terapii zawsze miałam poczucie, że wiem nad czym pracujemy i mam na to wpływ - to było bardzo partnerskie. Myślałam, że terapia pomoże mi zrozumieć moje zachowania i emocje, a w konsekwencji będę podejmowała lepsze życiowe decyzje. Te spotkania, rozmowy i czas pomiędzy dał mi o wiele, wiele więcej. Czuję się bardziej stabilna emocjonalnie, spokojna, autentyczna w relacjach, zaczęłam o siebie dbać i lubić ze sobą przebywać :) Dało mi to ogromną siłę, nadzieję i energię, żeby działać rozwojowo dalej, ale też znaleźć czas, żeby z uważnością cieszyć się już tym, co wypracowałyśmy.

Jeśli czujecie, że potrzebujcie wsparcia -> umówcie się na tę pierwszą wizytę i sprawdźcie czy czujecie się swobodnie. Ja zostałam u Pani Jolanty "na dłużej" i jestem super zadowolona i wdzięczna, że mogłam właśnie z nią pracować.

mgr Jolanta Jaroszewska

Pani Karolino, jest mi naprawdę miło czytać przede wszystkim te słowa, w których pisze Pani z taką radością, czułością i akceptacją o sobie samej. O tym, że umie Pani doceniać wszystko to, co udaje się Pani zauważyć i zmienić w samej sobie i potrafi cieszyć się z tego :) Że dba Pani o siebie, umie stawiać granice bez poczucia winy. To pozwala mi wierzyć, że nie pozwoli Pani siebie skrzywdzić i że z uwagą i akceptacją obserwowała będzie Pani wszystko to, co się pojawia w myślach, emocjach, a kiedy będzie trzeba - zdecyduje Pani to co dla niej najlepsze. Dziękuję za tak miłe słowa o mnie, cieszę się, że pani debiut w gabinecie terapeutycznym zostawia tak miłe wspomnienie :) Ogromnie zawsze podziwiałam Pani zaangażowanie, dobre serce, pasje i odpowiedzialność. Praca i rozmowy z Panią dały mi ogromną satysfakcję. Bardzo Panią polubiłam i mam w sobie dużą wdzięczność dla Pani, że to właśnie ja mogłam towarzyszyć Pani w tej drodze do samej siebie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Przez lata szukałam lekarza który byłby w stanie pomóc mi, ale Pani Jolka jako człowiek przerosła moje oczekiwania w każdym możliwym aspekcie.
Nie poznałam tylko psychologa ale cudowną i ciepłą osobę, jednocześnie profesjonalną i osobistą. Dziękuję Ci za czas (jak szybko płynący) w Twoim gabinecie (wiem że nie raz zasiadywałam się u Ciebie ze swoimi problemami), Twoją emanującą empatię, i ogromne zaangażowanie! Twoja przenikliwość niejednokrotnie zaskakiwała mnie, masz ogromny talent do nakierowywania pacjenta na własne konkluzje, i to nawet te najtrudniejsze. Nie wiem jak to opisać, ale po każdym naszym spotkaniu odnajdywałam dużą ulgę w najcięższych prawdach, myślę że nie tylko dlatego, że wiedziałam co robić dalej dzięki Tobie, ale też dzięki przyjemnej i bezpiecznej atmosferze Twojego gabinetu... i konsultacji online której zaskakująco nie odbiega chemii którą mamy na spotkaniach w cztery oczy.
Pierwszy raz w życiu widzę światełko w tunelu dzięki Tobie, to niesamowite że ratujesz ludzkie życia z takim oddaniem ale i jednoczesną łatwością przekazu emocjonalnego, bo przy każdym spotkaniu jesteś przygotowana, rzetelna ale też otwarta. Trudzę się by to opisać ale naturalnie każdy kto był, ten wie dokładnie o co chodzi :)
Jeżeli ktokolwiek to czyta i waha się jeszcze, tak jak ja wahałam się czy walczyć dalej, proszę daj sobie szansę.
A Tobie Jolu, jestem dozgonnie wdzięczna i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!

mgr Jolanta Jaroszewska

Ojej… Powiem szczerze, że bardzo pozytywnie i autentycznie odebrałam MS Twoje słowa :) Nawet nie wiem co napisać, bo było w tym wszystkim wiele emocji i wdzięczności. To mnie porusza. Czasem bowiem nie zdaję sobie sprawy, że to o czym rozmawiamy, tak bardzo dużo znaczy dla Ciebie :) Jesteś niesamowicie dzielną młodą kobietą! Ciepłą i oddaną we wszystkim co robisz, w tym jaką jesteś matką, żoną i pamiętaj o tym! Po tym co teraz przeczytałam wiem, że bezpieczeństwo w relacji jest naprawdę bardzo ważne, myślę że może nawet najważniejsze :) Wiem jak bardzo trudno było Tobie zacząć w inny sposób myśleć o sobie, ale też jakie to było ważne. Jakie to jest ważne by z miłością i wsparciem rozmawiać z sobą samą:) MS wiedz, że podziwiam Ciebie i Twoją walkę za każdym razem, gdy się widzimy:) Dziękuję Tobie za zaufanie, które czuję za każdym razem gdy się widzimy:) Ale teraz też wiem, że możesz zaufać też samej sobie, że wiesz czego potrzebujesz :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Praca z Panią Jola daje poczucie bezpieczeństwa. Podczas sesji czuje zrozumienie i chęć zrozumienia i pomocy...


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Indywidualne podejście do pacjenta, ze szczegółowym wyjaśnieniem dolegliwości oraz sposobów radzenia sobie z nią, co umożliwia, poza psychoterapią, skuteczną pracę własną. Szczerze polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Jola stwarza przyjazną atmosferę, zaskakująco łatwo można się przy niej otworzyć.
Podoba mi się, że nazywa różne stany i zachowania. Nie oceniając szuka rozwiązań, które pozwolą zrobić postęp i pokonać trudności. Dobrze odczytuje potrzeby pacjenta i dopasowuje styl pracy do tego, jak ten działa.
Sesja pozostaje na długo w głowie i zmusza do większej uważności oraz odkrycia, że mamy stałe sposoby myślenia i działania. Stopniowo przybliżamy się do ich zmiany.
Pani terapeutka jest empatyczna, ciepła i przyjazna. To powoduje, że można się przy niej czuć swobodnie i zachowywać w sposób niewymuszony.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Pani Jolanta to miła i ciepła osoba. Bardzo przekonał mnie do niej jej swobodny styl (pozytywny :) ), czułam się u niej bardzo komfortowo. Pani Jola jest świetnym słuchaczem.

Pierwsza wizyta bardzo mi pomogła. Poczułam ulgę, dowiedziałam się z czego wynikają moje problemy i byłam szczerze zaskoczona wspólną analizą na ten temat - bardzo trafną i prawdziwą. Na pewno będę kontynuować terapię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji i certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień (certyfikat KBPN nr 1P/0564/2011...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Uzależnienie
 • Bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Terapia uzależnień
 • Psychoterapia

Zdjęcia