Jolanta Chodnicka, dietetyk Warszawa

mgr Jolanta Chodnicka

Dietetyk więcej

24 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

SENSORY

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja dietetyczna • 130 zł

Analiza składu ciała

Dietoterapia +3 więcej

Jadłospis 7-dniowy • 110 zł

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) • 80 zł

Poradnictwo żywieniowe


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, tytuł dietetyk licencjat Warszawski Uniwersytet Medyczny, tytuł dietetyk magister University of East...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Cukrzyca
 • Alergia pokarmowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Diabetologia
 • Dietetyk dziecięcy
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Lekka 3,

130 zł

SENSORY

Pozostałe usługi


Lekka 3,

SENSORYLekka 3,

SENSORYLekka 3,

110 zł

SENSORYLekka 3,

80 zł

SENSORYLekka 3,

SENSORY

Opinie

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY analiza składu ciała

Pełen profesjonalizm i doświadczenie w połączeniu z przystępnym podejściem do klienta. Gorąco polecam, sam straciłem 10 kg i trzymam wagę bez problemu stosując zalecenia i wskazówki Pani Jolanty. Dziękuję!

mgr Jolanta Chodnicka

Panie Michale oby tak dalej :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY dietoterapia

Zainteresowałam się wraz z mężem przemyślaną ofertą w zakresie utraty wagi, uwzględniającą wszelkie właśnie z metabolizmem związane problemy, nie wyłączając towarzyszących otyłości chorób i dolegliwości.
Po pierwszej wizycie u Pani mgr Jolancie Chodnickiej o naszych oczekiwaniach i celach, które chcieliśmy osiągnąć, zdecydowaliśmy się poddać programowi.
Pani mgr Jolanta Chodnicka zaproponowała mnie kurację półroczną, mężowi roczną, uwzględniając wszystkie przedstawione przez nas argumenty, wyniki badań oraz sugestie żywieniowe.
Przygotowane diety dały dość szybko oczekiwany rezultat, co sprawiło, że po odbyciu pierwszej kuracji, poddaliśmy się kolejnym rozpisanym na rok konsultacjom by nie utracić osiągniętego celu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie obserwujemy efektu "jojo", a przede wszystkim bardzo dobrze się czujemy.
Pani mgr Jolanta Chodnicka jest świetnie przygotowanym do pracy z pacjentami dietetykiem, atmosfera spotkań jest zawsze pełna uwagi w stosunku do naszych pytań, zaniepokojenia czy zaspokojenia wiedzy.
Spotkania oprócz profesjonalnego podejścia do pacjenta są pełne empatii i życzliwości.
Polecamy z pełną odpowiedzialnością wizyty u Pani mgr Jolanty Chodnickiej, dziękując Jej jednocześnie za skuteczność.

mgr Jolanta Chodnicka

Dziękuję za miłe słowa, życzę Państwu wszystkiego dobrego i dużo zdrowia!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY otyłość z zespołem metabolicznym i licznymi schorzeniami

Pelen profesjonalizm, empatia i wsluchanie sie w potrzeby pacjenta.Polecam!Efekty odchudzania i leczenia-murowane!

mgr Jolanta Chodnicka

Dziękuję i trzymam kciuki za Pani wytrwałość!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY galopująca otyłość

Przypadkiem na fb trafiłam na Przychodnię NUTRIADAPT walczącą z zaburzeniami metabolizmu. Byłam w fatalnym stanie, w desperacji i z poczuciem porażki, że nie panuję nad swoim ciałem, nabieram szybko coraz więcej kilogramów, pomimo starań ze swojej strony. po prostu "poległam" w samotnej walce z Hashimoto. Przypadek okazał się nader szczęśliwy, gdyż trafiłam pod opiekę pani Jolanty Chodnickiej- Pirzańskiej. Pani Jolanta z absolutną cierpliwością po przeanalizowaniu mojego przypadku ( badania, wywiad) zaczęła uczyć mnie nowego sposobu żywienia, nowych nawyków i weryfikowała moje błędy, stworzyła jadłospis. Nie pozwalała na załamanie gdy waga okazywała się oporna. Z ogromną empatią i zaangażowaniem pomogła mi przejść zwycięsko przez każdy utracony kilogram. Gdy okazało się, że jestem również insulinooporna dostałam kolejny, zweryfikowany jadłospis. Ten rok, w czasie którego byłam pod opieką pani Jolanty skutkował utratą 15 kilogramów. Bardzo przyzwyczaiłam się do spotkań w gabinecie, do motywacji i wsparcia, że chociaż już rzadziej, ale nie zrezygnuję całkowicie z pomocy tej ciepłej, życzliwej ale przede wszystkim profesjonalnej opieki jakiej zaznałam. Dziękuję z całego ( coraz mniej otłuszczonego) serca pani Jolu - dzięki Pani niemożliwe okazało się możliwe. Każdemu kto ma problemy z otyłością czy nadwagą, polecam pomoc pani Jolanty, Jej wiedzę, profesjonalizm i "pochylenie" się nad każdym pacjentem indywidualnie. Mnie najpierw dało to nadzieję na sukces a później upragnioną utratę wagi. Dziękuję raz jeszcze i ...do zobaczenia ;)

mgr Jolanta Chodnicka

Pani Ewo cieszę się z efektu razem z Panią! Rok za nami ale zapraszam na kolejne spotkania, co by efekt utrzymać :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY otyłość

Poproszono mnie o opinię na temat programu dietetycznego firmy Sunkins (Nutriadapt)
Otóż mogę napisać tak: bardzo miła i kompetentna obsługa, polecam – ale to byłaby opinia dla jakiego np.: allegro lub innego sklepu internetowego.
Dlatego też postanowiłem krótko opowiedzieć swój przypadek. Do firmy trafiłem ponieważ moje ulubione koszule dziwnie się skurczyły i przestały dopinać się na brzuchu co wyglądało bardzo nieestetycznie a mówiąc poważnie fatalne wyniki, otłuszczenie wątroby stopnia znacznego, bóle stawów i brak kondycji a kropkę nad i postawiła trzecia cyferka którą pewnego poranka zobaczyłem na wadze.
Trafiłem do firmy poprzez ogłoszenie na FB i po wstępnych pomiarach gdy okazało się że wg wagi analitycznej mam 92 lata to mną wstrząsnęło. I tu szczęśliwie okazało się że trafiłem w dobra ręce Pani mgr Jolanty Chodnickiej-Pierzańskiej. Z ogromną cierpliwością i zrozumieniem wysłuchała o moich chorobach, problemach i rozterkach. Poradziła, pocieszyła ( a sfera psychiczna jest tu naprawdę ważna) i co najważniejsza zdecydowała się podjąć heroiczną walkę z moją kolejną chorobą – bo otyłość to poważna choroba.
Po przeanalizowaniu dostarczonych wyników badań i analiz, po długiej szczerej rozmowie w ciągu kilku dni Pani Jolanta przygotowała szczegółowy plan prawidłowego odżywiania wraz z wykazem potraw polecanych jak i w moim przypadku zakazanych oraz przykładowe menu na kilka dni. Jednak moim zdaniem najistotniejsze było podjęcie decyzji o zmianie stylu życia. Muszę przyznać – byłem sybarytą; a na dodatek żona doskonale gotuję (pełnowartościowa kuchnia staropolska) i piecze znakomite ciasta. Po przemyśleniu wszystkich rad i rozmów z Panią Jolą postanowiłem się zmienić i podjąć trud metamorfozy.
Podstawa to 5 regularnych posiłków ( jest to dieta gdzie cały czas jestem najedzony !?? Nie odczuwam głodu). I umiarkowany ruch – staram się codziennie spacerować (min. 5000 kroków), lub lekka przejażdżka na rowerze albo basen i sauna. Poza tym ja zrezygnowałem całkowicie z białego cukru i słodyczy (bałem się tego najbardziej, ponieważ od słodkości byłem naprawdę uzależniony) oraz z białego pieczywa uzupełnieniem są warzywa i owoce.
Obecnie jesteśmy ( z panią Jolą) w 6 miesiącu programu ustawionego wcześniej na 9 miesięcy. Liczę, że po tych 9 miesiącach narodzę się nowy Ja. Na dzień dzisiejszy wszystko na to wskazuje:
- schudłem ok.9 kg
- w pasie -5cm
- „odmłodniałem” jakieś 2-3 lata (wiek metaboliczny).
Natomiast najważniejsze, z mojego punktu widzenia, są twarde dane badań i analiz medycznych t.j.
cukier w normie, cholesterol i trójglicerydy również, ciśnienie krwi regularnie w normie, wątroba bez zmian – zdrowa. Czuję się świetnie, lekko, pełen energii. Nie chodzę głodny i zły, a słodycze leżą sobie na szafce i wcale nie kuszą.
Na koniec powiem tak,” to nie są tanie rzeczy” ale nie żałuję ani jednej złotówki wydanej w tym programie biorąc również pod uwagę fakt, iż kwota ta obejmuję ze 20 spotkań ze specjalistką, z którą można szczerze porozmawiać, która cię wysłucha, nie ocenia a poradzi i jeszcze zmodyfikuje przepisaną dietę, zaproponuję specjalne menu na święta czy podrzuci pomysły na kolację bez pieczywa.
I teraz mogę powrócić do wstępu: bardzo miła i kompetentna obsługa , polecam.

mgr Jolanta Chodnicka

Panie Marku, cieszę się ogromnie, że wziął Pan zdrowie w swoje ręce :) Dziękuję za te ciepłe słowa


