lek. dent.

Joanna Ślusiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonta

215 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
215 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: utrata zęba

  Pani Doktor jeszcze raz chciałabym podziękować za przywrócenie Hani pięknego uśmiechu. Dziękujemy za serce, pasję i zaangażowanie z jakim wykonuje Pani swój zawód. Pomimo wielu lat leczenia u innych specjalistów dopiero Pani potrafiła wyjaśnić nam jak ma przebiegać leczenie naszego dziecka i co jest dla niego najlepsze. Wiemy, że przed Hanią jeszcze długa droga do zakończenia leczenia ale dzięki Pani wiemy co nas czeka i z większym spokojem patrzymy w przyszłość. Jest Pani nie tylko świetnym lekarzem ale przede wszystkim cudownym człowiekiem. Wiemy, że nie mogliśmy trafić lepiej, z całego serca polecamy wszystkim Panią Doktor Joasię Ślusiewicz - rodzice Hani

 • Witam, Szczerze polecam oraz zachęcam ! Do kliniki Pani Doktor trafiłem również z polecenia. Najwyższy poziom
  profesjonalizmu, ogromna wiedza, zaangażowanie połączone z pasją już od etapu planowania oraz omawiania szczegółów leczenia. Po półtora roku leczenia efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a cena była na tyle korzystna i konkurencyja w stosunku do innych gabinetów, że dodatkowo mogłem pozwolić sobie na wybielenie zębów oraz dodatkową kosmetykę. Teraz mam uśmiech o jakim marzyłem ! Ponadto warto dodać iż Pani Doktor potrafi wszystko bardzo jasno i klarowanie wyjaśnić, co, dlaczego i w jak sposób zostało zrobione. Spokojna rzeczowa rozmowa, przedstawienie w sposób jasny i bardzo zrozumiały zalet i ewentualnych wad możliwych sposobów leczenia. Ogromną zaletą jest także sposób komunikacji, nawiązanie kontaktu z pacjentem, a nie tylko ograniczenie do celu wizyty. W sytuacjach "awaryjnych" możliwość bardzo szybkiego kontaktu i pomocy. Dodatkowym atutem jest nowoczesne wyposażenie i bardzo estetyczny, nowoczesny wystój wnętrza kliniki. Obsługa jest bardzo miła :)

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe estetyczne

  Pani Doktor jest absolutnym fachowcem i pasjonatem tego, co robi. Z perspektywy nie tylko zakończonego sukcesem leczenia ortodontycznego, ale także trwającej już blisko 4 lata retencji, z całego serca polecam opiekę dr Ślusiewicz wszystkim, którzy myślą o pięknym uśmiechu i zdrowiu swoich zębów. Wspaniały, profesjonalny lekarz i cudowny człowiek. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor!

 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  Dzięki Pani Doktor Asi Ślusiewicz uśmiecham się często i szeroko. I jestem szczęśliwa.

  Zanim trafiłam do Ortoprotex, konsultowałam swoją wadę u dwóch innych specjalistów. Słyszałam, że trzeba wyrwać zdrowe piątki i zatrzymane ósemki, czas noszenia aparatu to minimum 2,5 roku i takie tam…. Pani Doktor na pierwszej wizycie powiedział, że nie ma mowy o wyrywaniu zębów, a wręcz przeciwnie – trzeba wstawić brakujący. Od 3 miesięcy cieszę się już pięknym uśmiechem. Czas noszenia aparatu w moim przypadku to 1 rok i 3 tygodnie. Atmosfera podczas wizyt zawsze była sympatyczna. Wiedziałam co jest robione i czego mogę się spodziewać – co mi bardzo odpowiadało. A Pani doktor to Anioł Kobieta. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i duże doświadczenie . Do tego zawsze uśmiechnięta, pozytywna i nakręcona na prostowanie. Mam wrażenie, że dla Pani dr nie ma rzeczy niemożliwych i zbyt trudnych. Dla mnie było ważne, że od pierwszej wizyty ufałam Jej bezgranicznie. Jeszcze raz dziękuję za ten ostatni rok i moje piękne, uszeregowane zęby. Efekt końcowy przerósł moje nawet najśmielsze oczekiwania.

  Jednym słowem nie mogłam trafić lepiej i polecam Ortoprotex i Panią Dr Joanne Ślusiewicz z czystym sumieniem.

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Temat naprawienia mojego uśmiechu odwiesiłam na kołek na wiele lat, że względu na "operacyjną szczękę". Dziś żałuję, że nie trafiłam do gabinetu Pani dr Ślusiewicz, dużo wcześniej, ponieważ każdy dzień pod Jej opieką zmieniał chaos moich rosnących w stronę słońca zębów w ład – i tu dodam – bezboleśnie. Terapia trwała 18 miesięcy nie była łatwa, ale intensywna, skuteczna i co istotne, każda wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze wzajemnego zrozumienia i poczuciu zaopiekowania.

  Bardzo dziękuję Pani Doktor (która jest niesamowicie pozytywną osobą, ale przede wszystkim artystką w tym co robi) za to, że w ogóle podjęła się leczenia mojej osoby

  Profesjonalny gabinet, który mogę polecić z czystym sumieniem! :)

 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Niedawno zakończyłem leczenie ortodontyczne. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz "poskromiła" :-) moje krzywe zęby i ustawiła je tak, jak powinny być czyli w perfekcyjny uśmiech. Leczenie pod czujnym okiem Pani Doktor przebiegało sprawnie oraz w miłej atmosferze. Widać, że Pani Doktor lubi swoją prace i jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Bardzo dziękują Pani Doktor Ślusiewicz za mój nowy uśmiech. Z czystym sumieniem polecam :)

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparat stały

  Najlepsza decyzja, aby rozpocząć i zakończyć z sukcesem leczenie ortodontyczne u Pani Doktor! Cudowny lekarz, cudowna atmosfera. Pełen profesjonalizm.

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Pani doktor Joanna Ślusiewicz to profesjonalistka. Moje leczenie trwało 10 miesięcy, jeśli chodzi o efekt - powalający ! Z czystym sumieniem polecam

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: usługa ortodontyczna

  Jestem niezwykle zadowolony z efektów leczenia przez Panią dr Ślusiewicz. Cała naprawa zgryzu, ktory umówmy sie należał raczej do mocno wadliwych, przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wiem, co mowię, gdyż w tym samym czasie kilka osób z bliższego otoczenia rownież zdecydowało sie na leczenie u innych lekarzy z dużo gorszymi efektami.
  Pani doktor jest przemiła osoba, która podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Naprawdę odnosi sie wrażenie, że Pani doktor zależy na każdym pacjencie. Polecam wszystkim bez dwóch zdań.
  Jedynym minusem sa spóźnienia przy wizytach - niejednokrotnie przyjmowany byłem 1.5h po wyznaczonej godzinie. Sugeruje wiec planowanie dnia z uwzględnieniem możliwego dłuższego poślizgu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na
  www.ortoprotex.pl)

  Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi, już od 20 lat świadczy usługi pacjentom nie tylko z całej Polski, ale również z większości krajów Unii Europejskiej. Obecnie nad naszymi podopiecznymi czuwa siedmiu lekarzy stomatologów specjalistów oraz siedem asystentek. Nasze specjalizacje to: ortodoncja stała, ortodoncja ruchoma, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie zębów), chirurgia, stomatologia dziecięca. Posiadamy również szeroką ofertę protetyczną i implantologiczną. Jednak najprężniej działającą dziedziną Naszej Przychodni są aparaty stałe i aparaty ruchome.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna