Adresy (2)

ul. Ks. J. Chrościckiego 83/252, klatka H2, piętro III, Włochy, Warszawa
Przyjemność jedzenia


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierunku dietetyka oraz studiów podyplomowych ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Cukrzyca
 • Alergia pokarmowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2009)
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (2012)
 • Uniwersytet SWPS (2016)

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Dietetyk kliniczny
 • Psychodietetyk

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna


ul. Ks. J. Chrościckiego 83/252, klatka H2, piętro III, Warszawa

150 zł

Przyjemność jedzenia


Spiska 2a/4, Warszawa

150 zł

Przyjemność jedzenia

Pozostałe usługi

Dietoterapia


ul. Ks. J. Chrościckiego 83/252, klatka H2, piętro III, Warszawa

od 270 zł

Przyjemność jedzenia


Spiska 2a/4, Warszawa

od 270 zł

Przyjemność jedzenia


Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


ul. Ks. J. Chrościckiego 83/252, klatka H2, piętro III, Warszawa

80 zł

Przyjemność jedzenia


Spiska 2a/4, Warszawa

80 zł

Przyjemność jedzenia


Kuracja odchudzająca


ul. Ks. J. Chrościckiego 83/252, klatka H2, piętro III, Warszawa

od 270 zł

Przyjemność jedzenia


Spiska 2a/4, Warszawa

od 270 zł

Przyjemność jedzenia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przyjemność jedzenia dietoterapia

Zdecydowanie odradzam.

Na wizytę do p. Jolanty przyszłam z konkretnymi dolegliwościami i konkretną wiedzą. Cierpię na Hashimoto i hipoglikemię reaktywną (w czasie zapisywania się do dietetyka byłam jeszcze w trakcie diagnostyki, ale miałam stuprocentowo wszystkie objawy tych chorób). Miałam już konkretną wiedzę na temat żywienia w tych chorobach i oczekiwałam opieki ze strony dietetyka klinicznego - np. czasowego wykluczania nabiału i glutenu w celu sprawdzenia, czy doprowadzi to do wyeliminowania objawów (tak się postępuje przy hashimoto), a przede wszystkim diety przeciwzapalnej.

Wykupiłam pakiet: 3 konsultacje i dieta na 4 tygodnie - kosztowało to 500 zł, dlatego spodziewałam się, że będzie to usługa na najwyższym poziomie. Pierwsza konsultacja, trwająca godzinę, składała się z samych truizmów, takich jak: "trzeba jeść 5 posiłków dziennie", co to jest indeks glikemiczny, że kawa odwadnia itp. Nie dowiedziałam się na niej niczego. Pokazałam pani Jolancie swoje wyniki badań, mówiąc, że lekarze spierają się co do tego czy mam hashimoto, czy tylko niedoczynność, i nie mam pewności, dlatego chcę kontynuować diagnostykę. W odpowiedzi usłyszałam od pani dietetyczki klinicznej że "ona lekarzem nie jest i diagnoz stawiać nie będzie". Poinformowałam ją, że mam objawy w postaci permanentnego zmęczenia. Liczyłam, że jako dietetyk kliniczny zaproponuje mi zrobienie badań, takich jak np ferrytyny, wit. B12, wit. D3. Niestety, nawet nie zająknęła się na ten temat. Wyników nie skomentowała w żaden sposób.