A
Użytkownik zweryfikowany

Na początku roku zresztą nie pierwszy już raz postanowiłem zrzucić kilkanaście zbytecznych kilogramów. Niestety doświadczony wcześniejszymi niepowodzeniami postanowiłem tym razem skorzystać z pomocy specjalisty. Zapisałem się na wizytę, gdzie zostałem umówiony z Panią mgr Jolantą Chodnicką. W rozmowie wspólnie okreslilismy cel, który chciałbym osiągnąć, czas oraz szczegółowy harmonogram i specyfikację mających nastąpić zmian szczególnie żywieniowych. Kolejne spotkania przynosiły nieoczekiwane czasami efekty. Stosowanie się do zasad i uwag przekazywanych na kolejnych spotkaniach skutkowały kolejnymi sukcesami, których jestem pewny samodzielnie bym nie osiągnął. Przy pomocy Pani Joli cel osiągnąłem nawet z nawiązką. Przy okazji pozbyłem się uporczywej wcześniej zgagi. Z całego serca polecam fachowość Pani Joli każdemu kto boryka się z problemami, które dzięki Pani Joli mam już poza sobą. Bardzo dziękuję o Pozdrawiam serdecznie. Andrzej

mgr Jolanta Chodnicka

Dziękuję za opinię. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na kontrolne pomiary.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY

do p.Jolanty trafiłam w momencie gdy moja waga osiągnęła wg mnie nieprzekraczalną górną granicę.Ciągłe zmęczenie,napady głodu po powrocie z pracy,chęć na słodycze to było też już dość irytujące.Od kilkunastu lat zmagam się z Hashimoto to też nie pomaga.Po pierwszej wizycie już miałam wrażenie,że trafiłam w odpowiednie miejsce i do odpowiedniej osoby.Dostałam bardzo wyczerpujące instrukcje jak postępować co jeść czego nie należy spożywać przy moich dolegliwościach.Pani Jola przygotowała mi jadłospis-pomysły na posiłki odpowiednie dla mnie.Wytłumaczyła jak ważna jest regularność spożywania posiłków.Bardzo szybko przestawiłam się na taki tryb. Nie czuję głodu, napadów na coś słodkiego a prostota żywieniowa pozwala mi odkrywać wiele nowych smaków.Pani Jolanta jest bardzo kompetentna, konkretna w kwestiach żywieniowych,jest cudowną, miłą i słuchającą osobą.Okazuje się,że przy odrobinie chęci i dobremu dietetykowi można osiągnąć niezłe rezultaty:). Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Jolą.

mgr Jolanta Chodnicka

Dziękuję za opinię. Życzę dalszych sukcesów!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY nadwaga

Na tym forum pragnę podziękować Pani dietetyk mgr Jolancie Chodnickiej za półroczne prowadzenie mnie ku mniejszej wadze ciała dla poprawy mojego zdrowia i kondycji fizycznej...
Wykazała się wysoką kulturą, fachowością i cierpliwością w stosunku do swojego pacjenta...
Zakładany cel był o wyciągnięcie ręki choć i tak został zrealizowany w wysokim procencie pomimo braku konsekwencji z mojej strony w stosowaniu zaleceń Pani dietetyk...
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam z nadzieją na możliwość skorzystania jeszcze z porad Pani dietetyk mgr Jolanty Chodnickiej.
Józef Rudziński

mgr Jolanta Chodnicka

Panie Józefie, wszystkiego dobrego! Zapraszam na pomiary w dogodnym momencie


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY nadwaga

Do Pani Joli trafiłem na przełomie października i listopada 2018, ważyłem prawie 99 kg przy wzroście 174 cm. Teraz ważę 88 kg. Chudnę powoli ale systematycznie, tak jest najlepiej. Stosuję się do zaleceń Pani Joli, która przygotowała dla mnie pełna dietę na kilka tygodni, tak, że mogę dowolnie dobierać dni z diety dla siebie zachowując tylko zasugerowana przez Panią Jolę kolejność posiłków. Ponadto otrzymałem sporą listę produktów dobrych dla mnie i taką samą nie zalecanych. Na każdym spotkaniu szczegółowo omawiamy mój jadłospis z ostatnich dni. Pani Jola oprócz tego, że posiada bardzo dużą wiedzę z dziedziny dietetyki tą teoretyczną jak i praktyczną to jest osobą niezwykle miłą i sympatyczną. Potrafi słuchać drugiej osoby, co jest rzadkością. Z całą pewnością polecam każdemu kto chce tak jak ja schudnąć i zmienić nawyki żywieniowe (od czasu przejścia na dietę nie mam zgagi, a kiedyś miałem po każdym posiłku).

mgr Jolanta Chodnicka

Dziękuję Panie Igorze, pracujemy dalej :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SENSORY

Gorąco polecam wizyty u Pani Joli Chodnickiej. Pozwoliło mi to nie tylko schudnąć, ale także zmienić dietę, aby osiągać lepsze wyniki sportowe.

mgr Jolanta Chodnicka

Dziękuję Panie Marcinie, trzymam kciuki za wyniki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, tytuł dietetyk licencjat Warszawski Uniwersytet Medyczny, tytuł dietetyk magister University of East...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Cukrzyca
 • Alergia pokarmowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Diabetologia
 • Dietetyk dziecięcy
Zobacz więcej