lek.

Joanna Żywicka-Beszczyńska

Okulista, Okulista dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Okulista dziecięcy zajmujący się leczeniem zeza, diagnostyką wad wzroku u niemowląt i wcześniaków.
Bada dno oka i ciśnienie śródgałkowe przy użyciu przenośnego, nowoczesnego…
więcej

Adresy i cenniki usług

 • DIOPTRIA - OKULISTYKA DZIECIĘCA, ZEZ

  Chrzanowskiego 82/3, Strzyża
  Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Leczenie zeza od 140 zł
  Ciśnienie śródgałkowe u dzieci 30 zł
  Leczenie wad wzroku u niemowląt od 140 zł
  Badanie dna oka u wcześniaków 140 zł
  Badanie na synopotoforze 120 zł

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Okulista dziecięcy zajmujący się leczeniem zeza, diagnostyką wad wzroku u niemowląt i wcześniaków.
  Bada dno oka i ciśnienie śródgałkowe przy użyciu przenośnego, nowoczesnego sprzętu przeznaczonego dla najmniejszych dzieci.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Byłam z córka kilakrotnie u pani doktor. Jesli chodzi o badanie to super, najlepsze, jakie córka miała. Zauważyałm tylko taka małą wrażliwość na niepełnosprawnośc pacjenta i to zostawiło niefajne wrażenie... gabinet nieprzystosowany zupełnie do osób na wózkach i niepełnosprawnych ruchowo. Są wysokie schody, po których trzeba wejść...wiem, że pani doktor niedawno zmieniała gabinet, nie rozumiem, dlaczego wybrała takie miejsce??? Ogólnie to jest okulista dziecięcy, przecież nawet zdrowe maluchy są przywożone w wózkach...naprawdę dziwne, że nie pomyślała o barierach architektonicznych, Gdy córka miała półtora roku uzyła sformułowania "przy taich uposledzeniach jak u Pani córki", co nie było miłe, szczególnie, ze u półtorarocznego dziecka się nigdy nie stwierdza uposledzenia umysłowego, na tym etapie mówi sie o niepełnosprawności, bo po prostu jeszcze nie wiadomo co będzie Więc przydałoby się więcej wrażliwości dla pacjenta.

 • Serdecznie polecam! Pani doktor jest serdecznym, ciepłym i przede wszystkim kompetentnym specjalistą. Wyleczyła oczy synkowi po poparzeniu chemicznym rogówki. Wyrozumiała na lęki dziecka i niespokojne zachowanie synka podczas badania, opanowana i serdeczna w kontakcie. Doskonale poprowadziła plan leczenia. Dziękujemy Pani doktor!

 • K

  Byłam z córeczką u Pani doktor trzykrotnie, szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia ... Wybrałam Panią doktor kierując się opiniami m.in. na tym portalu, opisywana jako osoba z fantastycznym podejściem do dziecka... ja niestety tego nie zaobserwowałam przy naszej wizycie. Pani doktor na siłę badała moją córkę, nie zrażał ją płacz i nie czekała aż dziecko się uspokoi...nie pobrała nawet wymazu, by go zbadać, tylko skierowała nas na zabieg .. może i jest spokojna i wszystko objaśnia, ale ja drugi raz bym się do Pani nie wybrała, bo czuję się jednak trochę zawiedziona ...Może za dużo od lekarza wymagam :)

 • K

  Najwspanialszy lekarz okulista dziecko badane bez stresu w miłej atmosferze doskonałe diagnozy i leczenie
  POLECAM!!!!!

 • prawdziwy lekarz z powołania, polecam drodzy rodzice... naprawdę warto :)

 • bardzo dobra okulistka,ma dobre podejście do dziecka,spokojna wszystko tłumaczy
  jestem zadowolona

 • dr Żywiecka-Beszczyńska to bardzo kompetentna,spokojna pani doktor..chodze do niej z dwojka dzieci niemal od urodzenia...zna sie na maluszkach(nawet wcześniakach) i z tego co widze wiecznie okupowana przez pacjentów :) bardzo ja lubię bo wszystko doladnie wyjasnia, zapisuje, fajnie traktuje dzieci(nie straszy ich, ma podejście) i jak trzeba w pilnych przypadkach udziela tez porady przez telefonow czy załatwia konsultacje od reki....ja bylam u niej i w gabinecie VISUM w Sopocie i prywatnie u niej w Gdansku na Mickiewicza..kilku moich znajomych tez sie u niej leczy-ma opinie dobrego fachowca-okulisty w Trojmiescie! zatem polecam innym rodzicom.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online