Następnie dostałam dietę - najzwyklejszą możliwą dietę, bez żadnych szczególnych produktów przeciwzapalnych, bez wykluczenia jakichkolwiek produktów ze względu na hashimoto, bez oznaczonej kaloryczności. O kaloryczność musiałam dopytywać. Okazało się, że dieta ma 1500 kcal, pani Jolanta ułożyła tak ubogokaloryczną dietę wiedząc, że ćwiczę 3 razy w tygodniu i zależy mi na schudnięciu trzech kilogramów. Składała się z dań typu: owsianka, czy makaron ze szpinakiem. Rozpisane były tylko 3 posiłki dziennie, pozostałe 2 miałam sobie komponować sama na podstawie enigmatycznej listy (na której były wypunktowane takie pozycje jak: jedno warzywo i mały jogurt / dwa warzywa, itp.). "Lista" przykładowych przekąsek była kopiowana na każdy kolejny tydzień diety. Dieta była tak uboga w kalorie, że caly czas chodziłam głodna i było mi słabo. Napisałam do niej maila z prośbą o sporządzanie wszystkich posiłków (a nie tylko trzech) i oznaczanie ich kaloryczności. Odmówiła, bo "ona w ten sposób nie pracuje". Zapytałam, dlaczego dieta nie zawiera produktów przeciwzapalnych, takich jak kurkuma. Odpisała, że "przecież mogę sobie przyprawiać dania jak chcę". Ogólnie odmówiła jakiejkolwiek zmiany i nie widziała żadnych uchybień w swojej pracy. Poprosiłam więc o zakończenie współpracy i częściowy zwrot pieniędzy za niewykorzystany do końca pakiet. Odpowiedziała, że zwróci mi 180 zł, ale muszę osobiście przyjść i podpisać fakturę korygującą. Odpowiedziałam Pani, że akurat zawodowo zajmuję się VAT-em i mogę zapewnić, że żadne przepisy nie wymagają osobistego poświadczania podpisem odbioru faktury korygującej. W zupełności wystarczy wysyłka mailem i potwierdzenie otrzymania również mailem. Niestety, moja wiedza jej nie przekonała i żeby odzyskać część pieniędzy musiałam zwalniać się w pracy żeby przyjechać na Spiską w narzuconych godzinach (między 8 a 10 konkretnego dnia).

Odradzam każdemu wydanie kilkuset zł na taką usługę, ponieważ nie różni się ona od kilkukrotnie tańszego jadłospisu zamówionego przez internet. W moim przypadku, nie zauważyłam ze strony Pani Jolanty, działania przekraczającego zakres przypisania mi gotowej diety z jej bazy, bez aspektu analizy moich wyników badań pod kątem klinicznym (czego oczekiwałam od dietetyka klinicznego).

