Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • szczerze polecam!!!! Godny polecenia specjalista, dobry zabiegowiec, endoskopista, miły uprzejmy, cierpliwy i sympatyczny lekarz. Zawsze znajdzie czas!

 • Bardzo dobry specjalista jako człowiek równiez choc miewa jak kazdy rózne nastroje.Jestem P.Doktor pacjentka od kilku lat choruje od 17 i jestem po kilku operacjach w tym po usunieciu jelita grubego.Nigdy nie zostawiła mnie gdy cos sie dzieje ,dzwonie i przyjmuje mnie odrazu gdy czegos nie wie kieruje do warszawy albo do poznania aby nie popełnic błedu,nigdy za nic nie płaciłam a djagnozy zawsze trafne. Szczerze polecam gdyz przez lata corowania trafiałam na róznych lekarzy P.D.Surdykowska jest lekarzem z powołania niczego nie lekcewazy do swoich pacjentów podchodzi prefosjonalnie.

 • Robiłem u Pani doktor prywanie badanie gastrologi ale niestety Pani dr zapomniała pobrać wycinek do zbadania pod mikroskopem na helikobakter. W Matopacie robią to bez pytania a mnie Pani doktor nawet nie zapytała. Efekt jest taki, że po raz kolejny muszę przechodzić badanie. Nie polecam, tym bardzie, że jako człowiek również nie wzbudziła mojego zaufania.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani. W nagłych wypadkach można zadzwonić i poda radę przez telefon, choruje na CU i dzieki niej normalnie funkcjonuje od paru lat. Przed każdą wizytą mam badaną krew, kolonoskopie wykonała pod całkowitym znieczuleniem. Jestem pacjentem NFZ, nigdy za nic nie musiałem płacić

 • Zgadzam się tu z wszystkimi słabymi opiniami,nic dodać nic ująć.Opisują wspaniale Panią doktor.Bardziej niesympatycznego lekarza nie spotkałam w życu!.Nie dość,że wychodziłam po kilku godzinnej w kolejce od Pani doktor całkowicie zestresowana.Z Panią doktor nie można w ogóle porozmawiać,cały czas krzyczy,a już najgorzej coś zasugerować,wtedy zaczyna się już zupełna awantura .Coraz bardziej wycieńczona jej wspaniałym leczeniem i staniem w kolejce(zapisywała na jedną godzinę kilku pacjentów,no i jeszcze swoich prywatnych)uciekłam i w końcu trafiłam do Bydgoszczy do doktor Kłopockiej,która w krótkim czasie postawiła mnie na nogi,szybko skierowała i zakwalifikowała do leczenia biologicznego.A doktor Surdykowską zdecydowanie odradzam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz, sympatyczna i wyrozumiała widać, że posiada ogromną wiedzę.

 • Fakt faktem gastroskopie wykonała bardzo dobrze(prywatnie), jednak już na drugi dzień kiedy poszłam po receptę czekałam około 2 godzin. Inaczej traktuje pacjentów przez fundusz inaczej prywatnie co już bardzo żle świadczy o jej charakterze.Jest niesympatyczna i traktuje pacjentów z góry.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Leczę się u doktor 10 lat i złego słowa nie powiem. Gastro w jej wykonaniu to mistrzostwo świata! W Citomedzie na NFZ czeka się do niej 2 lata, ale stałych pacjentów w potrzebie potrafi przyjąć bez rejestracji. Serdeczny, ciepły, życzliwy człowiek. Słyszałam, że potrafi był niemiła dla pacjenta. Mnie jednak z jej strony nie spotkała żadna nieprzyjemność. Diagnozy ma trafne, jak dobierze niekorzystne dla mnie leki, to szybko zmienia, w razie potrzeby kieruje na badania. To mój najlepszy gastrolog, do tej pory.

 • Dla mnie pani doktor jest najlepsza, leczę się prawie pięć lat urodziłam zdrowego synka mimo poważnego rzutu choroby, chorobę mam przewlekłą a od roku czuję się rewelacyjnie!!!!!!!!!!!!!nie wiem skąd te negatywne opinie skoro jest taka zła to dlaczego na kasę chorych nie można się dostać bo nie ma miejsc a prywatnie czeka się ok 2 miesięcy??

 • Pani dokror leczyła mnie przez 4 lata! Co za kretynizm z mojej strony iz nie zmieniałm lekarza!Czekałm tak długo na jej wspaniałe lecznie aż doprowadziłam nie do takiego stanu,żę co kolwiek zjem to wymiotuję!Dzieki jej wspaniałym lekarstwom jesli moge to nazwac lekarstwem tak,zwane leki przeczyszczające,które mogłam kupić w aptece sama bez recepty!!!Poszłam do innego lekarza,który zalecił gasto...a nie zgadywanie a moze to moze to...W przychodni przychodzą ciągle te same osoby najcześciej biedne babcie,które leczy i im nie pomaga ponieważ ma ciągle tych samych pacjentów!Naprawde odradzam! a tak w ogóle to skąd wzieło się tyle opinii pozytywnych o pani doktor
  Polecam pania doktor Talkowską,która leczy a nie bazuje na opinii!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

168

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

170

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.