mgr Jolanta Czepułkowska

Szanowna Pani Martyno,
Dziękuję za tak obszerną opinię, muszę jednak sprostować informacje w niej zawarte.
Podczas pierwszej wizyty zgłaszała Pani objawy, które mogły świadczyć o hipoglikemii jak również wspominała Pani o diagnostyce prowadzonej w szpitalu w tym kierunku, na podstawie której lekarze nie stwierdzili hipoglikemii. Co skomentowała Pani stwierdzeniem, że „wszyscy Panią olewają”.
Wspominała Pani również, że podejrzewa u siebie chorobę Hashimoto, ale lekarze mają sprzeczne opinie na ten temat i potrzebna jest dalsza diagnostyka. Z czym oczywiście się zgodziłam. Jeśli oczekiwała Pani ode mnie postawienia diagnozy to muszę Panią wyprowadzić z błędu i jeszcze raz podkreślić, że dietetycy nie są uprawnieni do diagnozowania jednostek chorobowych. W tym celu zawsze należy skierować Pacjenta do specjalisty, który zajmuje się daną dziedziną medycyny.
Tutaj chciałabym również odnieść się do informacji zawartej w Pani wypowiedzi a propos eliminacji glutenu i nabiału z diety przy chorobie Hashimoto. Otóż badania naukowe nie potwierdzają, że taka eliminacja niesie jakiekolwiek korzyści. Gluten eliminuje się u osób ze stwierdzoną nietolerancją glutenu, a laktozę u osób ze stwierdzoną nietolerancją laktozy. Sama choroba Hashimoto absolutnie nie jest wskazaniem do wykluczenia tego typu produktów. Poza tym chciałam przypomnieć, że w momencie konsultacji nie miała Pani nawet stwierdzonej choroby Hashimoto. Błędem z mojej strony byłoby więc proponowanie Pani takiego rozwiązania.
Wspomniała Pani również o diecie przeciwzapalnej powołując się na brak kurkumy. Niestety dodatek tej przyprawy nie sprawi, że dieta będzie miała charakter przeciwzapalny. Taka dieta charakteryzuje się udziałem m.in. antyoksydantów, kwasów omega-3, błonnika pokarmowego. Źródła tych składników w diecie zostały uwzględnione.
Po przeprowadzeniu wywiadu zdrowotnego i żywieniowego przedstawiłam Pani zasady, które chciałabym wprowadzić do diety. W związku z tym, że głównie wskazywała Pani objawy przypominające hipoglikemię zaproponowałam wprowadzenie diety z niskim indeksem/ładunkiem glikemicznym. Następnie szczegółowo, krok po kroku wyjaśniałam jak dieta będzie wyglądać w jaki sposób ją rozpiszę, z jakich produktów i potraw będzie się składać. Mówiłam także o liście przekąsek do wyboru podając również przykłady. Miała Pani pełną świadomość co do sposobu rozpisania przeze mnie diety oraz rodzaju posiłków i na to się Pani zgodziła podejmując współpracę. Stąd nie rozumiem dlaczego obecnie próbuje Pani ten sposób krytykować. Dlatego też odmówiłam wprowadzenia tych zmian.
Jeśli uważała Pani, że podczas wizyty przekazałam mało znaczące informacje dlaczego więc o nic Pani nie dopytała?
Po przeprowadzeniu analizy składu ciała stwierdziła Pani, że chciałaby dodatkowo kilka kilogramów zredukować. Wyjaśniłam więc, że jest to oczywiście możliwe i w tym celu należy wprowadzić ujemny bilans energetyczny. Po przeanalizowaniu Pani Spoczynkowej Przemiany Materii oraz aktywności fizycznej (ćwiczenia 3 razy w tygodniu to nie jest wysoka aktywność fizyczna zwłaszcza, że wykonuje Pani „siedzącą” pracę) ustaliłam kaloryczność diety na 1500kcal. Taką informację przekazałam Pani w mailu. Dostałam odpowiedź, z pytaniem czy jestem pewna, że ta kaloryczność jest dla Pani odpowiednia ponieważ obawia się Pani głodu. Wyjaśniłam, że jest odpowiednia natomiast jeśli ma Pani obawy mogę tę kaloryczność trochę zwiększyć, na co Pani odpowiedziała, że na razie zostawmy 1500kcal ponieważ spróbowała Pani dzień wcześniej zastosować tę kaloryczność i dała Pani radę.
Jestem więc zdziwiona, że napisała Pani, że była głodna. Dlaczego podczas diety nie poinformowała mnie Pani o tym? Przecież wymieniłyśmy ze sobą kilka maili.
Na zakończenie odniosę się jeszcze do kwestii częściowego zwrotu pieniędzy za niewykorzystany do końca pakiet. Zgodnie z naszym regulaminem takich zwrotów nie robimy natomiast wyjątkowo, grzecznościowo przychyliliśmy się do Pani prośby. Nie jestem specjalistą w zakresie finansów i podatków i nie podważam Pani wiedzy, ale nasza księgowość wymagała takiego podpisu więc było to niezależne ode mnie.
Podsumowując, życzę zdrowia i powodzenia w zmianie nawyków żywieniowych.
Pozdrawiam,
Jolanta Czepułkowska


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przyjemność jedzenia kuracja odchudzająca

To była moja pierwsza wizyta. Próbowałam schudnąć na milion sposobów, zasięgałam porad różnych specjalistów- bez skutkow. Pani Jolanta przeanalizowała badania, przedstawiła plan działania. Pani dietetyk jest według mnie osobą kompetentną i wykonuje swój zawód z powołania :)


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przyjemność jedzenia konsultacja dietetyczna

Bardzo fachową porada rozmowa luźna polecam.Doradza doskonale czujesz się jak na ławce a nie u lekarza


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przyjemność jedzenia konsultacja dietetyczna

Przyjemna atmosfera, empatia dla pacjenta i rzeczowe informacje na temat zdrowego jedzenia i przykładowych posiłków.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przyjemność jedzenia konsultacja dietetyczna

Pani Jolanta wydaje się osobą kompetentną. Szczegółowo przeprowadziła wywiad. Przedstawiła diagnozę i zaproponowała teramię.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przyjemność jedzenia konsultacja dietetyczna

Od jakiegoś czasu próbowałam znaleźć skuteczną metodę na pozbycie się kilku zbędnych kilogramów. Niestety różne próby okazały się nieskuteczne, aż trafiłam na Panią Jolę.
Po bardzo szczegółowym wywiadzie zaczęłam regularnie otrzymywać „uszyte na miarę” diety i nareszcie mogłam obserwować upragnione efekty. Straciłam łącznie 12,5 kg.
Przepisy są proste, dania łatwe w przygotowaniu i przepyszne! Co dla mnie ważne i ciekawe w diecie to przekąski, które wybieram sobie sama. Oznacza to, że – w granicach rozsądku oczywiście – mogę zjeść to na co mam ochotę. Jest to dla mnie zupełna nowość i uważam ją za bardzo trafiony pomysł.
Kilogramy spadają, nawet nie wiem kiedy. No i nie spodziewałam się, że odchudzanie może być tak przyjemne :)
Pani Jola jest osobą nie tylko kompetentną i zaangażowaną, ale również sympatyczną i empatyczną. Szczerze polecam kontakt z Panią Jolą zarówno osobom, które chcą zgubić nadprogramowe kilogramy, jak i tym które chciałyby nabrać masy ciała.
Satysfakcja gwarantowana!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przyjemność jedzenia konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Jestem po pierwszej wizycie. Jestem zadowolona z swojego wyboru. Przez parę dni szukałam, czytałam. Zależało mi na specjaliście z bardzo dobrym doświadczeniem który, konkretnie pokaże mi (analiza składu ciała) czego mam za dużo, nad czym popracować. Jak jeść, jak łączyć posiłki, czego przestrzegać. Jestem osobą dorosłą ale w dzisiejszych czasach przy pędzie i różnych porach pracy i trybie siedzącym ciężko bez pomocy wypracować prawidłowe nawyki żywieniowe. Tak więc chce na początek schudnąć 10 kg i w oparciu o dużą wiedzę Pani Joli podjęłam walkę. Efektami pochwalę się. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przyjemność jedzenia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Jolą.
Przy układaniu każdej diety wzięła ona pod uwagę wszelkie moje prośby i choć wykluczonych składników jest naprawdę dużo, każdy posiłek nie jest przykrym obowiązkiem, ale przyjemnością jedzenia! :)

Pierwsze efekty pomimo insulinooporności pojawiły się bardzo szybko. Na tę chwilę kilogramów cały czas ubywa, a ja nie czuję się już tak zmęczona! :)

Zdecydowanie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przyjemność jedzenia

Absolutnie świetna specjalistka która bierze pod uwagę nie tylko preferencje żywieniowe, ale przede wszystkim obecne choroby, czy dolegliwości które mogą mieć wpływ na przebieg całej diety. Jeśli jesteś na etapie rozpoczęcia walki o siebie - polecam w 100% :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przyjemność jedzenia modelowanie sylwetki

Rzeczowa, słuchajaca i merytorycznie przygotowana osoba. Jestem w dobrych rękach! Nie mogę doczekać się zmian.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy specjalizuje się Pani także w diecie ketogenicznej?

  Witam, nie stosuję diet ketogenicznych w swojej praktyce. Pozdrawiam, J. Czepułkowska

  mgr Jolanta Czepułkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierunku dietetyka oraz studiów podyplomowych ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Cukrzyca
 • Alergia pokarmowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2009)
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (2012)
 • Uniwersytet SWPS (2016)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Dietetyk kliniczny
 • Psychodietetyk

Staże

 • PORADNIA CHORÓB METABOLICZNYCH INSTYTUTU ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA W WARSZAWIE
 • DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. MATYSIAKÓW
 • SAMODZIELNY PUBLICZNY CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY – KLINIKA KARDIOLOGII, KLINIKA GASTROENTEROLOGII I CHORÓB PRZEMIANY MATERII
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat z II ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania